Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:21:54
EUR 34.8238 18:21:54
USD 32.3379 18:21:54
ALTIN ONS $2301.8900 18:21:54

Konu: gümüşxtl

yorumu içinde.

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Ogun ()

Sağlıklı olalımda yoğurt garanti olsun ; ))

ABDÜLCANBAZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Hepsi yoğurt yeme şekli.
Garantici az kazanır, riski seven kalp damar hastalığı yaşar =)

Ogun için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ogun ()

Erken indim trenden.. biraz garanticiyim galiba :))

0BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Yakın zamanda yazdım, alırken de hedefimi ve gerekçelerini belirttim.

Ege81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Sizin dogru hamle yaptiginizdan ne kadar emin olsamda neden se elim bir türlü varmadi galiba uzun sure firsat da vermez hocam size yardimlarinizdan ötürü tsk ederim ben faydalanamadim.

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Hocam alıyorum bak gümüş alam mı :)

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Canınız sağolsun.
Piyasanın en klasik ama en doğru cümleleri 'fırsatların bitmeyeceğine' yöneliktir.

Cengiz_HaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Yok hocam almadım:(

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

@Cengiz_HaN_ iyi günler, sadece meraktan soruyorum. Almış mıydınız?

0BeğenmedimŞikayet

fb_nevaz ()

Teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Sanki kitap okur gibi hissettim bi cirpida okumusum :) tsk

1BeğenmedimŞikayet

Smile85 ()

Tebrikler çok net ve güzel bir paylaşım olmuş teşekkür ederiz

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Şimdi anlatması kolay, o gün evdekilere anlatması zordu =)

Bana müsaade...

batuhan_ertek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

batuhan_ertek ()

ne güzel yazmışsınız engin tecrübelerinizi güzel bir örnekle bizle paylaştığınız için teşekkür ederim :))

13BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Kullanıcı adı ve şifrenizi alabilir miyim =)

Şaka tabi...

Yıllar evvel burada @EuroTürk diye bir arkadaşımız vardı. O yolbaşçımız olmuştu. AB Merkez Bankası tahvil hikayesi başladı. O kadar güzeldi ki...

Her ay euro alıyoruz %5 üzerine koyuyoruz, ayın sonuna doğru satıyoruz, sonraki ayın tahvil takvimi geliyor tekrar alıyoruz vs. Anlatamam nasıl güzel gidiyor herşey. O zaman daha ev almamıştım. O para 3 1 alacaktı bu tahvil hikayesi ile sağolsun Draghi idi başkan takvimi önden açıklayınca benim ev o sayede 4 1 oldu. Müthiş keyifliydi.

Hiç unutmuyorum. Euroları doldurduk yine çuvala. Sonra ben çıktım siteden, o akşam Draghi mikrofonun başına geçip tahvil işini bitirdik demiş, ben duyup banka ekranını açıncaya kadar paranın dörtte biri gitmişti bile. Eski zaman, yanılmıyorsa euro 4.80 filana düştü. Ciddi bir psikolojik tahribata uğradım, satacaktım. Sadece tek tuşa bassam gidecekti herşey hazırdı. Vazgeçtim...

Zaten euro da bir daha o rakamın altını hiç görmedi. Rahatladım sonra ev aldım vs.

Neden anlattım? Birşeyi aldığımızda düşme potansiyeli hep var, önemli olan biz hazır mıyız o ihtimale... Eğer beni bozmaz derseniz herşey her fiyattan zaten alınabilir. Bu bugün gümüş olur başka gün başka şey.

Karar sizin.
İyi düşünün ama son kez düşünün=)

Cengiz_HaN_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Hocam konu yil sonu hedefi ise hic sorun degil sizide cok iyi tanıyorum bir cesaret al tusuna basmak kaldi ama olmuyor bu korkuyi nasil yenecegim bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Biliyorum hocam, bahane ile bir merhaba demek istedim.
Allah gönlünüze göre versin inşallah.
Hayırlı günler.

4BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

O ara elinde 2.50lerden gümüş olanlar vardı. Daha da düşecek konuşmaları vardı. Ben iyi tutun elinizde 3.30 dan satacaksınız demiştim. Yani sattırmamak içindi =) 4.00 de biraz beyaz yalandı. Zira insanlar kendilerini rahatlatacak yalanlara inanmaya eğilimlidirler.
Geçmiş vakit tabi...

Bu defa ben bizzat gemide yolcuyum. 2.55'de full gümüşdeyim diye yazdım. Acil bir ihtiyaç olmaz inşallah, hedef gelince satarım.

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Siz bu gümüş için 2,30'larda da 2017 yılında bisikletli bir grafik çizmiştiniz kendime not diye.
Anlaşıldı 4.00 olacak bu kaçar yok:)
Selâmlar hanımefendi.

0BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Düzeltmeler, gün içinde olabilir. Ben daha uzun vadeli olarak aldım, 3.30 dan düzeltme olsa 5 kuruş olsun 10 kuruş olsun, bu oldu mu diye devamlı takip etmekten yoruldum. O nedenle 4.00 hedefi ile alım yaptım. 4.00 bekleyebilecekseniz 3.30 değil 3.90 bile ucuzdur. Burada konu zaman...

fb_nevaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fb_nevaz ()

Merhaba
Vadesi olmayan nakit tl var elimde. Gümüş alımı için şimdi uygun mudur? 3.30 dan düzeltme durumu olur mu, onu mu takip edip alım yapmalıyım?

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Teşekkürler.
Herkese hayırlı cumalar.

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Gunaydin abdulum
hayirli cumalar

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Saolasin abdulum tesekur ederim

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ya av hocam o kadar evham yaptım bende :)) tecrübeli bi hocaya muhalefet mi yaptım diye:))

Zaten işi bilmek bilmiyorum demekten geçiyor hocam sizin gibi tecrübeli yatırımcılar az bildikleriyle biz bilmeyenlerin önünü aydınlatıyorsunuz:))

Yoksa paramınızı nasıl koruyacağız

Saygılar hocam

1BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Yok 'işi bilmek' ile ilgili söyledim ben onu =)

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bir kusurumuz oldu mu diyelim bocam

Ben bir kişinin yorumlarından bahsediyordum. Ondan bahsediyorsanız eğer insan oğlu yanılabilir şeşer beşer bir varlıktır. Ama adam başka fake hesaplardan kendine yorum yapıyor dayanamadım.

Yön eğer petrol yorumum sa eyvallah hocam saygılar yani petrole mi yarayacak anlamalıyım:))

0BeğenmedimŞikayet

6ncıHiSSiM ()

Gümüş bugün nasıl olur acaba

4BeğenmedimŞikayet

ABDÜLCANBAZ ()

Ben gümüşü neden aldığımı yazdım, tarihteki ilk opec toplantısı olmayacak =) herkes kendi planını uygularken gerçeğe karşı biraz kör oluyor piyasada. Belki ben 4.00 derken o hatayı yapıyorumdur. Ama opec toplantısının ana hedefi bozacağını düşünmüyorum.

@Alton işi bilmiyorum, burada ve dışarda işi bilen olduğunu da hiç düşünmüyorum. Haddini bilenler ve bir de bilmeyenler var. Misal burada bir üyenin yanlış bir tahminin özeleştirisini yaparken 'çok bilen çok yanılır derler, biraz da ondan oluyor' dediğini okudum =)

@DOW abimizin bahsettiği kitap serisi, formasyonlarla ilgili web sayfaları, grafik üzerinden çalışma. Onda yedi tutturmak bile çok iyidir bence.

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum