Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 11:31:31
EUR 34.8238 11:31:31
USD 32.3379 11:31:31
ALTIN ONS $2301.8900 11:31:31

Grafiği gönderen: strategicaltrade

3,2969 (gann ana trend direnci) ve 3,3045(günlük kanak orta bant direnci) bu iki rakamı kırarsa 3,4638(bir üst fıbo direnci) hedefinde olacak.

altta 3,2433 ana fıbo desteği ki dün gece bunu test etti.

piyasa şu anda kararsız durumda ve sıkışma mevcut. muhtemelen yarın saat 17:00'da yapılacak olan opec toplantısı bekleniyor. gerçekten kritik bir görüşme olacak ve petrol ve emtiaların yönünü bize söyleyecek bu toplantı. toplam 36 ülke davet edilmiş ve daha önce davet edilmeyen ülkelerin de çağırılması ilginç gerçekten. önemli bir karar çıkabilir.

emtialarda son 2 günkü hareket bir güç kaybından ziyade haber bekleme durumu şimdilik bu çok açık. habere göre yön verecekler ya tamam ya devam.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dilly_sim ()

Allah iyilik versin hocam.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Çok güzel degerdirdiniz teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Hocam bu yazın çok aydınlatıcı olmuş, ellerine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Eyvallah abi
Emeğine sağlık
Teşekkürler
Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Hacı42 ()

Parcali isleme devam. ozamn patron

11BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

petrol zaten bir süredir belirli bir bantta git gel yapıyor sadece. olumlu karar çıkarsa petrol 40 ve üzerine hareketlenir emtialarda ise kar satışları gelebilir. daha önce izah ettiğim alçalan tepe formu bozulmaz yani. aksi durumda petro yeni dip arayacak dediğin gibi emtialar yola devam diyecek hocam. petrolde bir bayrak oluşumu var bu beni huylandırdı açıkçası. ama emtialarda da var ve işliyo. birinden birini bozacaklar yarına dikkat etmek lazım. peetrolün sabit fiyata bağlanacağı fikrine katılmıyorum ben şahsen. başka bir konu ise diyelim emtialara yarayacak bir karar çıktı toplantıdan, rasyonun ciddi bir düşüş yaşaması gerekli emtia piyasasının dengede kalması ve sağlıklı bir yükseliş yaşaması için. grafiklerde gördüklerim hiç hoşuma gitmiyo 2-3 gündür dile de getiriyorum özellikle rasyo açısından. gümüş altına gereken cevabı veremez ise bu günlerde emtia piyasasında da işler karışacaktır. denge şart aksi durumda altı boş kalan hareketler yükselişler görmemiz daha sonraki süreçte yatırımcıyı çok terse bırakacak düşüşler de getirecektir. bunu geçtiğimiz günlerde yaşadık ve ben bunu neredeyse 8-10 aydır hep dile getirdim. zamanını öngöremiyoruz ama bu adamlar vaktini ayarlıyo gayet güzel uyutup hiç düşmeyecekmiş algısı yaratıp en beklenmedik zamanda yapıyo.

Jackpot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dabazlım51 ()

Ön görünüz için teşekürler sizi aramızda görmek güzel hocam

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Dünya şu süreçleri yaşarken OPEC te anlaşmak mantıklı değil mi sizce... Yoksa amaç kavgayi körüklemek mi @strategicaltrade

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

iyiyim sağolun :) est. rica ederim ne görürsem onu paylaştım:)

Dilly_sim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hürkuş ()

Olumlu karar çıkarsa ne olur.. Petrol üretimde kısıtlama çıkarsa ne olur. Üstadım emtialarda durum yada üretimde azaltma yapılmazlarsa ve bir karar alınmazsa emtialarda beklenti ne olur. Ustamm eğer sizleri takip edenlere açıklama yaparsanız sevineceğim Ustam

0BeğenmedimŞikayet

Jackpot ()

OPEC bencede olumlu geçecek görüşmede ise sanırım ürünlerin belirli standartların altında olmayacağı ve koşullar ne olursa olsun tüketim sözü verilmesi gibi sabitlenmiş kur gibi sabitlenmiş bir petrol fiyatları olacağı buna katılan ülkelere bazı istisnai işler yapılacağı aşikar zaten petrol yerlerde talep çok şuan üretim az onlar viriüsü yendiler bence ve emtialar artık yüzü gülecek bunlardan aslan payı ise bence gümüş olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

Dilly_sim ()

Nasilsiniz hocam yine imdada kostunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum