Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0773 18:20:15
EUR 34.8632 18:20:15
USD 32.3395 18:20:15
ALTIN ONS $2294.3350 18:20:15

Grafiği gönderen: strategicaltrade

rasyo'nun bu haftalık grafiğindeki (olası) bayrak oluşumuna çok dikkat edin mazallah çalışırsa Altın gümüşü siler süpürür tozunu bile göremezsiniz. böyle bir durumda gümüşte değil altın tarafında olmanız daha hayrınıza olur. illa gümüş diye saplanıp kalmayın yani.. çok ciddi bir oluşumdur hafife almayın.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam burada mısınız ? Gümüş için yorumlarınız nedir

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam burada mısınız ? Gümüş için yorumlarınız öngörünüz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Düzeltme rakamı şuan nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim teveccühünüz, sağolun ben teşekkür ederim.

Yilxxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

paylarını aldıkları için ses etmiyolar şimdilik :) bu fonlar devletler ve hükümetlerle de birebir ilişki ve anlaşma içinde. nasıl olur bilemeyiz ama her anlaşma birgün pay anlaşmazlığı yüzünden bozulur. bakalım ne zaman olacak. onların bir planı varsa yaratıcının da vardır elbet.

_kancansan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_kancansan_ ()

Nasil kurtulcak, daha once hunt kardeslerin elinden abd nin baskisiyla kurtulmustu. simdi Abd de boyle birseye girmez. birak kurtulmasini tamamini toplamak istiyorlar bence

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Foruma üye olmadan önce gümüş ssyfasina göz atarken yorumlarınıza denk geldim sayfanizdski yorumların çoğunu okudum.. genelde tam isabet yorumlarınız olmuş.. çok faydalı.. Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen. bu piyasada kimsenin söylediğine körü körüne inanmayın. gözlemleyin sadece. uçacak kaçacak ölecek bitecek denen neleri gördük. bakınız brent petrol nereden nerelere geldi kimbilir nerelere gidecek bundan sonra. her üründe döngüler vardır bir de süper döngüler vardır işleyiş buna göredir. Altın 2 sene önce 12 sene sürecek süper döngüye girmişti yaşadığımız durum budur ve devam edecek görünen. Gümüşün şanssızlığı altının gerisinde kalması baskılanması altının bu süper döngüsüne denk gelmesi. Elbet gümüş de çıkacak altınla birlikte ama oransal olarak çok daha az. Onun da vakti gelecek. Tabi önce gümüşün JPMorgan denen eşkiyaların elinden kurtulması şart.

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Gram içinde aynı şeyler söylenebilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

109-106 bu aralığın altına pek gelmezse çalışma olasılığı yüksek bence. geniş bantta da 124-106 arası ilerleyen haftalarda git gel yaparak flama oluşumu izlenmeli evvela.

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

uzun vade için elbette mantıklı. kısa orta vade için birşey demek zor bu piyasada her an her şey olabilir 3 altına da gelebilir 4 üzerine de çıkabilir. Ben kademe mantığıyla bakıyorum hep. Bir engel aşılmadan aşağı veya yukarı çok çok uzaklara bakmak fayda sağlamıyo ne yazık ki.

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Selamlar uzun vade gümüş icin bu fiyattan alım yapmak mantiklimi...3 seviyesine geri gelirmi mi? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam rasyo bayrak formasyonu calisma ihtimali varmi varsa kactan donerek yapar hocam suan dususte oldugundan sordum saygilar

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

uzun vadeciyseniz beklemeniz hayrınıza olur şu ortamda

mcm35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcm35 ()

hocam merhaba ben 260 TL'den aldığım grmlar var elimde ben uzu. vadeciyim ama suanlik önümüzdeki günlerin ne getirecegi mechul uzun vade icin alim onerirmisiniz yinede yoksa tlye gecmek beklemek bir miktar tl ve altin var elimde ne önerirsiniz fikirleriniz onemli benim icin teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Çok teşekkür ederiz sağolun

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Tamam abi
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Eyvallah abi
Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ok müsait bi zamanda bakıcam söz.

sabIrsabIr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

flamasını oluşturmaya çalışırsa yatay bir bantta git gel ile o kendini belli eder zaten haftalar içinde. bilgilendiririm yine.

sabIrsabIr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Emeğine sağlık
Teşekkürler
Olası bayrak oluşumunu nasıl takip edebiliriz yada oluşumun olma olasiliginin yuzdesel olarak olma olasiliginin yüksek olduğu zaman bilgilendirme yaparmisiniz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Evet abi ilgileniyoruz ve 195 180 arası tersde çok arkadaşımız var .
Rica etsek yaparsanız memnun oluruz

0BeğenmedimŞikayet

Gül_ce ()

Hocam platin alan çok arkadaşlar var aramız da bende dahil. Ben kendi adıma talibim :)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

henüz değil bence biraz daha vakti var. şu anda olumlu teknik olarak. temel olarak ise zaten ne yapsalar da ons kontratlarını durduramıyolar şu anda öyle bir talep var ki güvenli liman diye herkes emtialara özellikle altına sarılıyo. fiziki zaten bulmak mümkün değil neredeyse. türev piyasalarda kağıt olarak satılanların karşlığının olmadığı döneme gidiyoruz. bu iş biyerde patlıycak ya ben de çok merak ediyorum bakalım ne olacak.

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Gram sizce olumlu mu. Ons düşecek diyorlar

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

yarın belli olur

Akman71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akman71 ()

Burdan aşağıya gidermiş. Yoksa yatıp uyuyayum

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağoln sizden de inş.

M_can_ için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hiç alıp satmadım hocam grafik çalışmam da yok ama ilgilenen varsa talep olursa yaparım.

Furkan_tgr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

yakın hocam az sabır

eNeRJi71 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum