Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 20:37:44
EUR 34.6099 20:37:44
USD 32.3978 20:37:44
ALTIN ONS $2295.2750 20:37:44

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Arkadaşlar, Usd/Try'ye nereden bakarsam bakayım, hangi formasyonu hesaplarsam hesaplayayım şuan bulunduğu kanal içerisinde 6,84/85 seviyesi son nokta görünüyor.Ancak ve ancak hacimli ve hızlı bir geçişle daha önce hiç olmadığı bir kanala geçiş yaparsa 7,00 lira seviyesi görülebilir.Onun dışında 6,84/85 seviyesinden bir düzeltme bekliyorum.Bu düzeltmenin de 6,7150 seviyelerine kadar olanı normal kabul edilir.Bu seviye kırılırsa bir alt kanalın dip noktasına kadar düşüş devam eder.Bu seviye ise aynı zamanda stoplos seviyesimiz olan 6,60xx dır.6,60 Altın da kalan dolar elde tutulmaz.6,84/85 üzerini test eden, üzerinde tutunan ve hatta 2 günlük kapanış yapan dolarda yükselişin nerede duracağını tahmin dahi edemiyorum.Böyle bir durum neticesinde M.B nin de tepkisiz kalacağını sanmıyorum tabiki.Neyse şimdilik durum budur.Takdir sizin arkadaşlar.

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

asker333 ()

Aklı yok keyif ediyor diyorlar ya işte bu. Dolar altın ons bunlar bir şey ifade ediyor mu senin için. Altın dolar ve ons odaklı.

Eban için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sarmut ()

Çok güzel cevap tebrik ederim dar pencereden bakarak dunsume doğru degil

Nuri58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

efelif ()

Zaman içinde öğrenecektir siz ve sizin gibilerin değerini. Sabrınızın devamını dilerim:)

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Hocam çok doğru bir yorum yaptınız teşekkürederim elinize sağlık başarılarınızn devamını temenni ederim

1BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

En iyisini yapiyorsunuz arkadasim. Allah razi olsun. Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

tsunami67 ()

acaba 10 bin liralık altın alsak durum ne olur?

1BeğenmedimŞikayet

Nuri58 ()

Grama girememeyide anlamıyorum. Paran varsa alırsın satarsın. Kısa vadede al satçı için fiyatın nerde olduğu değil ne kadar kazandıracağı önemlidir. Günlük alır 3 - 5 lira karla satar. Uzun vadeli için zaten fiyat önemsiz nereden alırsan al kazanırsın. Sonuç olarak bunların cesareti yok almaya. Zararı göze alamayan kârı alamaz

61ts61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nero234 ()

Onsun anlamını öğren kardeş :)) yaz Google'a

1BeğenmedimŞikayet

Sancaktar_x ()

Bizim ic piyasada grami etkileyen dolarinnta kendisi , ons bile o kadar etkili degil , ons 1800 bile olsa dolar 5 tl ye dusse ne. olur ? Tabiki dolari takip edecegiz , hesabi yaparkende dolar kurumuz nereye gidebilir takip edecegiz

21BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Bu zamanda saygı duymayana dahi saygı duymak lazım.
Hele hele Kandil Günü kalp kırmamak lazım.
Zaten kişiliğim gereği kolay kalp kıran biri değilimdir.
7 yıldır bu platformdayım, en azından şu 7 yıllık geçmişime dahi saygı duymamış.
Seviyeli eleştirilere her zaman açığım fakat saygısız insanı en fazla bir kere görür bu gözler, sonrasını yok sayarım çünkü saygısız insanı düzeltmek çok zor.
Rabbim selamet versin ne diyeyim

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61ts61 ()

Bunlar gibi birkaç kişi var burada yansın pul olsun dolar diyen grama giremiyorlarya ondan

Nuri58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nuri58 ()

Bu ne demek şimdi. Altının fiyatı dolar la değil mi. Dolar düşünce altın düşmeyecek mi zannediyorsun. Dolar paylaşımının tam da yeri burası altını olan adam dolarıda takip eder. Etmezse hata yaoar

1BeğenmedimŞikayet

826L1W ()

Gram atının ons ve usd endeksli olduğunu bilmiyorsan kapını hafifçe kapat ve uzaklaş Yatırım tavsiyedir..

1BeğenmedimŞikayet

Erzm2 ()

Grafiklerin çok kıymetli abi emeğine sağlık saygılar

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

kardesım ne tavır yapıyosun. cogunda usd gumus dovız platın vs yatırımı var. yatırımcı tek kalem degıl portfoy olusturmussa hepsı hakkında bılgı alacak ve verecek.

0BeğenmedimŞikayet

okasker ()

Ağa usd ile ilgili Letgo da bile yazar adam. Küresel para herşeyi ilgilendiriyor ne var bunda

1BeğenmedimŞikayet

Kaplan557 ()

Boşverin bunların yorumunu.. Biz fayda görüyoruz yorumlarınızdan.. bildiğinizi esirgemeyin lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Değmez kardeş altının dolarla ilişkisini bilmeyen insanlar platforma girince böle oluyor

2BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Yeni üye sayılır hocam iyi güzel şeyler yazmışsınız ginede terslememişsiniz size yakışan hareket

0BeğenmedimŞikayet

OM3R85 ()

Eban Kıymetli kardeşim Altın Ons bir ayağı Dolardır bilmeni isterim ve kurallarda burada paylaşılmaz yazıyor mu.?

0BeğenmedimŞikayet

Kaplan557 ()

Biz faydalanıyoruz sizi ne alakadar eder insanların paylaşımı

14BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Aleykümselam, sizi seviyorum valla ya :) Kızamıyorum, Kızılacak kadar bile değilsiniz gözümde :)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Bu arada borsa yükselmeye başladı, yinede bu yükselmenin de sınırlı olacagını düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Omerk27 ()

Anlaşılır ve güzel açıklama

4BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Günaydın efendim, güzel bakan güzel görür. Allah razı olsun.

KeremErhan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

günaydın güzel insan

0BeğenmedimŞikayet

ardabalık ()

Kıymetli Black_eaglE kardeşim,
Muhtemelen benim gibi bütün acemilerin çok merak ettiği soruları sormak istiyorum. Vakit bulup cevaplarsanız çok makbule geçecektir.
Şimdi diyelim ki benim 100K dolarım var ve bu yorumda yazdığınız bilgiden istifade etmek istiyorum.
Sorularım şunlar:
1- 6.82-85 aralığında bozdurmak mümkün mü? yani döndüğüne kanaat getirmek için 4 saat veya 1 gün beklersek ve bu arada 6.75'e düşerse, 6.75'te mi bozdurmak lazım?
2- Döndüğünü anlamak için 4 saat mi 1 gün mü beklemek lazım?
3- Mesela 6.84'ten sonra 4 saat 6.79-6.84 arası geçirdiyse tekrar yukarı çıkıp çıkmayacağını nasıl tahmin edebiliriz?
4- Direk 6.82'de bozdursak sonra 4 saat 6.82 altına düşmezse tekrar mı almak lazım yoksa 6.82 altına düşmediği 1 gün mü beklemek lazım? Ya da 50K'yı 6.82'de bozdurup diğer 50K'yı bir sonraki zirvede bozdurmak (veya bozdurduğumuz 50K'lık TL ile aşağıdan almak) için mi takipte olmak lazım?
5. Belki de "Böyle bir durumda siz nasıl bir yol izlerdiniz? " sorusunu cevaplamanız en kestirme açıklama olabilir.

"Oldu olacak senin yerine ben alıp satayım istersen" derseniz anlayışla karşılarım ama cevaplarsanız inanın bir çok kişinin panikle al- sat zararını önleyerek çok dua alırsınız.

Ben şimdiden çok teşekkür ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

4444malatya4444 ()

sa. hocam bayadir sizi takip ediyorum sessiz sedasiz sekilde sizin gram icin dusuncenizi merak ediyorum. bana bir fikir verebilirmisiniz orta olcekde kisa olcekte tesekkur ederim simdiden

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum