Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 13:29:47
EUR 37.6173 13:29:47
USD 34.2604 13:29:47
ALTIN ONS $2653.7800 13:29:47

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

7,026 olacaktı , yanlışklık olmuş orda.
Ancak, Dolar son günlük kapanış pozitif, 4h kapanışı negatifti, aşağıda aylık destek 6,6124 ü test etmek isteyebilir.

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Hocam 6.26 mı 6.02 mi

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Değerli Hocam, Dolarda düzeltme başladı mı. 6.82 gelmedi yatay bantm

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Teşekkürler hocam amin inşallah sizinle yola devam insallah sizi biktırmıyorumdur hakınızı helal edin yükselirse 75 gr satıyım mi hocam

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Allah bereket versin.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur60 ()

Tarbaz hocam ne zaman duzeltme gelecek nezaman dusecek bisey soylermisniz?

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam cevabınız gelmedi hocam birde sayenizde çok kazandım allah kat kat razi olsun insallah yaptığım hayra sizde katacak insallah size ulaşır

0BeğenmedimŞikayet

Svk_ ()

Hocam sizce bu durumda altın alınır mı

r3kt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Tamam hocam tesekkurler... tersten cikar cikmaz bozup yine sizi takip etmeyi fusunuyorum. bol. kazanclar

6BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Gümüş, orta vade beklentimi sanırım 2,5950 üstünde günlük kapanış yaptığında paylaşmıştım. Geçen hafta kısa vade 3,23 hedef verdim ancak, 3,15 üstünde günlük halinde 3,23 te satış önermedim, 3,3813 direncinin takip edilmesini önerdim, 3,092 üstü kapanışta gümüş geniş bantta 3,092-3,5085 yatay bant aralığındadır demiştim.
Bunlar profilimde mevcuttur.

r3kt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

r3kt ()

Hocam ne zamanki sizden ayri kendi kanaylarimla uvmaya karar verdim yine tersteyim.3.53 ortakama ile gumuste tersteyim. tersten cikar cikmaz cikmam mantiklimi olur. ani birdusus bekliyormudunuz

0BeğenmedimŞikayet

çıt_çıtı ()

İyi akşamlar hocam. 3 haftadır full TL de bekliyordum. Bugün bi cesaret 353,70 ten 340 gram aldım. Şuan full gramdayım ve 8 lira koydu gram başına ancak bu yükleliş normal değil full geri çıksam mı şaşırmış durumdayım :)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Ben akşam satmadın saat 5 te banka kapanmadan satım o işlemleri yapan arkadaşa yada tarbaz hocama sorun

Cyber_Gold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cyber_Gold ()

Merhaba bereketli olsun akşam alış satışları nasıl yapıyorsunuz.. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

355 satım hocam banka makas farkı var 359 oldu banka 355 aldi

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Kaçtan sattın

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hep iyi olursunuz inşallah hocam ben 20 gr daha satım geriye 75 kaldı yarın bu seviyelerde olursa satıyım herşey için teşekürler hocam Allah razı olsun hocam

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yorum da Dolar rakamı 7,026 olacaktı, gün içinde paylaşmıştım.
@Justbaran

0BeğenmedimŞikayet

Justbaran ()

Dolar 7.026 demek istediniz herhalde?

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hamdolsun, teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Profilimde TL de olduğum yazıyor.
Zaten fazla bir para yok , olanında 2/3 ü emanet, anneme ait o nedenle çok fazla cesaret edemiyorum, güzel yerlerden gram almıştım ancak çok erken çıkmış olduk görüntüye göre.
Ağustos- Kasım için verdiğimiz 365 rakamı nerdeyse gelmek üzere.
Ons ta 1689 Dolar da 6,026 görüntüsü var, düzeltmelimi gider , düzeltmesiz mi net bir şey söylemek zor bu ortamda.

Justbaran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

İyi akşamlar hocam nasılsıniz

0BeğenmedimŞikayet

Justbaran ()

Gördüm hocam. Sizden birşey rica edecem aldığınız emtialari sepetinize eklediginizi sayfanıza yazmanız iyi olmaz mı ben mesela sizin aldığınız döviz üzerine kendi yatırım kararımı olusturabilirim. Ve gümüş için kisa vade hedefiniz var mıdır (gümüş için ons mu yoksa gram şeklini mi oneriyorsunuz)

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

Tarbaz hocam nereden döner sizce bu altın?

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

@Justbaran alt Dolar yorumu

0BeğenmedimŞikayet

harunceren ()

TL dekilerin ne yapmasını tavsiye edersiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Hocam elimde biraz gümüş var ortalama 3.35 falan elimde birazda nakit var alttan cesaret edemedik dahada düşer diye burdan biraz alım yapılabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam Süpersiniz bekliyorum 360 geldimi ordan satış yapacağım değerli bilgileriniz için çok teşekürler Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam gram alınırmı ? Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Sağlık olsun hocam allah gönlünüze göre nasip etsin inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum