Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 01:09:15
EUR 34.7476 01:09:15
USD 32.2648 01:09:15
ALTIN ONS $2326.4050 01:09:15

Grafiği gönderen: kpm

kpm ()
Dolar

yorumlara açık abd verilerinden sonra ne olur

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ercan3_97 ()

Hocam merhaba sizi uzun zamandır takip ediyorum. Çok faydanız oldu teşekkür ederim. Hocam brent petrol ve platin alabilmek için ne yapmak gerekiyor acaba

VYaman için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Hastalık kontrol altına alındığında gümüş ons çok pis döver altın onsu..

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Vahap abi peki bu altın gümüşü ne zaman dövmeyi bırakacak ayrıca senin bu hesapların beni çok etkiliyor. Vallahi seni gördükçe böyle böyle geliştirip olacak diyorum:) maşallah diyerekten teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

_Orhan_ ()

Amin cümlemizin abi..

3BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Rabbim analı babalı, sağlıklı büyütmeyi nasip etsin!

_Orhan_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

_Orhan_ ()

Hand olsun abi.. Birazcık tersteyiz bekliyoruz sıhhatimiz iyi 3. Kızım dünyaya geldi onun mutluluğu var çok şükür sıhhati yerinde o yetiyor bize abim..

0BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Hamd olsun orhan sen nasılsın

_Orhan_ için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

Ben müdahaleyi yaptım ama sen fark edememişsin:)

23 mart usd 6,60 gram gümüş 2,7980 tl.. 6,60/2,7980= 2,3588 gram alabilirdin
03 nisan usd 6,74 gram gümüş 3,12 tl.. 6,74/3,1258= 2,1562 gram alabilirsin

Meali o gün elindeki nakit ile 1 usd yerine 2,3588 gram alabilirdin
bugün o gramı tl ye geçsen 2,3588* 3,1258= 7,3731 TL eder.. 1 usd alan ise 6,74 tl ye sahip.

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Orhan_ ()

Abim selamlar afiyettesin inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

dlrda yine rahatım ne yapacağını kestirmek kolay da euro mıhlandı :)

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

trade plustan evet :)

sadEce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

vahap abi bu gümüş ons niye böyle pasif kalıyor? bir müdahale etsen keşke yukarı doğru :)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

bugün grafiği açmadım ama 82 den yapması lazımdı. bu gece kapanışa kadar gelemez herhalde. gelmesin yani bizim işlem saatimiz değil :) kapanışa doğru çok az gerileyebilir belki. dün 61 den kapatmış çünkü. işlem yapabiliyor musun akşam?

kpm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

Evet kapattım puanlamaya önemli değil. Aynen dediğiniz gibi. Bantları kıra kıra gidiyor.6.80-85 arası kritik olacak. Belki devam edecek Allah bilir.

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

bu haftalık kapanış pazartesi yukarı ivme isteğini artırır mı düzeltme başlangıcı mı olur fikrin ne olur

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

teşekkür ederim. işte ondan sonrası asıl sıkıntı :) satsak düzeltme nereden yapacak, düşünmek zor geliyor o yüzden buraya kadar satmadan geldim. bakalım ne olacak :) bu arada puanlamak istedim ama kapalıymış..

Denizli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

bu akşam da bu hareketi beklemiyordum şaşırdım. tam senin şansına oldu :) 73 ( 713 te oldu ) - düzeltme (o da bitti ) - şimdi tahminim 82 şeklinde ama gelecek mi bakalım..

"Dolar için sadEce yorumu (2020-04-01 18:43:40)
evet 82 sonrası büyük düzeltme şeklinde yorumladım grafiğimi. gelirse tabii .. ama daha önce bir küçük düzeltme yapması muhtemel.
73- küçük düzeltme- 82 - büyük düzeltme şeklinde..

semihi_sivasi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hiç dokunmadım, 6.80 bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Denizli07 ()

75 geçerse sizin 82 beklentiniz gelebilir. Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

beklentim öyle ama gelir mi gelmez mi bilinmez. haftaya tabii ki.. sen dlrda mıydın efe?

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

@VYaman üstadım teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

VYaman ()

borsalar ve metaller için verilerin etkisi gecici olur.. pariteler ve tl bazlı enstrümanlar için ise dxy bağlamında usd değerlenir.
Odak noktası ekonomik verilerden ziyade sağlık, salgın** haberleri olmalı. Bu tarafdan gelecek pozitif/negatif haberler daha etkili oluyor enstrümanlarda.

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

toprak 7 dakka sonra saatlik kapanış geliyor 73-74 le kapanırsa 85 i görür mü ne dersin bu akşam :) hırs yaptım :)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

hafta sonu gelirse bi de duzeltmeye giderse. hafta sonu işlem yapamayanlara kötü. mesala ben :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

6.82 gelecek gibi, ne dersiniz. Hedef 6.80 üstü

0BeğenmedimŞikayet

kpm ()

olabilir rsı aşırı alım bölgesine girip çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

toprak ptesiye kalmayacak mı dersin :)

1BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

Haklısınız teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

sadEce ()

alsak mı satsak mı sorularına cevap veremiyorum. tavsiyede bulunamıyorum. o sorumluluğu almayı istemiyorum. ben ptesi 24 ten eruo aldım. beklemedeyim..

Mutiti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mutiti ()

Ece hanım merhaba. burdan yuro almak mantıklı mı sizce? dolar alıp başını giderse. Hazır parite düşükken.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum