Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 15:15:13
EUR 34.8192 15:15:13
USD 32.5878 15:15:13
ALTIN ONS $2305.7250 15:15:13

Konu: "Tek Sar Tersine Teper" Teoremimiz Örnek Grafik

⭐⭐prajna ()
Ons

Fx için Eğitim amaçlıdır..

Tek sar karşısına 2 sar oluşumundan sonraki barda (mavi ok) tek olan sar aşağıda olduğundan yükseliş yönüne pozisyon alınır.. 2 sar oluşumunu geçince stoplu iz sürülür..

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ramosss ()

sa hocam gümüş ne yönlü gidecek

Cancanx5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TAF_Soldier ()

Hocam, dolar grafiğinde tek sar var 1h grafikte... tersmi tepecek acaba öğrenmek için soruyorum...

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bakma ekrana altin ne olmuş ne olmamış. zaten yukselince haberlerden haberin olur. Tut altınını

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gelme borsaya. Sikica tut altınını 2 sene 3 sene bakma. borsa bataklık.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Şükür anlatabildik. Girme hiç bir yere. Lazım değil de unut su altınını. lazim olmadikca bozma. Beklet elinde. ihtiyacın olursa ihtiyacın kadarini boz. elleme su altınını.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Şimdi sen bana diyorsunki o
Kar etmeden satma altını eyvallah. kar alincada borsaya geç diyorsun degilmi?

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Borsaya dolar ile gelinmiyor. Borsada tl lazimm sana. cikar aklindan pariteyi. En güzel yerdesin. Altindasin. Altin olarak kalsın

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Altın yükselince satacam dolara da girmem usta tamam

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tamam usta satacam zaten

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Çıkar su aklından dolari. Altin yikselince daha cok tl kazanırsın.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Valla bekleyecem borsa ya girecem ama güven vermiyor 2018 deki yerlerine gelmesini bekliyordum. Ama gelmeyecek sanirim

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Donme arkadas dolara. Altın olarak kalsın elinde. Altın yükselince bozarsin. borsaya da gelme. Batakliktir. Bilmiyorsanız hiç borsada hisse almadiysaniz uzak durun.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.65 üstü satmayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dolar arttırmak istiyordum pariteyi bir deneyim dedim. Hoşuma gitmedi Gms bekleyecem uygun yerden

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolar 6.5 ye gelince mi tl ye döneceksiniz. Size ne lazım dolar artırmak mi. Dolar ile mi isiniz var. Anladigim yok. Niye parite icin vergi veroyorsunuz. Direk altin 342 ustu gördüğünüz an bozun öyle gelin borsaya. Altının yükselmesinden daha cok tl niz olur. Kafaya doları takmayın. Birakin su dolari.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolar 6.5 ye gelince mi tl ye döneceksiniz. Size ne lazım dolar artırmak mi. Dolar ile mi isiniz var.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tl ye donecem6
biraz izleyeyim diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.65 gelince bozsam borsayı et kalır

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolar mi lazım size

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dolar 6. y5 e gelince evet

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tl yeni doneceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Burdan bozarsam kar ederiyim acaba

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Türkiye finans var bende. 51.47 suan parite. Ama dolar tl aşağı geldiği için altin yerinde sayıyor.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tamam suan kardasiniz zaten. uzun vade altininizi tutun. Ekrana bile bakmayın. Çekilin kenara.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ons altın 1604 du parite yatigimda

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolardan Ons a parite yapmışsınız. Gram altin almış oldunuz. Iki taraftan da yuksekten yakslandiniz. Gram tl 342 iken yakalandiniz galiba

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Elinde tl vardı. 6.68 ten yukardan dolara yakalandin. Doları parite yaptın. Para lazım değilse ekrandan uzaklasin. Ons altin 1630 civarlarında iken parite yapmışsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

6.68 den aldım 65 den Xau usd ye parite yaptım 51 den

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dolardan Xau/usd a parite yaptım

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Farketmez gumus ons, ons altin elde tutulmali.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum