Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 21:20:42
EUR 34.7525 21:20:42
USD 32.4515 21:20:42
ALTIN ONS $2340.1500 21:20:42

Grafiği gönderen: İplikçi

İplikçi ()
Ons

#prajna abi ? Kesinlikle ytd.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sonmohikano ()

Pandemi var dünyada borsalarda ters işleyen ons şimdi beraber inip cıkıyor Normal piyasa şartları yok. Korelasyon falan kalmadı. Umut fakirin ekmeği nereye iner çıkar bilemeyiz. Sert hareketler olacağı aşikar ama nereye kadar gider onu hiçbir ekonomist bilemez. ytd.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben tesekkur ederim. Uzun yıllardır takip ettigim tek kişidir. Beraber borsada aynı hisseyi kardeşimle birlikte aldik. Hatırı sayılır paralar kazandık kardesimle. Şimdi farklı hisselerde de olsak amacımız aynı. sermayenizi eritmemek. Kardesim hic bilmez borsayi. Al derim alir. Sat derim satar. Ama ben temel abinin yorumlarini inceler kendi kararimi kendim veririm.

nomuraz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Bu platformda, super_conqueror 'ın 24 mart ve 26 mart tarihli ons elliott grafikleri var, belki fikir verebilir.

İplikçi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magdur51 ()

bakkal amcalar verir anca kandirabilirsek

Benjomen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Teşekkür ediyorum düşüncelerinizi paylaştığınız için, hemfikirim, öğrenmek için emek harcanmıyorsa ikinci cümleye de katılıyorum.
Burada bulunma sebebim, bu platformda bulunan kıymetli hocalarımızın - bir kısmını siz de takip ediyorsunuz- grafiklerini, değerlendirme yaklaşımlarını, kullandıkları araçları anlamaya çalışmak.

0BeğenmedimŞikayet

Benjomen ()

Deneyebilirsiniz yarım bir dolar ile şansınızı kim veriyor diye :)

Magdur51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alsat91 ()

Gecince duzelecek mi sanki yok elimizdekinden olacaz

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

10 işlemden 4 u kar oluyor. Geri kalan 6 işlemi zarar olunca tl de pek artmıyor. Halbuki uzun vade alsa hic stres olmayacak. Ihtiyaci oldugunda da bosza eline daha yuklu para gececek. Herkes al sat yaparak çorba param faturalar ciksin yeter diyor. sonra bakmışsınız tlniz azalmış. uzun vade gram gumus alin. Ytd diyelim de. Al sata bulasmayin.

Hasanhoca33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magdur51 ()

valla ne olacağı hiç belli değil. yani düz mantık düşününce herkesin kendi ulusunun parasına geçmesi lazım, turkiyede kim dolarla ekmek verir bu olaylar böyle devam ederse? anlamsız bir yükseliş var dolarda onst

Benjomen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Makif34 ()

Mesela ben. Her ay kiramı çıkarayım yeter :)

Hasanhoca33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Benjomen ()

1495 üstü tutunursa 1700 e doğru gider

0BeğenmedimŞikayet

Hasanhoca33 ()

Bazılarının maksadıda kısa vadede tl artırmak olabilir. Gram önemli olmayabilir fazla.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Estağfurullah abi değilim. Ons u düşürürseniz dolar tl yukari gidiyor bu sefer. Bu sefer oradakiler almak icin ons düşsün istiyor. Kısır döngü devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

Magdur51 ()

aynen, valla bende sabır var bakalım nereye kadar gider :) izliyorum sadece

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Yapacak bir sey yok. Alim yaptığınızda sanki dusecekmis gibi olduğunda insanların cani sıkılıyor. Sabırsız bir milletiz. Izleyin piyasayi. Dediginiz rakam gelir gelmez bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

İplikçi ()

Tmm yapacam bi güzellik erdal abi :) onsun bacağına dinamit baglayacam senin için:))

0BeğenmedimŞikayet

Magdur51 ()

valla bekliyorum reis en azından sattigim yerden alayim diye. o da 327 filan ama gelir mi bilmiyorum ama bekliycem yükselirse de kısmet napalim

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Orta vadeyi insanlar bir hafta falan zannediyor. Elinizdeki birikimle aldığınızda 2-3 senede 1-2 defa al sat yaparsanız daha cok kazanırsınız. Gram ve gumus favorimdir. uzun vadeci olanlar buraya bakarak al sat yapmaz.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Estağfurullah. Yanlis anlasilmasin. Insanlar al sat yaparak kazanacağını zannediyor. Ama olmuyor ışte. Satarsin birden yükselir ustten almak zorunda kalirsin. Aldigin an geri gelir zararına bozarsin. Bakmissin ki elindeki gram hep azalmis. Tl olarak da eline birsey geçmemiş olur.

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Evet hocam hemfikirim. Orta vadeci olabilmek için birşeyler okuyup öğrenmeye çalışıyorum işim dışında kalan zamanlarda, ama derya deniz bu alan da gördüğüm kadarıyla.

0BeğenmedimŞikayet

Magdur51 ()

beni anlatmışsınız. gram kaybeden

2BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Al satci degilimdir. Bir arkadasa yazmistim. Bazi rakamlari bekliyor. 1577 usti satis firsati. Nisanda çok aşağılar bekliyor da. Altın al sata uygun bir emtia değildir. Her gün alınıp satılmaz. Elinizdeki gramı azaltirsiniz

sonmohikano için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Likelar sana

0BeğenmedimŞikayet

sonmohikano ()

Bugün 2 defa düştü işte 2 sefer alıp satsaydın kar ederdin. Her düşüş alım fırsatı.1560'a doğru her iniş alım 1590 civarı satım fırsatı.100 dolar da indirmeler o zor. Hiçbir şeyi en dipten alıp en zirveden satamazsın. Biraz kar gördün mü kafasına vuracan. Piyasa da fırsat bitmez.

0BeğenmedimŞikayet

Hepsi_kopyacı ()

Dolara da Bi el at

0BeğenmedimŞikayet

MhmdSncn ()

Olmuş abi işte :)) onun verdikleriyle uyumlu gibi. İnşallah bekliyoruz o rakamlari ya. Günlerdir TL de kuruduk kaldık

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Herkes almak icin bekliyor. Işin şakası altininiz varsa tutun. al sat yapılan emtia değildir. Uzun vadeci iseniz heryerden alınır.

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Kaça indirelim istersin :)

0BeğenmedimŞikayet

nomuraz ()

Elinize sağlık, yeterince bilgim yok.
Prajna, haftalıkta sayım yapıyor olabilir mi, ya da günlükte?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Düşürün şu ons u artık. Nisan içinde olsun insanlar beklemekten sıkıldı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum