Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 14:41:48
EUR 34.7543 14:41:48
USD 32.3177 14:41:48
ALTIN ONS $2299.6900 14:41:48

Grafiği gönderen: Carpediem37

O_n_s A_l_t_ı_n

Bollinger orta bandı 1620 uzerine atmadıkça yön a_ş_a_ğ_ı..!
1607 seviyesi daha aşağılar için şuan destek konumunda. 1577 demistim. 1586 ya revize ediyorum. Grafikte trend baslarken bollinger cizgisi yukselen trend çizgisi ve mumlar hangi konumda şuan hangi konumda sadece bakın. Mavi ve kirmizi okları takip edin. Mumlar hani nerede?

Ytd

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

? Anlamadım

Prestij58 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Vatandaş fukara olmasım diye uğraşıyoruz ^_^

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Mantıklı. 6.61 stop demiştim. Alim uygun. Çünkü çokk zor bir bölgeye yerleşti fiyat.

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Huanjin ()

Şuan altın alinirmi kaçı bekliyeyim size zahmet Bilgi verirseniz tşkler..

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

tl var dolar almayı düşünüyorum fikrinizi almak istedim

0BeğenmedimŞikayet

Prestij58 ()

Birazdan dolardan onsa geçin diyebilirmisiniz, öyle bi ortam oluşabilirdi.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Cinliler canlı cansız ne bulursalar yiyolar. Mizah yaptım. Orada teknik analiz yok ^_^

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Dolarda son son anda yorum attım onslar dolara geçilsin diye. Değerlendiren sadece @iyikiM olmuş. Aylıkta 7.08 pulback direnci heddf olmuştur. 6.54 de destek artık. Onslara bakarız. Biraz dinleniyim

hsn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Kediye mı ... Çin emi yoğunlasalim msj da

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

tebrikler hocam ons larda nereye kadar düşüş bekliyosunuz dolar için de bi tahmininşz var mı

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Anladiğimimi düşünüyorsunuz valla biraz önce ons sayfasindan ilk nereden baslayacagimi öğrendim. Gann deyim siz anlayın o kadar acemiyim

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Seveceksin ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Polathanem ()

biraz otoriterlik eğilimi var sanki. boynuz kulağı geçmezse o hoca gerçek hoca olamaz ama.. takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Amin. Cumlemizden. Kişisel görüşten ulaşabilirsin. Birde kim olduğunu söyle. O muydu bu muydu diye yormayın ^_^

mim21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bana hic anlamayan bir ekip lazım. Yoksa her kafadan bir ses çıkar ^_^

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Kedi olalı bir fare tutmuşsunuz. sıkı tutun çinliler bekliyor ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bende bende hocam

0BeğenmedimŞikayet

mim21 ()

Ressam abi çok teşekkür ediyorum. Sizin varlığınız yeter emeginiz cok buyuk rabbım razı olsun sızden ? Bu işi cok ögrenmek istiorum sizin gibi analiz yapmak istıorum bılıorum cok calısmam gerekıyor ama basaracagıma ınanıyorum. Sıze kesınlıkle ulasmam gerekıyor

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Hocam seni sessiz takip ediyoruz, grafikleri inceliyoruz, arada like lıyoruz öyle deme

5BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ilk seviye oraydı. Haftalıkta bobin son desteği. Bırakalım kırsın ^_^ bana saygı duyan bir iki kişiden birissin bana ulaş. Ne öğreneceksen ögretiyim

mim21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mim21 ()

1586 geldı Ressam abı ne yapalım alım yapalım mı yokda bırakılım dussun mu

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yapilacak mantiklı olay onsları dolara gecmek. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum