Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 21:55:27
EUR 34.7453 21:55:27
USD 32.5254 21:55:27
ALTIN ONS $2381.4250 21:55:27

Grafiği gönderen: yunusbeyytr

aylık kapanıştan dolayı küçük pumplar olabilir simetrik üçgen var iki tarafada kırabilir ama üstte direnc çok kırması için sağlam hacim gerekli ayrıca pu var negatif yönlü .. malda olanlar stoplu takip. düşüş daha ağır basıyor ytd.

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_Yorumcu ()

hocam son durum nedir? bize yorumlarmsınz. 7000 leri beklemeye devam mı ? çkş nezaman yapılmal .. hala devam edermi yükseliş?

yunusbeyytr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

teşekkrler :)

Dolp_hin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

inspector06 ()

gelsın hocam sadece beklıyoruz bıraz ıslem yapalım

1BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

Hocam iyi ki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

xvg890 ()

benimki şekersiz olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Dolp_hin ()

Şampıyon gönder gelsin bekliyoruzzz

0BeğenmedimŞikayet

Kaan14531995 ()

Sondurum ne abi

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Gelsın abı gelsın :)

15BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

grafiğimiz şekilleniyor .. günceli gelsin mi?

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_Yorumcu ()

Hocam 59000 BTC hedef verdiler. doğrumudur?

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Dostum vala zaten altlardayim BTC almıyorum... Ancak malûm onlarda BTC cikmayinca çıkmıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

No problem dostum dikkatli olmanı tavsiye ederim :)

Architect3d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Aynen dikkat edelim düşüş beklerken yükseliş, yükseliş beklerken düşüş severiz (betece) :)

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Saol üstad Ben 100-200 dolar kar gördümmü yapıştırım gider zaten stoplu gireyim bari ay kapanışına bırakmam işi

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

alttaki yorumu anca gördüm teşekkürler:))

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

yunusbyytr altcoinci olarak btc yukarılarda kalıcı bir durum izlerse hareketlilik başlar mı şuanda kıpırdama yok

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Çok sağol bende iyiyim kardeşim... Zaten grafiklerde gerekeni söylüyorsun ha bire sorupta kafanı yormak istemiyorum ama bunu sormak istedim teşekkürler :)

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Evet altları harekete geçirip sonra kendi harekete geçer altlardan terste bırakırlar her zamanki hareketleri dikkat etmek lazım

ERCNAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Ay kapanışı yükseltip kapanışta sonra da cakadabilirler devam da ettirebilirler hacım lazım dostum

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Merhaba adaşım iyiyim şükür sen nasılsın , 6495 ve üzeri pozitif günlükte tobo oluşumu var ama izlemek daha mantıklı şuan için yarında 6500 ve üzeri kapatırsa düşünülür alım için hiç yoktan 7k civarlarında kar satışı olabilir stop yükselterek ama önce hareketleri izlemek lazım iki yönlü tereddüte düşürüyor

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

İnşallah dediğiniz gibi olur o halde :)

ERCNAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

burası veya bunun üstü olması ve gece kapanışından sonra üstüne yeşilmum yakarsa 7k nın üzerinde de ay kapanışı yaparsa güzel olur

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Merhaba adaşım, öncelikle iyisin İnşallah... Gece kapanışını kaç üzeri kapatırsa pozitif olur?

1BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

btc buralardan sert düşmezse altalrda hareketlilik başlar mı btc nin buralarda veya üstlerde stabil kaldığı zaman mı harekete geçer. var mı bir ön görünüz yunusbyytr

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_kişilik ()

13.03.2020 ne bear kalacak ne bull girme eger terse falan kalirsan paran pul olacak

inspector06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Yunus bey al sat buralardan riskli olurmu yarınki ay kapanışını sabredip bekliyelimmi önümüzü daha net görmek için

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

aynen öyle sol taraftaki yeşil mumla eşleşsin veya orayı biraz geçsin bakalım oradan nereye gidecek

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Bear Bull ilgilenmiyorum başından beri patlayacagini hissettim ona yorum yapamam ama son grafik takip edelim düşüş yine gelecektir diye düşünüyorum hala

inspector06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

inspector06 ()

Hocam burdan geri yapabilir mi 9.5 tl den yüklü bear almayı düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Teşekkürler :) bol kazançlar seviyeler takip edelim

Meloş için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum