Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 19:33:37
EUR 34.7426 19:33:37
USD 32.4558 19:33:37
ALTIN ONS $2336.2950 19:33:37

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Sterlin
Arkadaşlar son 2 haftadır ne demişiz ve hedeflerde neler varmış hatırlayalım ... Lütfen alım satım sormayın grafiklerimde detaylı analizler mevcut trend durumuna ve kritik fiyat bölgelerine göre kararı kendiniz veriniz herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar diliyorum.

1-4H Trend Çalışması (8.2230 hedefli)

2- Saatlik Grafik Bayrak Formasyonu (8.1910 hedefli)

3-4H üçgen Formasyonu içinde- Alçalan/Yükselen Kama (8.1515 hedefli)

4- Saatlik Grafik Bayrak Formasyonu (8.1900 hedefli)

5- Saatlik Fincan Kulp Formasyonu (8.0890 hedefli)

Çalışmalar formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mervandeniz ()

@Aytaç_fb41 aman kayısı ilaçlamaya olacaktı

Mervandeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mervandeniz ()

@Aytaç_fb41 Aytaç bey sterlin altın atakta bi ses bi yorum. Sizde mi kayısı toplamaya gittiniz

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın @Sln_ alt yorumda mesela geçtiğimiz 2 haftadır belirttiğim ve gerçekleşen formasyonlara ait çalışmalar mevcut analizleri çalışmalarda zaten anlık paylaşımda detaylıca belirtiyorum çalışan hedefine gidiyor çalışmayan için yapacak bir şey yok maalesef herkesin gönlüne göre olmasını dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Cıstak16 ()

Canın sağolsun. Rabbim hanenize huzur, sağlık ve bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

maraz_42 ()

Tmm abi satmadin demi satinca unutma beni

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Geliyor elimden geldiğince cevap vermem gerekenlere cevap veriyorum. Arada yoğunluktan kaçırdıklarım oluyor ise kusuruma bakmayın yetişmeye çalışıyorum malumunuz evdeyim 2 çocuk ev hali vs...

maraz_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maraz_42 ()

Abi benim yazdıklarım geliyor mu sana

0BeğenmedimŞikayet

maraz_42 ()

Abi saattigin da haber et aman

0BeğenmedimŞikayet

aycor ()

Abi sterlin kaçtan gireceksinz

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Amin... Cumlemize... Saygılar benden...

0BeğenmedimŞikayet

Semacan ()

Devam mi hocam gbo le

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Nurci Allah sizden razı olsun kazancınız daim bereketi bol olsun saygılar.

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maraz_42 ()

Aman abi haber et gözünü seveyim

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

@Akif44 ve @Aytaç_fb41 Ben sterlinden çıktım. Emekleriniz için teşekkürler... Her zaman takipteyim... Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Cıstak16 ()

Ondan sonraki hareketine bakarım diyor yani yukarı zorlarsa bekleriz aşağı yönlü giderse satarız diyor

dolarmıdolmazmı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Gördü hocam öngürünüz ne?

0BeğenmedimŞikayet

Cıstak16 ()

Hocam 8.22 kolay geçilecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Slnn ()

Hocam benı de mumkunse :)

0BeğenmedimŞikayet

SEDAT33 ()

Benide etiketlerseniz sevinirm hocam. 8.14 ken aldik :)

0BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Tamam hocam sattiniz mi zaten yazıyorsunuz etiketlemeniz mumkunse iyi olur . Degilsede ben zaten takipteyim..

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Tabiki hayır sayın Şeymok 8.22 görürse şayet ondan sonra ki hareketine bakarım grafikte de belirttim tam sınırdayız olmadı satıcam. Yinede YTD.

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

buhek ()

sayın hocam, 22. den çıkış mı yapacaksınız?
full satış mı düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

eliniz gitmiyor mu hocam ? Onca zaman sonra alisiyir insan satmak istemiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Takipteyim sattin mi satacam:) bekliyirum

0BeğenmedimŞikayet

06ÇÖMEZ06 ()

İlk like benden hocam yorumlarınızı dört gözle okuyor ve takip ediyorum

5BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Arkadaşlar gün içi belirttiğim alt yoruma istinaden son 1. Nolu grafik hedefi 8.2230 beklerim duruma göre satış tarafında olucam bilginize

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Teşekkürler atmetmuti bol kazançlar.

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Amin inşAllah ben teşekkür ederim. Bol kazançlar.

İnani için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

buhek ()

anlatmaya gerek yok mikemmel...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum