Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 22:00:40
EUR 34.8952 22:00:40
USD 32.5602 22:00:40
ALTIN ONS $2324.7200 22:00:40

Konu: 28 Mart 2020, Hisse Takip Listesi

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ilker2052 ()

Tamam hocam tşk ederim yol gösterdiniz için

Guiding_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Hocam sana zahmet Crfsa'ya bakabilir misin durum nedir?

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Rica ederim, profilime koymamışım bunu, tekrar sayfaya koyayım

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Şu an için öncelikle uzun vadeli kağıtlardan tamamen çıktım.
Bunun yanında kazanç gördüğüm h i s s e l e r i n yarısından çıktım. Yolumuza yine de devam ediyoruz. Amaç kenarda TL bırakmak.

ilker2052 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Teşekkür ederim hocam bilgileriniz için formasyonu uza da bakacağım. Sağlıkla kalın

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

D o l a r yükselişin devamı için, 6,62 üstünde günlük kapanış yapmalı. O zaman yükselişin devamını konuşabiliriz. Bu olmazsa, 6,44 e kadar geri çekilmeler mümkündür. Burası 4 saatlik destek noktasıdır. Ayrıca yükselişin desteğini bu noktadan alıyor şu an.

6,62 yi geçemezse, 6,56 da - 2 saatlik destek noktası var. Bu destek üstünde tutunmaya çalışır.

Bu nedenle yükseliş için , 6,62 üstünde günlük kapanış şart.
Bununla ilgili güncel analiz paylaşmış olduk.

Profilimde bununla ilgili daha da ayrıntılı yazmıştık. ytd

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Slm hocam dolar ile ilgili yükseliş nereye kadardır teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Mnhtnbytktr ()

Çok teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Erhanuzn ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

ilker2052 ()

Hangi hisseler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

@Erhanuzn , yaptığım işlemi yazdım kardeşim, ytd

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

B I S T, şu anda 88.000 altındaki günlük desteklere tutunmaya çalışıyor.
Açıkçası bu benim için yeterli bir durum değil.

Yarına kadar 93.500 veya 95.000 seviyelerine gelirse, olumlu değerlendirebilirim. Çünkü yarın kapanış önemli olacak.

Bu nedenle riski yarı yarıya düşürmek için elimdeki kazançta olduğum h ı s s e l e r d e n , yarı yarıya çıktım. Sonuçta bir kazanç var. Düşerse de nakite çevirdiklerimden alttan toplarım. Çıkarsa da yine kazanç yazmaya devam eder kardeşim. Sonuçta piyasayı biz belirlemiyoruz. Zararına da işlem yapmamış oldum bu durumda. Ytd, saygılar

Mnhtnbytktr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mnhtnbytktr ()

Yön aşağı olursa hisse çıkışı yapmamız gerektiğinde de haber verirseniz çok sevinirim hocam, saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Mnhtnbytktr ()

Gümüşe 3,43 ten 10 kilo ile girdim bekliyorum bu gidişle daha çok beklemem gerekecek:((Bistte de çok küçük parçalar halinde sizin verdiğiniz hisselerden alım yaptım ve gerçekten çok isabetli oldu! Takibinizdeyim. Zaman harcayıp yaptığınız çalışmaları paylaştığıniz için ne kadar teşekkür etsem azdır.

0BeğenmedimŞikayet

mehmetbartumsn ()

Gümüş 3.0036 diye kapandı ama yanlış mı olmuş hocam saygılar @Guiding_1

3BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

2. parça için 3000 gram g ü m ü ş almayı düşünüyordum.
Endeks, cuma günü olumsuz kapatınca,
Bundan şu anda vazgeçtim.

30 ve 31 Mart B I S T takibini yapacağım.
Genel profile bakacağım.

Eğer yön aşağı olursa, kazançta olduğum h ı s s e l e r d e n çıkarım.
Endeks desteklerine göre hareket edeceğim yani.

Bu durumda hazırladığım yeni listeyi,
Hangi endekse gelindiğind,
Alacağım h i s s e l e r i burada paylaşmayı düşünüyorum.
Bu nedenle şimdilik nakitimi korumaya çalışacağım. Ytd

Mnhtnbytktr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mnhtnbytktr ()

BIST analizinin sonrası yeni calismalarini bekliyoruz hocam, emeğinize sağlık,

1BeğenmedimŞikayet

Guiding_1 ()

Bankalar ile ilgili çalışmam yok kardeşim. Hiç bir banka işlemim ve çalışmam olmadı bu güne kadar. K O Z A A ile ilgili olarak, 8,89 da kapatmış. 9,20 Ana desteğini haftanın son gününde kaybetmiş. Yükselişin devamı için 9,03 altına inmemeli. Aksi halde, 8,15 - 7,95 - 7,70 hatta 6,65 Ana desteklerine ziyaret edebilir. Şu anda 9,03 önemli gözüküyor. Ytd

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Reysaş suna bak ben sattığında 2 liraydı kafein de öyle. Hocam şu kalkınma bankası ve halk banka bakarmısınız. Birde kozaa var. Halkbank almayı düşünüyorum bir fikir alabilirmiyim. İncelemeniz varmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum