Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 03:46:42
EUR 35.0678 03:46:42
USD 32.2137 03:46:42
ALTIN ONS $2423.7750 03:46:42

Grafiği gönderen: super_conqueror

Aylık kapanış üçgen içinde olacak gibi.Uzun vadede yükelişlerin kalıcı olacagını sanmıyorum.Araştımam sonucu platinle ilgili elle tutulur grafiklere rastlamadım.O yüzden bu sayımı cheek edemedim.Sayımla ilgili bir revize olursa tekrar degerlenirecegim.Umarım tersten çıkar zararsız pozlarınzı kapatırsınız.

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Adu tekrar baktım sımdı b dalgası devam edıyor düşüş tamamlanmamıs 319a degmeden tamamlanmayacak gıbı görunuyor 319 dan sonra hedef yenu zirve

ADURAYY için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nur33 ()

O yıllarda neden o kadar düşecek acaba kıymetli maden sonuçta enteresan geldi bana

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seda_2334 ()

810larda çok dikkatli olmamız gerekiyor grafikten çıkan bu sanirim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlısı olsun. İllaki telafi edersiniz. Elimden birşey gelirse yapmaya hazırım.

Šhatırlamyørum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

812 iyi bir rakam. Bu haftasonu daha detaylı bakcagım nasip olursa.

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Šhatırlamyørum ()

Nerden bulaştık bu denemeye, elimizde patlacak gibi. Şim dı bu grafiğe göre satalımmı satmayalımmı petrol 24 dolara düştü bu gidişle kendimizi yakacak benzin parası kalmicak elimizde

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Nasip aysel iyi düşünelim iyi olsun tahminim 1000 onsa gelmeden grafik işlerse dönüş yapabilir bir düzeltme süreci .. ama şu var 319 a inmeden de dönebilir her grafikte yanılma payı var. Sonuçta subjektif bilgilerin yansıması binevi..

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Hocam k bakmayın rahatsız ediyorum suan d dalgasında mıyız c dalgası bittimi vede e dalgasının hedefi neresi

0BeğenmedimŞikayet

İlginmesut ()

sitede almayan yok bence sağlık olsun iyi günler gelecektir inşallah çıkış firsatı gelecektir sabırla bekleyelim:)

Aybar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Valla daha yolu var denen herşeyi 1 hafta 15 gunde gördum orta vadede beklentileri de 140 dan sattık bakalum umarım cabuk gelır

0BeğenmedimŞikayet

İlginmesut ()

vardı evet kabul etmek lazım ustasından çırağına hepimizi soydular:)) bence güzel taktik yaptılar biz aldık o düştü biz aldık o düştü biz aldık o düştü ortalama hiç düşmedi o yüzden:))

0BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

seninkiler de oyle cikiyo ne oluyo.

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

198 den alanlarda vardı

İlginmesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

195 olursa ben varim. :(

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Gördüm aysel gördüm ama şuan gelecek bir hedef değil halil beyin grafiğine göre daha yolu var

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

@rafetbas61 nerdesın sende 319 beklıyosun degılmı

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

Adu 319u gördunmu

0BeğenmedimŞikayet

İlginmesut ()

abla benim zararım azalmıyor öylelli bir zararım var 192 den alan var mı platini :D:D

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Ben grafikten anlıyorum kendi çapımda ama bu zaten çok açık seçikti zor değil.. zararın azaldımı

0BeğenmedimŞikayet

İlginmesut ()

abla ben göremedim sordum halil abiye zaten o kadar bilsem ohooo :))

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Geç dalganı herkes görebilir :D

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Ne alaka yeni gördüm ve cvp yazıyorum hiç öyle huylarım yoktur:)))

Majestym için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Majestym ()

Bakya paranın kokusunu aldı cevap bile vemiyor

1BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Ben teşekkür ederim eksik olmayın ...

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim. Nokta seviyeleri henüz paylaşmadım. Bunun için haftalık ve günlük grafiklere inmemiz gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ulubey0666 ()

vay maşallah ne dalgaymış :))

0BeğenmedimŞikayet

ADURAYY ()

Gayet açık elinize sağlık yanlız grafikte tam 1000 net mi sanki 870 ,900 lerden dönecek algılıyorum yinede yanlış olabilirim..

0BeğenmedimŞikayet

İlginmesut ()

abla sen bu işlerden anlıyon niye bizi uğraştırıyon :D:D

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet aynen öyle. Çokda zor degil degil mi :)?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum