Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0828 09:55:10
EUR 34.9572 09:55:10
USD 32.2608 09:55:10
ALTIN ONS $2357.6300 09:55:10

Grafiği gönderen: yunusbeyytr

bıtstamp 4h bat pattern

bıtstamp 4h bearish wolfe

dikkatli olalım!

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

pump and dump üçgen harekeleri tutanlar üçgen üst kırılımı takip ederek stop yükselterek devam 7k lar önemli özellikle 7150 civarları oranın üzerinde en az 2 kere 4h kapanış yaparsa düşünürüz tekrar

Mücahitbekar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

pu mevcut negatif yönlü . simetrik üçgen aşağı kırarsa zamanla 4750 yukarı kırarsa 7k -7.15k hedefler tabi 6.5 ve 6.8 dirençleri geçebilirse.
aylık kapanış için mal aldırıp cakabilirler 7.138 kırmadan alimi uygun görmüyorum

Cihank2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihank2121 ()

Hocam görüşünüze göre satış verelimmmi düşme ihtimali varmı

yunusbeyytr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mücahitbekar ()

Şuan düşüşmü bekliyorsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

arkadaşlar buradaki wolfe epa çizgisine düşüş devam ederse bat pattern hedefine geleceğini düşünüyorum. bat hedefine gelirse satis yerlerini vereceğim..

2BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

Arkadaşlar fazla aktif olamayacağım . Zarar ettirdiysem affola . Sorular gelirse cevaplayamazsam k. bakmayın. diğer hocalarınızı takip ediniz. ve bu grafikleri birde günlük 3.5k lardan paylaştığım grafik vardı onu da takip edelim. 5200 kırarsa 3.5k dan güzel tepkiler gelecektir. benim en sağlam gördüğüm nokta orası. 3,5k da kırarsa 2,6k ve 2k gelir. dikkatli işlemler açın. Allah'a emanet olun bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

var elbette ama zarar dediğini kestiğin yerde kesersen, kardasın demektir

fakirrrrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Benim için pek Bi farklılık olmadı zaten hep evdeyim. Sende inşallah çıkarsın zarardan çokmu zarar

ERCNAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

aynen öyle şu evde kalmalar düşüş trendinde insana yaramıyor. çıkış zamanı olsa yarar da. hırslı olma alım için güzel seviyelere ineceğe benziyor artık. Allahtan usd yüksek yoksa tl bazında bu fiyatı da göremeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Valla ben bekledim bekledim baktım çıkacak gibi değil sattım zararına şimdi çıkardım sayılır bazen Bi yerden sonra zararkes yapmak Lazım keşke 6700 lerde satsaydın

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

zarar var tabiki de zararı nasıl kurtarırım, nakite geçip btc nin en dip seviyesinden alıp üzerine yatarsam o zaman güzel kar burakır zarar falan kalmaz en iyisi uzun bir dönem nakitte beklemek olacak işim. anlaşıldı btc den bir cacık olmayacak. biraz çıksa da üstten nakite geçsem.

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Sende mi zarardasın

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

sen bari kurtul dikkatli ol yalnız

0BeğenmedimŞikayet

Bydr ()

Yunus bey kaçtan alım uygundur?

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Saolasın usta az bişey kaldı az daha düşsün eosbul alıp yatcam :)

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

bol kazançlar zararın kalmamıştır artık

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

günaydı yusufbey nasıl buralardan toparlar mı eski yerine yoksa yalancı çıkışlarla çakılır mıyız

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

bereketli olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Usta Valla ne yalan söylim gece shorttan fena para kaldırdım buralardan bidaha denerim şansımı sağol Varol ustaaa :)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

gunaydin dostum :) evet 6k desteği var :) az bi tepki sonra yine aşağı yapabilir

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

b düzelmesi gelir sonra c düşüşü buralardan az bi tepki gelir sadece

inspector06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

inspector06 ()

ustam alınmalımı daha aşağı salarmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Günaydın öncelikle sabahın köründe gelmişin buraya bize tavsiye verşyon :)

0BeğenmedimŞikayet

fakirrrrr ()

Usta 6068 den döndü destek varmıydı orda :)

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

btc belliydi 7138 önemli demistik bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

7138 kıramazsa alım için bu seviyeler takip..
bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

Ogzhn60 ()

Eyvallah dostum. Takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

son grafiğimi takip et 2 grafik attım dostum

denizci26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizci26 ()

yunus hocam yükselen takoz formasyonu görünüyor. Bunun hakkında bilgin varmı? ayı sezonuna girmiş bulunduk galiba.

0BeğenmedimŞikayet

yunusbeyytr ()

dünkü üçgeni kıramadı kırsaydı gideceği yerler 7k ve 7,1 idi. bizim yükseliş için net 7139 u geçmemiz lazım ki büyük hedeflere 7,5-8k ve 9,114 hedeflerimiz olacaktı

Ogzhn60 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum