Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:22:02
EUR 34.8238 03:22:02
USD 32.3379 03:22:02
ALTIN ONS $2301.8900 03:22:02

Grafiği gönderen: brave__heart

ne bekliyor gümüş diyenlere

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ulubatlihasan1 ()

Amin hocam amin cümlemizden, çok teşekkür ediyoruz tekrar
Sagolun varolun

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Bende bilmiyom ki:)

magdur79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Allah razi olsun vallaha benide cok rahatlattin yeminle gonlunce olsun hersey selamlar

Ulubatlihasan1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ulubatlihasan1 ()

Hocam rica nedemek Allah razı olsun, en yakın zamanda kendi çapımda bir şeyler yapicam inşaallah, yaparkende sevabına sizide ortak edicem Rabbim kabul buyursun ,

siz merak etmeyin hocam ben sizi çok iyi tanıdım, siz çok beyefendi düzgün bir kişisiniz, bu zamanda az bulunan ender şahsiyetlerdensiniz, sitedekiler sizin kiymetinizi bilirler insaallah,
iyi niyetinizden asla bir şüphem olamaz, siz kızdıysanızda benim iyiligim için kızdınız ve haklıydınızda, al sat işi hiç akıl karı değil heleki bu işleri bilmeyen kişiler için, şimdiden sonra gümüş 3.50 yede çıksa gam yemem , ben kurtuldum ya şükür diyorum
En yakın zamanda bütün terste olan arkadaşlarımda kurtulurlar inşaalah

Sizin içinde zamanı gelince gönlünüze göre bir ev alıp içinde eşinizle çocuklarınızla mutlulukla oturmanızı Rabbimden niyaz ederim
Bol bereketli kazançlarınız olsun Selamlar, sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

hic tiyo vermiyorsunuz bilen biri olarak

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

herkes kendine göre bakıyor işte bende hayırlısı diyim

sabIrsabIr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

nasip git gel yapıyor:)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

en güzelini yapmışın para her zman kazanılır onemli olan içine sinecek bişey olsun. inş hayırlısıyla mutlu mesut oturursunuz. arad kızdım gibi oldu sana ama mecbur yaptım başkan yoksa elli kere satardın al sat denerdin. güzel dileklerin içinde tşk ederim bazen kendimden geçtim yoksa ben saatlik filan bakmam sırf size bişey yapabilirmiyim diye sonucta bnm ort cok iyi benden yana bi hakkım varsa helal olsun yanlız bi ricam illaki yapacaksındır ama durumu kötü bir aileye yardım edersen sevinirim bu surecte hepimiz taşın altına elimizi koyalım. çocuklrıda gözlerinden öpreim hürmetler

Ulubatlihasan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ulubatlihasan1 ()

Çok kıymetli @brave__heart Hocam hayırlı Cumalar,

Hocam sizinde dediginiz gibi benim vade sorunum oldugu için , çocuklarin istedigi evin vadesi doldugundan mecburen gümüşü kendimce uygun bir yerden sattım , tabiki biraz zararımda var ama kısmet diyorum, para yine kazanılır , önemli olan ailemin mutluluğu diye düşünüyorum ,

İyiki sizi tanımışım, Allah razı olsun , siz 2.63 lerde beni ikaz etmeseydiniz ben oradan alıp ortalamamı düşüremeyecektim,
bu süreçte bize çok yardımcı oldunuz hakkinizi helal edin hocam çok başınızı ağrıttım , her seferde sabırla cevap verdiniz, siz çok mütevazı ve iyilik yapmayı seven birisiniz, emeklerinizin iyiliklerinizin mükafatını dünyada da ahirette de görürsünüz inşaallah
çocuklarımın size selamları var,

Allaha emanet olun hocam
Selamlar hürmetler

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

satmadim. kar varken zarar yazdi iyimi

0BeğenmedimŞikayet

sabIrsabIr ()

Emeğine saglik
Teşekkürler
Tersde olan biri olarak
Aşağıya atmayı bekliyor :)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

ona siz karar verin şu piyasada olmaz olmaz diye bişey yok. sonuçta suruncemeli bir dönemde dunya . bide bu gümüş olunca speak ne derseo

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

aynen satsam mi diyorum bazen

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

hayırlısı olsun şimdi bile kardasın bak:)

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

2.95 ortalama 13k

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

inş atar ozman bende izlemedieyim dostum rsi destekliyor ben ümitliyim kaçtan aldın

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

atar gibi duruyo ilkkez gumus aldim altin pahali diye

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

yok onun için demedim yanlış anlama biraz incele bi tahminde bulun diye hemen anlamıyom diye kestirme

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

ben anlamadigim icin soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

bide ben sorayım sence gördüğün kadarıyla

0BeğenmedimŞikayet

magdur79 ()

atarmi sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum