Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:30:02
EUR 34.9839 10:30:02
USD 32.2051 10:30:02
ALTIN ONS $2414.8350 10:30:02

Grafiği gönderen: izai

izai ()
Dolar

büyük buhran zamanı evlerinin duvarlarını alman bonknotları ile kaplayan biri . para okadar değersiz olmuşki alım gücü basıldı kağıt ve mürekkebe yetmiyormuş.

Yorumlar (95)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Bu mevzuyu, anlattığınız seyii biliyorum. Adini bilmiyordum.

Author için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Author ()

Müşterilerine; paralarını fziki metal alımında kullanamayacaklarını ve belirlenen tarihte altın hesaplarını müşterileri adına piyasadaki geçerli fiyattan satacaklarını duyurmuştu.

Döviz için kağıt/naylon tanımı yapılıyor, fakat altın hesapları da naylon statüsünde. Örneğin küresel sistemde 1 ons fziki altına karşılık 20 ons altın hesabı var. Mevduatlara karşı bu güven konusunu düşündüğümüzde bankalardaki döviz ve altın mevduatlarının her ikisi için de; döviz ve altına endexli TL hesapları tanımı yapılabilir. Sana katılıyorum, uzun vade yatırımda metale evet mevduatına ise hayır tarafındayım.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ekrandaki rakamlar insanı al sata yönlendirir ve mutlaka ilk aldığı miktardan daha az alim yaptırır.

MesutP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

O anlamda demedim. Elinde bulundur. Gümüş altin ikisinden birini ve ya ikisi de uzun vade fiziki tutmalisin. Fiziki alim tarafindayim.

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Ekrandaki rakamları nasıl saklıyorsun dostum.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Duymadim ama arastirayim.

Author için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Her zaman saklama kolayligi hangisi ise onu elinde bulundur ve ihtiyacın kadarını boz.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Dostum en iyi estürüman olarak kürek veriyoz ...

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Selam dostum
Hayırdır ne yapican kürekle

Guclu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Heptersde ()

Kardeş hangi imkanla doları oraya çekecekler dolar 10 kuruş düşüyor 20 kuruş yükseliyor

Senaralist11 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Guclu ()

Kürek ver kürek

Kesepar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Lafım sana değil bu arkadaş bir yıldır yazıyor 6.80 gelecek diye. Şimdi de 6.20 diyor ısrarla onu söylemek istedim

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

@İbrahim1290 sana yazmıştım bu yorumu :)

0BeğenmedimŞikayet

Dovizci_ ()

Ben ihtimal vermiyorum o kadar düşeceğine. bende dolardan çıkmıştım sen çıkmazdan önce ama alım fırsatını geri çevirmedim. bakalım hayırlısı olsun

-1BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Üstadım tespitiniz çok doğru, lakin muhatap olduğumuz her iki zat ilede aranızda cıddı kalibre farkı var, tafsşyem engel tuşunu kullanım ve huzuru seçin, saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

Evet ama metali fiziki alırsan
FX den aldigin, ekranda sadece bir rakamdan ibaret olan paper gold elindeki kağıt paradan bile anlamsızdır. Duvarı bile kaplayamazsin.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim1290 ()

Mesut abi dolar hakkında ne dusuyosun

0BeğenmedimŞikayet

MesutP ()

6.79 dan döndü :)

2BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Linc fln yok kardeşim nasil okuyorsun yazimi dayanagi calismasi var mi sordum hepsi bu

O zmn burda 5.80 yazanlara niye selaleci deniyor ayni şey

Sert dusus bekliyor neye istinaden diye sordum

Yeni uyeyim öğreniyorum

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Seni okumaya başlayalı bir yılı geçti. Bir yıl önce 6.80 olacak derken de lince uğruyordun şimdi 6.20 deyince de lince uğruyorsun bazılarının kaderi hiç değişmiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Neye dayanarak sert cekilme bekliyorsunuz bi calismaniz varsa gormek. isterim

Siz 6.78 den sattiniz diye mi 6.25 sert dusus bekliyorsunuz onu anlamadim açıkçası

6.80 duzeltmesini 6.63 ile tamamladi zaten

0BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Dolar kurunda 6.25 sert çekilmeler bekliyorum 6.80 cekilmeler gelecek bir ay onceden söyledim 6.78 full ciktimmm

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yazdigin yazi yanlış hoca

13 diyo pazar gecesi 00 dan snra 14 mu oluyor gun 13 mu oluyor

Abd pazartesi acik paskalya fln yok pazartesi anladin

Kahraman21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahraman21 ()

12.04.2020 ve 13.04.2020 tatil hoca. Neresi yanlis.

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Usd mi 6.20 ye inicek burdan

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Cok yerinde ve yanlis bir bilgi sizede tskler

Kahraman21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahraman21 ()

P. Tesi Pascalya tatili var. ABD piyasalar kapali. Sali acilicak.

mstfcr1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mstfcr1907 ()

Hocam pazartesine yine satış yer mi sizce?

2BeğenmedimŞikayet

Author ()

Döviz için yatırımdan ziyade koruma amaçlı demek yanlış olmaz evet. Birikimlerimizi dövize endexleme olayı; ekonomisi güçlü parayı tercih etmenin yanısıra gündem ve olaylarla da alakalı stratejik bir durum aslında. Doların altından daha çok kazandırdığı periyotlar da oldu malum. Uzun vadeli yatırım olarak metal tercihi konusunda haklısın. Lakin güven konusundan dolayı fziki olarak katılıyorum.
Metal hesaplarıyla ilgili olarak mart ayındaki Abn Amro haberini duymuşsundur örneğin.

1BeğenmedimŞikayet

Senaralist11 ()

Mesut 6.80 düzeltmesi dedik satış yedi sonra 6.25 hedefi gidiyor gelecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum