Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 01:08:43
EUR 34.7641 01:08:43
USD 32.2648 01:08:43
ALTIN ONS $2326.5150 01:08:43

Grafiği gönderen: CoDeX©

Hayırlı Aksamlar..
BTC'ye kısacası olumlu/pozitif açıdan bakacak olursak yükselen kanal içindeki hareketlerine devam ediyor olmasidir ve düşen trend çizgileri kırıldığında yükselişlerin olduğu da açıkçası görülmekte, siyah cizgilerle ve grafikte işaretlenen 6.750$-6.800$ üstü düşen trend çizgisini geçerse btc kanal içindeki Son 2 hareketler gelebilir.. Son 7.000$ testi olabilir ve eğer ki olumsuz olursa ki sert düşüş gelebilir mi gelebilir ve işin içinde piyasa yapicilar sanki ciddi bir hazırlık icinde gibi.. Yükselen kanal içinde yatay seyrine devam ediyor.. 6.400$-6.500$ önemli destek seviyeleri kırılırsa eğer 6.350$ ve ardından güncel olarak 6.120$'da kırılırsa düşüş daha da sertleşebilir ve 6.000$ Altın daki tüm destekleri test edebilir ve bu aralar çok temkinli, dikkatli olmakta yine fayda var diyelim dostlar, bilginize..

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Elimden çıkartalı çok oldu hocam :) Artık yola btc ile devam ediyorum. Şu an full Btc var elimde günlük hatta yeri geldiğinde saatlik vur kaç yapmaya çalışıyorum.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bayağı yüksekten almissin BTC 13.880$ civarına çıktığı zaman onu da bozmussundur umarım..?

kuro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Yaklaşık iki sene önce 27k civarından almıştım bugün geldiği seviye 2k :) şükür ki kurtuldum. Şimdi sıfırı görmesini çok istiyorum öyle böyle değil

ERCNAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Ben 27k küsürlerden almıştım yerin dibine batsın umrumda değil artık :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aslında altlarin dibi yok tam bir muamma ve bilinmeyenli bir 3'gen gibi ve projesi sağlam olanlar bile BTC'nin karşısında diz çöküyor BTC hapsursa altlarin çoğu zatürre oluyor, ama İOTA'da geldiği zirve seviyesine tekrar gelecektir emin olabilirsin sadece zamanını bilemiyoruz o kadar..

0BeğenmedimŞikayet

xvg890 ()

arabada toyota coinde iota diyordu eskinin bol yildizli ustalarindan tarik

0BeğenmedimŞikayet

ERCNAL ()

iota dan çok mu çektin ustam

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Acı bir tecrübe ile Btc nin kral olduğunu teyit ettim ben de hocam. Evet belki bir gün o altlara da boğa gelir. Ama dileğim şu iota nın sıfırlandığını görmek. Sürekli takip ediyorum bir türlü 2000 altına inmiyor. Öyle çok istiyorum ki sıfırlandığını görmeyi tahmin bile edemezsin dilerim kimse bulaşmasın bu altlara :)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Aslında bir bakıma çok haklısın bu piyasanın lideri kralı BTC al- sat fırsatları degerlendirene güzel kar birakir.. Altsezon geldiği zaman altlar BTC'den daha çok kar bırakacaktır, o da gelmedi gitti.. BTC dominansi bütün altlari eritti, bitirdi..

1BeğenmedimŞikayet

kuro ()

iota yerin dibine batsın artık hocam ondan çıkalı çok oldu. Daha doğrusu uzun bir süre btc ve altlardan uzaktım. Ama btc nin düşüşü ile kendimi burda buldum yine. Ama artık altlara bulaşmıyorum Btc den başkası yalan dolan. Herkese de verebileceğim en önemli tavsiye bu olur sanırım

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim, nerelerdesin nasıl gidiyor hayat? Arabada Toyota coinde iota'ydi sanırım zarar devam ediyor mu diye sormayayim hiç..

1BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Vay @CoDeX© hocam bilgilendirmeler hala devam ediyor tebrik ederim seni

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

4 saatlik grafikte gözüken önemli direnç 141.3$'da bir direnç sözkonusu burasını geçtiği takdirde 146.3$'da da direnç sözkonusu ve BB üst bandi 147.16$ günlük grafikte de 152$ civarına kadar çıkması sözkonusu olacaktır ama önemli olan şuan BTC'nin durumu aşağı yukarı ivmesi ETH'u etkileyecektir bilginize..

helinnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

helinnn ()

Eth ile ilgili grafik atabilirmisiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zaten şuan hangi borsadasiniz bilmiyorum ama 5 Tr borsasinda ki fiyatlar 42.900-43.000 TL civarında geziyor yüklü alımlarda kademeli, parçalı alımlarher zaman uygundur..

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seyit01 ()

Aynen öyle abim, bem çok zararda yım diye, düşmesini istiyorum, ki alttan alabileyim, diğer arkadaşın yanlış anlayacağını sanmıyorum,
Zaten dediğin gibi, bizim dememizle olmuyor, herkes için hayırlısı olsun abim..

0BeğenmedimŞikayet

Bold__Pilot ()

Kardesim bekle zarar edesin diye girmedin bu işe sabır

Denizseda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Denizseda ()

Hocam 43 300 den 55 k alım yaptım ne yapmamı önerirsiniz zaraekes yapıp aşağıdan mı alım yoksa beklememi mi tavsiye edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kademeli ve parçalı candır iyi yapmissin, böyle git- geller daha devam edebilir ve bazıları düşmesini istemesi normal çok zararda olanlarda çıkmasını istemesi normal saygı duymak lazım.. Biz düşecek diye de düşecek hali yok, bizim elimizde değil ama insan psikolojisi zararda olanlar için bazen ters tepki ister istemez gösterirler..

Seyit01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seyit01 ()

Biliyorum abimm, ama btc nin 5 bin dolara düşeceği rakamlardan alım emirleri girdim, yani btc 5 ve altına düşerse alim yapmaya başlayacak, parça parça abim, haa btc de kalkıp zaten 3 binin altına da düşerse, yapacak birşey yok, sağol abimm, ama dediğim gibi Zaten alırsam aşıgılardan toplayacak şekilde emirler girdim

0BeğenmedimŞikayet

Architect3d ()

Teşekkürler çok sağolu değerli yorumlarin için

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu Bull/Bear çok tehlikeli gibi gözüküyor terse kalırsan çok beklersin sonra, hayırlısı olsun o zaman diyelim..

1BeğenmedimŞikayet

Seyit01 ()

Nakitte yim zaten abim, emirleri de verdim bekliyorum, hayırlısı artık, yükselirse elimde birşey olmayacak ama, o zamanda başka türlü pozisyon alırız, inşallah

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan yatay bir seyir var direnci kirarsa kırdı diye de atlamamak gerekir en azından 2 kapanış yapmasını beklemekte bile fayda var.. Emirlerini ver gitsin bu kadar üstünde fazla da durmamak gerekir insanın psikolojisini bozabilir böyle durumlarda..

1BeğenmedimŞikayet

Seyit01 ()

Abim, kaç gündür takıldı kaldı bu ya , Bi tarafa hareket etsede pozisyon alsak...

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim, sabah ve öğlenden sonra attığım grafik ve yorumlarda size bir nebze olsun yol gösterici ve yardımcı olacaktır kardeşim bilgine..

doğulu75 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

doğulu75 ()

Emeginize yureginize saglik hocam.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sağol Seyit, hoşbuldum tşkler..

1BeğenmedimŞikayet

Seyit01 ()

Abim hoşgeldin, eline emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Haftalıkta MA100 seviyesi 7.130$ civarinda eğer ki 6.800$ üzerinde kapanışlar yaparsak 7K ve MA100 seviyesine kadar çıkma durumu mevcut, yine haftalık grafikte EMA21 seviyesi 8.000$'a denk geliyor ama ondan önce 7.325$'da da direnç sözkonusu biz adım adım gidelim yine de sağlıklı ilerlememiz açısından.. Şuan gözüken BTC'nin desteğe tutunması önemli ama temkinli olmakta yine fayda var sonuçta dün görülen bir DEATH CROSS var, ciddi düşüşlerin de görülme durumu vae piyasa yapicilari insanların algısı ve aklıyla güzel alay ediyor..

Architect3d için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum