Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 05:27:34
EUR 37.6173 05:27:34
USD 34.2604 05:27:34
ALTIN ONS $2653.7800 05:27:34

Grafiği gönderen: Özgürcük

dolar da bumu oluyor yoksa dünkindende kötü sanki

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ata_Bey ()

ben bu tel kullanmayı bilemiyom ya da sakarım kardeşim senden dünden beri haber bekliyom bi de engellemişim yanlışlıkla. Şimdi tekrar sayfaya girince farkettim kusuruma bakma selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Ata_Bey ()

Kardeşim gbp yi bi incelesen

0BeğenmedimŞikayet

Ata_Bey ()

Selam kardeşim. Sen bu Gbp nin dilinden anlarsın bi hareketlilik var toparlanıyor mu yoksa ben çoğunluk gbp deyim bir yıldır bekliyom daha nereye kadar sence?

0BeğenmedimŞikayet

DeMarkos ()

Özgür Bey, usd h4 te 4 cü dalgayı yapıyor olabilir mi? 6,32 dönüş 5 ci dalga için ?

0BeğenmedimŞikayet

Ufuksevda ()

Abi Merhaba sterlin ve gümüş gidişatı hakkında yol çözmekten ziyade göstermek için grafik ile birşeyler gosterejilirmisin . Açıkçası 2 gündür USD de 6,55 den 17 bin kaldı geri kalan bir miktar ile gümüş ve sterlin de güzel karlar elde ettim yani riskeri severim senden de akıl almak isterim

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

O boyun kırılırsa şayet 6.20 gözüküyor ama ben mi yanlış okuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Mhmtugz ()

Hocam yani ? Grafikten anlamıyorum alım için neresi uygun ?

0BeğenmedimŞikayet

şogın ()

Abi dolar Euro paritesi altin dolar paritesini etkiler mi?
Bir de altin dolar paritesini hangi faktörler etkiler yardımcı olur musun?

0BeğenmedimŞikayet

Batsfly ()

ortalama 6.46

Eniseval için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NSGOLD ()

6.10 - 6.20 arasi bekliyorum ben de. Ons da duserse gram cok iyi alim firsati verir.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_03 ()

Hocam bu durumda TL ye mi geçmeli, yoksa altın onsa mı?

0BeğenmedimŞikayet

Manisa_4545 ()

1638 gorwbılır ons kısada

0BeğenmedimŞikayet

Eniseval ()

kaçtn aldınız ki

Batsfly için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Batsfly ()

Bu olursa beni soğutucuya kapatın yükseldiğinde haber verin :)

Eniseval için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Altın_avcı ()

Olabilir dostum 6.03 civarına kadar yolu var trendin başladıgı yer

0BeğenmedimŞikayet

Ramazan_21 ()

Ons icin grafik varmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Eniseval ()

bence bu oluyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum