Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0852 17:41:20
EUR 34.9953 17:41:20
USD 32.2246 17:41:20
ALTIN ONS $2369.0800 17:41:20

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM 20150321 Günlük Grafik

FİYAT = 97.65
10 G ÜHO = 97.24
20 G ÜHO = 97.15
50 G ÜHO = 95.87
100 G ÜHO = 93.65
200 G ÜHO = 91.81

Fiyatın tüm hareketli ortalamaların üzerinde olması ve
Günlük grafikte, Üssel Hareketli Ortalamalar,
20, 50, 100, 200 sıralamasında olması nedeniyle, Gram yükselen trend içindedir,

1- ) 101.21 - 93.59 yatay aralıkta, düzeltmesini tamamlamaya çalıştığını baz alırsak,

101.21 - 93.59 = 7.62 artı 101.21 = 108.83 çıkış hedefi 1,

2- ) 102.18 - 93.59 yatay aralıkta, düzeltmesini tamamlamaya çalıştığını baz alırsak,

102.18 - 93.59 = 8.59 artı 102.18 = 110.77 1. çıkış hedefi 2,

3- ) bu iki rakkamın arasında, 104.68 gibi bir direnç de sözkonusudur.

bu varsayımlar, 101 - 102 üzerinde günlük kapanış olması durumundaki olasılıklardır,

Grafik göstergelerini ise şöyle değerlendiriyorum;
MACD, 0 çizgisi üzerinde olup, histogram çizgileri 0 ın üzerinde bir süre dalgalanmış olup, sıfırın Altın dan yukarı doğru kısalmasını,
CCI, 0 çizgisi üzerinde dalgalanmaktadır,
RSI, 50 çizgisi üzerinde dalgalanmaktadır,
yükseliş yönünde hazırlık olarak değerlendiriyorum,

Düzeltme hareketi, sarı ile gösterdiğim bölgede, aşağıdan yukarı doğru gelen siyah çizginin üzerinde en düşükler yaparak,
sonuçta 101 - 102 üzerinde günlük kapanış yaptıktan sonra, yükselişe başlayacağını TAHMİN ediyorum, yükseliş hedef TAHMİNLERİM yukarıda yazdığım gibidir,
süre konusunu lütfen sormayınız, cevap veremem,
yatay düzeltmenin Nisan sonuna kadar sürmesi de olasılık dahilindedir.

uzun zaman dilimli günlük grafikte, 1920 tepelerinden gelen sağ tarafa doğru alçalan mavi çizginin 93.57 de destek oluşturduğunu ve 104, 68 - 108.83 - 110 rakkamlarının 3 yıl önceki
geliş yerlerini göstermeye çalıştım,

bildiğiniz gibi benim kendi durumumda değişiklik yoktur : ))
4/4 altın pozisyonun da olup, 101 - 102 üzerinde kapanış olmasıyla, yükseliş bekliyorum.
yukarı hedeflerim, 104.60, 108.83 ve 110 dur.

lütfen al - sat önerisi sormayınız.

Her insan, kendi risk ve tercihlerinin sonucunu yaşar.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Arkadaşlar selam,

maalesef genellikle profil okuma alışkanlığımız olmadığı için,
bazı yorumları göremiyoruz, bu nedenle hafta sonunda paylaştığım,
Gram, Ons (3 adet), Dolar yorumlarıma kısayol oluşturup, paylaşacağım,

BNZK. alt yorumda, GRAM

0BeğenmedimŞikayet

trex ()

eleinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

engineer_ali ()

temel abi sizin bu yorumlarınız sayesinde ayaktayız. umutlarımız artıyor. hayırlısı artık..1

0BeğenmedimŞikayet

ProSam ()

İyi akşamlar
Temel abi..

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Gram 20150321 Günlük Grafik

alt yorumum görünüyor mu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum