Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:54:31
EUR 34.8238 22:54:31
USD 32.3379 22:54:31
ALTIN ONS $2301.8900 22:54:31

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Ons

Kesinlikle YTD.:):)

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Sanırım yanlış bir çıkarımda bulunmuşsunuz yada tam olarak anlayamamışsınız! @Blackwolf61 için 1 yıl önceki grafiği paylaşmış idim o grafik 1500 seviyelerinde iken 1200ler 1000ler gelecek diye yorumlar yapılıyordu.. şimdide 1500ler 1400ler bekleniyor bu seviyelerin olmayacağını belirtmek istemiştim umarım anlatabilmişimdir. Alt yorumumda da bunu desteklediğimi belirtmek isterim.

Hakan_oz (22 saat önce) Cevap yaz

hayır eski grafik o 1500lerde iken 1200-1000ler havada uçuşuyordu:) olmayacağını savunarak atmıştım sonrası malum 2000 üzeri:))

Blackwolf61 için cevaplandı (yorumu göster)

https://yorum. altin.in/konu/18399595- kesinlikle- ytd

Fatih_Sultan_Mehmet_han_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Teşekkür ederim abi saygılar :)

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

o konuda yorum yapamam ancak ilk olarak 1717x bölgesinin aşağı yönlü kırılımı görmende fayda var işlem açıp kapama yönünde ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

O zaman ben sell açmakla hata ettim gibi değilmi abi

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

İşlemlerin için öneride bulunamam ancak kısa yönlü beklentim olarak 1761x bölgesi ilk hedef olarak mevcut ve geçilmesi ile 1791x bölgesine kadar potansiyel hedefi bulunmaktadır. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

İnşallah abim Allahın izniyle hep beraber çıkarız

0BeğenmedimŞikayet

Fatih_Sultan_Mehmet_han_1 ()

Ben 2520 demişsem benim için gerisi hikayedir bay

0BeğenmedimŞikayet

Tersten çıkarsın merak etme ben çok gördüm abim yeterki sakin kal ve kulakları tıka umursama önüne ve hesabını en kötüye göre hazır et bu günlerde geçer inş

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Aynen öyle abi orta ve uzunda sen ne diyosan o. Biz kısada fena terse kaldık aslında gene terse kalmazdık ama @Kriyt abim de zaman şaşması oldu adamda haklı tek başına anca bu kadar sonuçta 1716 iğne demişti geldimi geldi bizde biraz bişeyler bilip destek olsaydık. Zaten tarihide bulurduk o zaman terste kalmazdık. Ama orta veya uzunda senin dediğin illaki gelecektir abi saygılar birtanesin cansın :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimseyede ve emeklerine saygısızlık etmem

0BeğenmedimŞikayet

O rakam gelecek ben fırıldak ve dönme dolap değilim benim ağzımdan çıktıysa geri durmam orta uzunda kimseyi tanımam hikaye benim için öyle 3-5 kırmızı çizgi çizmekle bu işler olmaz bitanesin

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Sen baya kızmışsın abim benim hedefte şaşma yok 2519 abi. Ama ben sana ne sordum :)))

0BeğenmedimŞikayet

Benim yol hedef 2520 dir ! Ne 1500 konuşur nede elim gider o rakamı yazmaya ben yolumu hedefimi çizdim 2075 iken 1686 yazdım daha 2075 iken 1686 yoktu ortada ordan 2520 dedim ben erkeğim yolumu çizerim onsun peşinde koşmam o benim peşimde koşacak abim o kadar!

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

İnşallah abi hakan abi şindi benim 1820 den 1780 den 1770 den üç tane buy işlemim var karşılığındada 1725 ten sel işlem açarak hedge yaptım ne önerirsin

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

makuldür:)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

doğrudur yeni zirve hedefler mevcut ancak altın bu! kendini biraz ağırdan satması normal diyelim:)

Darphane_burda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Gene aynı senaryomu olur abi 1200-1300 ler konuşuluyo 2000 üstüne gideriz :))) zaten @Fatih_Sultan_Mehmet_han_1 abim hedefimiz 2519 dedi :)))

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Aynen abi geçen sene başlarıydı galiba 1500 lerdeyken keyen prenses falan vardı 800-900 ler konuşuluyodu prajna vardı kulakları çınlasın kendimizi 2000 üstünde bulduk :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

hayır eski grafik o 1500lerde iken 1200-1000ler havada uçuşuyordu:) olmayacağını savunarak atmıştım sonrası malum 2000 üzeri:))

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

hhahaha :) elinize sağlık hocam. sizin son ahtaons grafiği 2200 diye hatırlıyorum. yanlışmı?

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Abi 1569 mu bekliyosun yani

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Çalışmaz mı:) değerli @Darphane_burda kardeşim 1 yıl öncede 1500'lü seviyelerde böyle yapmıştı:)

0BeğenmedimŞikayet

karizmatik ()

bence bu resme birde tarkan resmi lazım kahramanlarımızdan eklenebilir o filmi hatırlattı da :=)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Gördüğüm en güzel grafik budur

0BeğenmedimŞikayet

yayberk ()

Ah- Tobo(t) grafiği :)

0BeğenmedimŞikayet

Kaptan_Bey ()

Profil resmine benzemiş kardeş.
:))
Sag tarafta OBO cok bariz, gizlemissin ama..

0BeğenmedimŞikayet

ZeroONe ()

Bu da Ahtapot piyasasi mi oluyor simdi :)

0BeğenmedimŞikayet

Zınarotti ()

Üstadım grafikten özet çıkartacak olsak tahmini düşüşmü yoksa yükseliş mi dersin

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

Haaahaaahaaa; )))Hakan ya

0BeğenmedimŞikayet

Huseyin0640 ()

Eline sağlık hakan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum