Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0623 05:54:27
EUR 34.6833 05:54:27
USD 32.6258 05:54:27
ALTIN ONS $2406.9800 05:54:27

Grafiği gönderen: LoyalCrew1919

Merhaba arkafaşlar, yarınki Ab d Tdi ve işsşzlik oranları ile ilgili kişisel görüşümü yazmak istedim,
Geçenyıl Aynı dönemde Tdi beklentisi ağustos 2018 döneminde 270 ler gibi yüksek bir rakam geldiği için eylül 2018 beklentisini 185k gibi yüksek bir rakam yazmışlar ve 135k kırmızı gelmiş, aynı dönem işsizlik oranı 3.7 sabit beklenirken 3.6 düşüş yeşil gelmiş bu durumda tdi ya göre ons yükselmesi gerekirken işsizlik oranı ile dengelemişler ve fiyat 1203 den 1183 e kader gerilemiş
Bu yıl işsizlik oranı yine bir önceki ay 3.6 idi yine 3.6 bekleniyor, tdi ise geçenay 160k beklenirken 130 k gelmiş ve onsu yine 1518 lerden aşağı çekmiş, buay tdi beklentisi düşük tutulmuş 145 k bekleniyor benim tahminim 145 veya 150 k gelecek işsizlik oranının 3.5 lere düşmeihtimali var, bu durumda fiyat veriler öncesi 1520 civarlarını test etse bile orayı kıramadan verilerden sonra açıklamalara bağlı olarakta 148* lere sarkacaktır diye düşünüyorum.
Tabi acemi kişisel görüşüm.
Kar cepte güzel mesajınıda vererek günlük ve 4 saatlik grafiklerdeki son görünümü aşağı atıyorum.
Herkese saygılar.

Yorumlar (2)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

LoyalCrew1919 ()

Arkadaşlar alt yorumum, bana göre geçerliliğini koruyor, dünkü verilerin gelişiyle bugünkü veri beklentileri fiyatlandı bence, veriker açıklandıktan sonra çok fazla yükseleceğini sanmıyoru, veriler yeşil gelirse çok sert düşecektir. YTD

Merhaba arkafaşlar, yarınki Ab d Tdi ve işsşzlik oranları ile ilgili kişisel görüşümü yazmak istedim,
Geçenyıl Aynı dönemde Tdi beklentisi ağustos 2018 döneminde 270 ler gibi yüksek bir rakam geldiği için eylül 2018 beklentisini 185k gibi yüksek bir rakam yazmışlar ve 135k kırmızı gelmiş, aynı dönem işsizlik oranı 3.7 sabit beklenirken 3.6 düşüş yeşil gelmiş bu durumda tdi ya göre ons yükselmesi gerekirken işsizlik oranı ile dengelemişler ve fiyat 1203 den 1183 e kader gerilemiş
Bu yıl işsizlik oranı yine bir önceki ay 3.6 idi yine 3.6 bekleniyor, tdi ise geçenay 160k beklenirken 130 k gelmiş ve onsu yine 1518 lerden aşağı çekmiş, buay tdi beklentisi düşük tutulmuş 145 k bekleniyor benim tahminim 145 veya 150 k gelecek işsizlik oranının 3.5 lere düşmeihtimali var, bu durumda fiyat veriler öncesi 1520 civarlarını test etse bile orayı kıramadan verilerden sonra açıklamalara bağlı olarakta 148* lere sarkacaktır diye düşünüyorum.
Tabi acemi kişisel görüşüm.
Kar cepte güzel mesajınıda vererek günlük ve 4 saatlik grafiklerdeki son görünümü aşağı atıyorum.
Herkese saygılar.

https://altin.in/loyalcrew1919

Arjadaşlar özür dileyerek alt yorumda bir düzeltme yapmak istiyorum,
Geçenay işsizlik oranı 3.7
Buay beklenti 3.7
Benim tahminim 3.6 gelebilir

https://altin.in/loyalcrew1919

0BeğenmedimŞikayet

LoyalCrew1919 ()

Arjadaşlar özür dileyerek alt yorumda bir düzeltme yapmak istiyorum,
Geçenay işsizlik oranı 3.7
Buay beklenti 3.7
Benim tahminim 3.6 gelebilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum