Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 09:30:08
EUR 38.1305 09:30:08
USD 34.1246 09:30:08
ALTIN ONS $2622.1000 09:30:08

Grafiği gönderen: Automatic

Merhaba arkadaşlar . Henüz hafta kapanmadı ancak şu anki duruma göre haftalık göstergelere tekrar bakacak olursak.

Mcad- Hİstogram haftalıkta sıfıra kısalıyor.
Rsı artışa devam ediyor
Vortex haftalıkta zıt kutuplar bir birine yönelmeye devam ediyor
Fisher geçen hafta alım sinyali vermişti bu hafta artışa devam ediyor
Ichimoku haftalıkta fiyat çıkış bulutunun üst noktasına dayandı.
Fiyat BB orta bandına yöneldi. Yukarı kırıp kırmamasını takip edeceğiz.

Bu da haftalık Alligator son durum nasıl çalıştığını ve ilerleyen süreç için beklentimi paylaştım.

Ciddi terste olanlar için iki yol var ya çıkışta oluşabilecek ara düzeltmelerde kısmi al sat yapıp ortalama düşürmek . Yada ara düzeltmeleri görmezden gelip haftalık göstergelerin tavana çıkmasını beklemek.

Ben 5,62 TL ortalama ile bekliyorum. Ama kimseye al sat diyemem sadece düşüncemi paylaştım.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Automatic ()

Ekli yorumda açıkladığım sebeplerden dolayı 5,62 TL ortalama ile beklemeye devam ediyorum. Satacağım zaman paylaşırım. Yorum şu anki seviyeye yakın haftalık fiyatlamaya ilişkin olduğundan düşüncem aynıdır.

3BeğenmedimŞikayet

Automatic ()

Ben bir tek durumdan ciddi çekinirim haftalık göstergelerin zirve yapması . Bu gördüğümde full çıkarım arkama dahi bakmam. Bu oluşana kadar 15 krş üzeri düzletme geleceğini düşündüğüm noktalarda kısmi al sat yapabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Peki trene binmek isteyenler nerde binmeli trene düzeltme ne zaman gelir kaça kadar gelir usta

4BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hocam merhaba,
Geçen hafta attığım alt grafik ile ilgili düşünceniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

Tyroon ()

Sanki ilk seçenek daha doğru olacak gibi. Çünkü bahsettiğimiz grafik haftalık ve zaman gerektiriyor hocam. Elinize sağlık yine. Sabır işi ve ciddi bir otokontrol gerektiriyor döviz yatırımları.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum