Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:23
EUR 35.0820 09:38:23
USD 32.2747 09:38:23
ALTIN ONS $2385.5200 09:38:23

Grafiği gönderen: foreigner_ch

⭐⭐foreigner_ch ()
Ons
Altin Ons güncel grafik (aylik).
Bugün 9.7.2019 ve grafigi yükledigimde degeri 1393.

Haftalar önce herkesin bildigi gibi son 6 yilin kalibi yukari dogru kirilmisti.
Iki defa 1440 bölgesini kisa test etmesine ragmen kiramadi. Bu ay icinde kiracakmi izlenir.
Yorumlarimi okuyan hatirliyordur yukari devam edecekse altda önemli rakam 1375 (aylik pivot) altina inmemeli diye paylasimlar yapmistim. Bu rakam (1375) üzeri üc hafta üst üste kapanis yapabilirse son yillarin yeni rekor rakamlarini hedefliyecektir Ons. Ilk iki haftayi 1375 üzeri kapatti. Simdi son haftadayiz ve bu hafta fazlasiyla önemli. 1375 üzeri kapatacakmi degilmi burasi izlenir.

Bu haftada üzeri kapatirsa sirasiyla bu alt grafikte ekledigim rakamlar gelecektir. Iki hafta önce 1485 orta vade hedefi yazmistim bu rakam bu ay takip edilir ve bu hedeften sonra ralli yapar 1580 test edecektir. Daha sonra uzun vade 1650 ve 1780 var.

1360 rakami yukari dogru kirilim teyit eden rakamdi.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

8BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Bu alt grafiksel yorum tekrar ediyorum bu rakamlarda israr ediyorum. Ekrani „kapatmayip“ zararina oynayan arkadaslar icin bu yorum. Hatirlayalim 9.7.2019 da yazdigim yorumu Ons 1393 idi devamini siz okuyun.

5BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Alt yorum yol haritasi.

Puzzle ama basit.

0BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Rakamlarla ile ilgili gelen sorular icin alt yorumu hatirlayalim grafiksel 9.7.2019 paylastigim yorum. O gün Ons altin 1393 idi.

2BeğenmedimŞikayet

adresyog ()

Kaptan gel artık.

0BeğenmedimŞikayet

aycor ()

Üstad buralardan nerden alım yapalım düzeltme olur mu

1BeğenmedimŞikayet

ICRAMEMURU ()

Ben bu adama isinin ehli derim

1BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

@Hayvansal_icgudu yaris icinde olmasamda hatirlatmayi seviyorum.
Alt yorumu paylastigimda degeri 1393 idi. Okumanizi tavsiye ediyorum.

2BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Simdi arkadaslar bircok bildiri geliyor. Alt yorum ne yaziyor? Son cümleleri okuyun lütfen. Bunlari yeni yazmadik önceden yazdim ama dikkate almiyorsunuz ons ne zaman yükselir ozaman gelip alim icin soru soruyorsunuz. Lütfen anlayis.
Alt yorumu okuyun grafik dahil.

15BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Ons altin 9 Temmuzda yazdiklarim, alt yorumu hatirlayalim:

Ek olarak kücük bir hatirlatma, haftalikta yeni banta yerlesme cabasi devam ediyor.
Ilk etap kisa bant araligi 1425 ile 1445 arasi yerlesme cabasi var ve basaracakmi izlenir. Bunun icin asya teyit etmeli. Alt yorumu son cümlesine kadar iyi okumanizi tavsiye ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ANADOLUHAN ()

Kaptan Allah razı olsun şu grafik herşeyi anlatıyor seni 1.280 lerden beri takip ediyorum ilk defa finansal piyasalarda para kazandım uzun zaman sonra ara sıra kritik yerlerde dönüş sağlarsanız memnun oluruz

0BeğenmedimŞikayet

Günselim ()

@isayk olması gereken kapanış rakamı..

0BeğenmedimŞikayet

ekonomi_kamu ()

Evet dün konuşmuştuk ambarcıyla bende rakamların güzelliğine bak demiştim.
Ben burda sizin 1350 'den beri altın için bu yıl rekorlar yılı olacak dediğinizi biliyorum.
Aynen katılıyorum size piyasa ortamında kısa orta uzun vadeli yatırım planları yapmak zorundadır bir ekonomist.

2BeğenmedimŞikayet

foreigner_ch ()

Alt yorum 1485 ile ilgili yazilan cümleyi iyi okuyun. Tam olarak ne yaziliyor?

0BeğenmedimŞikayet

YamanG ()

Eline sağlık hocam

3BeğenmedimŞikayet

ötzi ()

@foreigner_ch Dostum merhaba. Dostum siz gitmeyin, burada olun. Gerçekten de gitmeyin lütfen.

Sitede yeniyim. Ama uzun süredir takip ederim siteyi. Takip ettiğim en fazla 5 kişi vardır. Öngörülerine, fikirlerine ve analizlerine güvendiğim en fazla 5 kişi.

Burada yazan bir arkadaşım bir gün sizden bahsetti bana. Arkadaşım evlendi. Masrafları düşünce iyi bir nakit para elinde kaldı. Banka faizi ile değerlendirmedi parasını. Altın aldı. 5 ayda parası neredeyse 1/4 oranında artırdı. Paranın 5 ayda bu seviyeye gelmesi sizin sayenizde.

Siz gerçekten de kalın. Arkadaşımın tavsiyesi ile takip ederim sizi. Gerçekten de oldukça tutarlı öngörüleriniz var. Analiz ve yorumlarınız oldukça nokta atışı sonuçlar verdi. Yanıldığınız noktalar da oldu. Ama siz gerçekten de kalmalısınız. Çoğu kişi hisleri ile yön vermeye devam ederken; siz gerek teknik, gerek teori ve de gerekse grafiksel analizlerle gerçekten de bu işi layığıyla yaptığınızı çok çok belli ettiniz.

Nasıl kazanıldığının bir öneminin olmadığı, artık her türlü insani değerlerden de üstün tutulduğu paranın; öyle ya da böyle değerlendirilmesini sağlıyorsunuz. Şurada sizi takip eden kişilerin 3-5 kuruş rızkını kazanmalarını sağlamaya devam edin.

Hiç tanışmamış olsakta, lütfen siz kalın ve daha çok yazın.

0BeğenmedimŞikayet

Serhat34 ()

Gram altın için de yorumlarınızı alabilir miyiz hocam @foreigner_ch

0BeğenmedimŞikayet

Lamim ()

Kral tacını neden takmıyorsun? Senin şimdi kaç yıldızın vardır. Ama hiçbirini göstermiyorsun. Tevazu abidesisin.

0BeğenmedimŞikayet

adresyog ()

Alem buysa Kral Sensin KAPTAN.

0BeğenmedimŞikayet

dfor19 ()

Üstadımm hoşgeldiniz:))

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_06 ()

Kaptan hoşgeldin
Ons bile geldiğini gördü de gözünü yukarılara dikti

0BeğenmedimŞikayet

Halill_29 ()

Takip deyiz üstat gemi kaptansız yürümüyor

0BeğenmedimŞikayet

yaprak06 ()

Kaptan slm.
Yarın powel açıklamalarında sert hareketler olabilir. Bu hareketleri kestirebilmek mümkün mü? Yön yukarı mı aşapı mı ona göre pozisyon alalım.

0BeğenmedimŞikayet

Darıcı ()

Sayın foreigner_ch,
Yorumlarınıza lutfen devam ediniz, verimli ve daha onemlisi eğitiler. Ricamdır.

0BeğenmedimŞikayet

Turanci03 ()

Kaptan özlettin kendini

0BeğenmedimŞikayet

Hasankonukcu ()

Kaptanım saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

emegine sağlık kaptan. rotamız belli hadi vira bismillah

0BeğenmedimŞikayet

MephiSt0 ()

Kaptan geldiğine göre boş yapanlar dağılabilir :)) sensiz kendimizi öksüz gibi hissediyoruz değerli kardeşim. Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Hayvansal_icgudu ()

Üstad peki FED faiz artırmassa yine dediğiniz gibi mi olur? Saygılar,

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_3562 ()

Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

A_AZ ()

En büyük kaptan bizim kaptan dayanamadın geldin demi; ) teşekkürler bilgiler için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum