Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0868 05:51:45
EUR 35.0566 05:51:45
USD 32.2517 05:51:45
ALTIN ONS $2432.0200 05:51:45

Grafiği gönderen: Camcı

⭐⭐Camcı ()
Gram Altın
Selamunaleykum sevgili dostlar.

Geçmiş yorumumda 5,9837 üzerinde haftalık kapanışın kuru bir üst seviye olan 6,20 rakamına taşıyabileceğini belirtmiştim. Fakat bu rakam 6,8350/5,1322 Arası çekilen FİBO oranına göre idi.
Güncel durumda dolar da en zirve rakam 7,2393 altta en dip seviye 5,1322 seviyesi arası çekilen FİBO aracına göre ise 5,9371 direnci üzerinde 5,9382 kapanışı gelmiş durumda. Bu tabloya göre ufak bir düzeltme sonrası 6,1857 direnci üzeri aşılacağını tahmin ediyorum. Olası düzeltme hareketi grafik üzerinde belirtilmiştir.

Gram altında ise 237,90 desteğinin altında kapanış görmeden satılmaması gerektiğini 246,27 direnci test edileceğini belirtmiştim. Güncel durumda ons'un yönünü tayin etmemiz gerekmektedir ÇİN/ABD ilişkileri yakınen takip edilmelidir. Önümüzdeki günlerde Çin yetkililerinin Trump'la Beyaz sarayda görüşmelerde bulunacağı söyleniyor. Olası olumlu giden ticaret anlaşmaları kağat üzerinde resmiyete bağlanması durumunda ons'da sert geri çekilmeler yaşanabilir. Ons'un şuanki yükselişini tepki yükselişi olarak yorumluyorum.

Bknz geçmiş yorumlarım;

Gram Altın için Camcı yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Ons şimdilik 1275,59 desteğine tutunmuş gözüküyor. Şayet bu noktadan tepki yükselişi gelirse Gram fırsat vermez. Buna ek olarak dolar 5,9837 üzerine yerleşirse gram 246,27 direncini aşabilir. BU noktada karar sizin.

https://altin.in/camci

Gram Altın için Camcı yorumu (2 hafta önce) Cevap yaz
Gram altında 237,90 seviyesini dikkatle takip edelim bu seviye üzerinde haftalık kapanış gelirse son zirve olan 246,27 tekrar test edilebilir.

https://altin.in/camci/2

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

11BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Cümleten hoş gördük arkadaşlar. Geçmiş yorumlarımda 5,9371 üzeri yerleşen dolar 6,18/20 test edeceğini defalarca belirtmiştim. En yakın örneği ile alt yorum bknz.
Şu noktadan sonra 6,1857 direncini takip ediyoruz gün içinde bu seviye üzerinde hareketler görülmesi muhtemel. üzerinde günlük / haftalık kapanışlar olması durumunda bir sonraki direnç seviyesi 6,43 test edilebilir.
Olası geri sarkmalarda 5,97/98 destek seviyesidir. Bu geri çekilme alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.

18BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Selamunaleykum sevgili dostlarım.

Alt yorumdaki grafikte FİBO aracını baz alacak olursak 5,9371 seviyesi üzerinde günlük, haftalık ve aylık kapanış gelmiş durumda. Bu tabloya göre 6,1857 sıradıki direnç bölgesi test edilme olasılığı yüksek. 5,80/85 kadar geri çekilmeler alım fırsatı olarak değerlendiriyorum.

Gram altında ise malum bir ayağı ons olduğu için hareketlerini kestirmek güç. 237 üzeri kalıcılıklarda 246 direncinin test edileceğini söylemiştik. Bir sonraki aşama için 246,21 üzerinde günlük haftalık kapanışlarda sıradaki hedef bölge 258 olacaktır. Olası geri çekilmelerde 242/238/235 destek bölgeleridir.

0BeğenmedimŞikayet

cemx ()

slm. kardeşim. sizi uzun süredir takip ediyorum. oldukça faydalı buluyorum yorumlarınızı. Bir sorum olucak. Şimdi nakit tl deyim. sizce sadece $ mı altı mı hangisini tercih edersiniz. orta vadede.. tşklr

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Eline sağlık Barış abi

0BeğenmedimŞikayet

mistemmi ()

merhaba kardes.. duzeltme yapmadan 6.18 mumkun mu? yoksa duzeltme yapmali mi?93 maliyetli dolarim var duzeltmeye gittigini nasil anlayacaz. ? stop seviyesi koymali mi?

1BeğenmedimŞikayet

Alisss ()

İyi tatiller Barış abim, nasılsınız? Elinize, emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederiz. Sizin ve diğer değerli arkadaşların yorumlarını okuyunca insana bir güven geliyor, sağlam bir rehberi olduğu için. sizi Allah'a emanet ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Yasin_eren ()

Çok teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

SING ()

Bu Sitede @Camcı yı Takip Etmeyen çok şey Kaybeder. Net. Seni Takip Ediyorum Emin Adımlarla ilerliyorum. No Panik Yes Huzur. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Eline koluna sağlık dolarda geri çekilme 5.87 direnci midir?

0BeğenmedimŞikayet

Muelnika ()

5.85 e kadar bi düzeltmemi bekliyorsun acaba.

1BeğenmedimŞikayet

Traderrr ()

as eline sağlık cuk diye oturmuş fibo

1BeğenmedimŞikayet

büyük_B ()

Aleykümselam Barış kardeşim, ellerine sağlık.
Emek verip zaman harcıyorsun, sağolasın.

3BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

@Muhammet51 @erkan08 @Yasin_eren

Alt yorum işinize yarayacaktır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum