Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:36:40
EUR 34.9839 17:36:40
USD 32.2051 17:36:40
ALTIN ONS $2414.8350 17:36:40

Grafiği gönderen: Camcı

⭐⭐Camcı ()
Gram Altın
Arkadaşlar grafiktede görüldüğü üzere yeni bir formansyon buldum : ) Bu formansyonun adını siz koyun bende en son fikrimi söyleyeyim : )

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

GöNüLYoRGuNu ()

Merhaba barıŞ abim üçgen formasyonu Alt ve üSt bant açıları ve iç sayımları mumların üçgenin sonuna kadar gitmesi belki bir haberle 5.850 görülebilir zaten bollinger bant çok daraldı abim ne zaman daralsa ya aşağı yada yukarı sert hareketler yaptı yapmasıda çok güçlü

3BeğenmedimŞikayet

Alengir ()

Yükselen ok formasyonu veya BOBO veya YOYO :))

2BeğenmedimŞikayet

axe84 ()

okun yönü yukarı olmuş ap açık :))

1BeğenmedimŞikayet

The_memur ()

Valla ben bir formasyon söylicem ama engel yerim :)

1BeğenmedimŞikayet

Kaptan_1059 ()

Zehirli ok olsun barış abi :)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Merhaba Barış hocam, emeklerinize sağlık, 3. büyük kırmızı mum, yükselen üçgeni bozuyor mu hocam?

@Camcı

1BeğenmedimŞikayet

Ausd ()

Eline sağlık abi
Bu formasyonun bozulma rakamı kaç aşağıda

1BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Aşağı kırılır ise 5.2××ler

2BeğenmedimŞikayet

suallsiz ()

Geçmişten gelen kırmızı trend çizgisini
Yukarıya kırarsa haftalıkta 7ler masada!
Aşağıya kırarsa 5.20 ler masada!

1BeğenmedimŞikayet

Hoca71 ()

Yılan gibi sessiz yavaş ?

2BeğenmedimŞikayet

Yatırımlordu ()

Diyo bana karışmayın yavaş yavaş tırmanıyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Junus ()

Ok sanki gücünü kaybetmiş aşağıya göz dikmiş gibi :)

1BeğenmedimŞikayet

polisaj61 ()

Tarihte birçok metod icad gibi yenilikler bulanın adı ile anılır. örnekleri çok. cam formülü gibi

2BeğenmedimŞikayet

zamanlama__manidar ()

Çıkışa gider. :)

1BeğenmedimŞikayet

Betdolar ()

Yukari gidecek gibi :))

1BeğenmedimŞikayet

Ardos10 ()

Barış bey merhaba

butterfly formation olsun; )))

0BeğenmedimŞikayet

Sniper657 ()

Çok iyi yaa :D yaydan çıkan ok formasyonu mu bu

1BeğenmedimŞikayet

SarıKız10 ()

Bu grafıklerı herkes farklı çiziyor biri aşşagı biri üçgen biri yukarı eğimli neye göre cızım yapılıyor kişiye göre degısıyor mu?
Bilgi için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Ayı kapanı

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abi Hedef ok formasyonu olsun(:

1BeğenmedimŞikayet

Fibo0007 ()

Alemsin abi ya:)) gülmekten formasyona isim düşünemiyorum:)) @Camcı

1BeğenmedimŞikayet

Yu$ufum ()

Bu formansyonun rötarlı hedef formasyonu sayin barış abim

1BeğenmedimŞikayet

bestekar058 ()

Tozkoparan oku olsun :)

1BeğenmedimŞikayet

erdalkartal ()

Atılan ok geri gelmez :)

1BeğenmedimŞikayet

orionn ()

Follow me formasyonu :))

1BeğenmedimŞikayet

Mataramasuko ()

Buldum formasyonu :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum