Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 19:41:20
EUR 34.7334 19:41:20
USD 32.3626 19:41:20
ALTIN ONS $2302.3300 19:41:20

Grafiği gönderen: Camcı

⭐⭐Camcı ()
Gram Altın
dolar /TL'de son durum
Alçalan takoz içinde harekete devam ediyoruz. Alçalan takozun sonucunun ne olacağını hepimiz biliyoruz zamanı gelince göreceğiz. Haftalık kapanış 6,0179 Altın da olursa takozun alt bandında trend kırılmadan salınmaya devam ederiz. Üzerinde olursa takozun üst bandı 6,07 gibi seviyeler test edilebilir.Bu seferde takozun üst bandıyla alt bandı arasında bir hafta daha gider gelir.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Alt yorum, grafik güncelliğini koruyor.

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Güzel bir çalışma. Emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

HURDACI_BABA ()

anket bekliyoruz barış..

@Cobra34

0BeğenmedimŞikayet

dddsibel_ ()

Barış abi takozun altı 5.70 dimi

0BeğenmedimŞikayet

Kaya29 ()

Üstadım kısa bi vaktini alıcam
Mağlumun bir çok güzel insan gibi Tertsteyim 258 den aldığım gramı dün dolara parite yaptım malum şahsiyetin gidişiyle beklenti gerçekleşmedi günlük yukarı aşşa al satla hem hareketlilik hem zararı çıkarayım düşüncesindeyim öneriniz ne olur şu an ki zarar önce yaptığım kazançtan vaktinizi aldım hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Elite ()

Hocam 238 den gr aldım uzun vade öngörünüz nedir kara geçmek için

0BeğenmedimŞikayet

TURKBILGE_KHANN ()

hocam, yükselen takozla alçalan takozun kırılım yönleri ters yönde mi olur genelde.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog13 ()

Usta bundan sonra siyasi soylemlerin yerini grafikler tam olarak almış oluyor? Yanılıyor muyum? Abd ile gerilim bitmis kabuk edersek! ...

0BeğenmedimŞikayet

FISTIKÇI_ŞAHAP1 ()

6.7 den aldiklarimizin 255 ten aldiklarimizin grafikte beklenen durumuna bakın ya nasıl cikacaz bu durumdan akıl erdiremiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hocam af buyrun, alçalan takoz formasyonunu , yine aynı ağaçtan olan yükselen kazık formasyonuna revize etsek daha münasip olacak :) battık

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_5_lira ()

hocam şair burada ne demek istedi... bi izah ediver gari...

0BeğenmedimŞikayet

Kapital_izm ()

Bence çoğu anlamadı. Bende dahil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum