Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:00:51
EUR 34.7748 17:00:51
USD 32.4684 17:00:51
ALTIN ONS $2337.9850 17:00:51

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım kur 5900 iken herkes battı, bitti zarara satış yapacam derken. bu yorumları yapmış birisinin arkasından atıp tutan herkese hakkımı helal etmediğimi bilmelerini isterim, yazıklar olsun diyorum...
Günlük bot alış ve satış pozisyonları tarihleri sırasıyla değişiyor bakalım önümüzdeki ay nerden bulacaksınız yeni bot tarihlerini...

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Beklekazan ()

ustad okuma anlama kabılıyetı yok saldıranların hersey ortada acık

0BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

@_SOSYOLOG_ Hocam bilgilerinizi kıymet bilen bizler için esirgemeyin lütfen... sizi bilen bilir bilmeyen kendi gibi bilir... boşverin onları

0BeğenmedimŞikayet

Pinky_ ()

29 unda alına gecildi sanırım 7 sinde mı satıs yapmalıyız bu durumda?

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Emekleriniz için teşekkürler saygıdeğer @_SOSYOLOG_

0BeğenmedimŞikayet

Muglaspor ()

İsabetli olmuş. Tebrikler.

0BeğenmedimŞikayet

lavanta ()

hocam merhabalar dolarda artık dusus mu beklıyrosunuz daha 7 lerı gormez mı
buarada basarılı yorumlarınız ıcın tebrık ederım cok ıyısınız

0BeğenmedimŞikayet

Furkan2006 ()

Yanlıs anlamıssiniz sistemi. Dip Aralik degil, Nisan sonu Mayıs başı. Bilginize

dolar1963 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Disturbia ()

Bu kadar beğeni ve takipçi varken olumsuz yorumlara çok takılmamalısınız, zaten onlar için sizin yorumlarınızın doğru veya yanlış olasının önemi yok, amaç nefret, fesatlık, malesef her yerde var böyle insanlar

0BeğenmedimŞikayet

Aylaaa ()

Sevgili @_SOSYOLOG_ arkadaşim nasılsın? . Öncelikle sağlığına tez zamanda kavuşmani diliyorum. "inşallah iyilesmistir" diyerek seni hep merak ettim.
Amaaa bu yorumuna cok uzuldüm inan. Bizim suçumuz ne? Lutfen o kendini bilmezleri engelle gitsin. Bu tip insanların sonu gelmez. Sevenlerini üzme lutfen.

0BeğenmedimŞikayet

dolar1963 ()

Sizin Eylül ayındaki zirveden çıkın ve uzun süre dolardan uzak durum tavsiyenizi dinliyorum. Şu an full dolardayım ve zirveden çıkmayı hedefliyorum. Aralık sonuna doğru en dipten almaya çalışacağım. Kızdığınız insanlardan dolayı bilgilerinizi bizden esirgemezseniz sevinirim. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Saygider üstad meyveli ağacı taslarlar. Ufkumuzu açtınız. Uykusunu acamayanlari. lutfen ciddiye alip. kendinizi uzmeyiniz. Allah size. şifa versin ins.

-1BeğenmedimŞikayet

pierrecurie33 ()

hocam hoş geldiniz ameliyat nasıl geçti?

-1BeğenmedimŞikayet

burakg ()

Yine yardim edersiniz bizlere hocam..

-1BeğenmedimŞikayet

$riche_riskk$ ()

Sayın sosyolog bize katkınız çok değerli siz gibi bilgili ve tutarlı yorum yapan değerleri site olarak 3/5 yazdığının ne anlama geldiğini bilmez yüzünden kaybetmek istemeyiz bizimle kalmanız iyilik güzellik adına daha hoş olur katkınız için teşekkürler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Sone ()

Geçmiş olsun.
En son yazdığınızda hastanedeydiniz sanırım.
Umarım geçmiş bitmiştir.

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Abi nasıl oldun allah acil şifalar versin

0BeğenmedimŞikayet

Yns_01 ()

Üstadım siz sağlığınıza bakın gerisini boşverin, siz bize böyle bir düzenin olduğunu fark etmemizi sağladın bu çok değerli bir bilgi ve bunun değişeceğini söyleyerek yine yararlı bir bilgi verdiniz herşey için çok teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Kesepar ()

Üstadım sizi takip eden herkes gibi sayenizde paramın değerini koruyup kar edebildim bu yüzden hakkınızı helal ederseniz minnettar olurum, ve sizin için dualarımı eksik ermeyeceğımı bilmenizi istiyorum, sizden rica ediyorum burda size değer veren ve saygı duyan insanların hatırına sizi rahatsız eden kişi ve sözleri görmezden gelin , saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

çağatay80 ()

Atip tutanlari engelle arkadas. Senin ongoru ve calismalarindan ciddi anlamda fayda gorduk bircok kisi. pireye kizip yorgani yakma lutfen)

0BeğenmedimŞikayet

ismail15 ()

İyide hocam bizim ne suçumuz var. sizin gibi olmasa da 3_5 değerli yorumcu vardı. Sizde bize tavır yaparsanız. sizler sayesinde üçbeş kazanıyorken. Sizin yaptığınız tavır onlara değil bize zarar veriyor. Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerden esirgemeyin. Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

YZC54 ()

Sn _SOSYOLOG_sizi tebrik ediyorum calismalarinizdan dolayı emeğinize ve bilginize sağlık . lütfen yazılarınızı kendilerini bilmezler için ara vermeyin. lütfen . tebrikler. selamlar

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_custo ()

Sayın @_SOSYOLOG_ hocam InsaAllah sağlığınız iyidir. Sizlerden burda çok kişi faydalandi ve size dua etti. Evet size yanlış yapanlar olmuş olabilir ama lütfen siz onları muhatap almayiniz. Öncelikle sağlığınıza kavusmanizi diler bizlerden bilgilerinizi esirgemiyeceginizi umuyorum. Sağlıcakla kalın hocam

0BeğenmedimŞikayet

akar42 ()

Saygider üstad meyveli ağaç taslanir lutfen kendinizi uzmeyiniz. Kiymetli calsimalariniz ufkumuzu açtı. Allah basiretinizi. artirsin. hurmetler

0BeğenmedimŞikayet

dolar1963 ()

Rahatsız edici kişileri engelleyip yorumlarınıza devam etmenizi rica ederiz...

0BeğenmedimŞikayet

stalagmit ()

Şahin hocam ben sizi takip etmek istiyorum başka bir hesabınız için talep göndermişim herhalde az önce profilinizde yazan hesaba talep gönderdim lütfen kabul ediniz. dün sizin videonuzu izleyip dolar bozduranlar olmuş böyle bir videonuz var mı gerçekten yanlış anlamayın size cevap hakkı doğuyor onun için soruyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Tiryakim_65 ()

@Sosyolog Hocam yarın için öngörunüz nedir düşüş mü olacak yoksa yükselise devam mı?

0BeğenmedimŞikayet

Eragon23 ()

Arkanızdan çok güzel yazanlarda oldu. Ben mesela adınızı ordan öğrenmiştim. Lütfen bilgilerinizi paylaşmaya devam edin. Haketmeyenler beğenmeyenler ... gitsinler. Boşlukları isteyen istediği gibi doldursun.

0BeğenmedimŞikayet

flayer_07 ()

Değerli @_SOSYOLOG_ rahatsızlığınız geçti mi

0BeğenmedimŞikayet

Mrt127 ()

Ustat hosgeldin saygilar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum