Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0821 21:20:39
EUR 34.9892 21:20:39
USD 32.3127 21:20:39
ALTIN ONS $2358.5000 21:20:39

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Bu site sakinlerine her yardımcı olmaya niyetlendiğimde sistem işleyişinden bi haber birileri çıkıp beni bu siteden kaçırıyor.Ben paramı zaten her hafta katlıyorum.Size verdiğim bilgiler milyon dolar la satın alınmayacak bilgiler, ama gel gör ki insan bazen iylik dengesini bile korumalı umarım grafiklerimi dikkate alıp kendini koruyabilenler veya kar edenler olmuştur.Sevgi ve saygılarımla...

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

b33 ()

21 ine kdr düşüş mü diyor yani

0BeğenmedimŞikayet

S_Byr ()

patron yorumlamanı rica etssek

0BeğenmedimŞikayet

Naydin ()

Merhaba. 5. 19 dan 8k dolarım var. Nakte ihtiyacım yok. 9. aya dikkat diyorsunuz. Bu seviyeden bozmalimiyim. Ay sonuna kadar beklemelimiyim. Son karar benim. Simdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Edishun ()

Yon yukari demek mi hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Tayyareci ()

Tüm değerlendirmeleriniz ve grafikten anladığım yanlışsa düzeltin lütfen eylül ayında 5. 50/5. 60 lar dip nokta olarak bekleniyor doğrumudur

0BeğenmedimŞikayet

Edishun ()

Yukselip dusecek demek mi

0BeğenmedimŞikayet

plygm ()

Üstad şu grafiği aciklasan bir de , biz neredeyiz su an, bayadir takipcinim ama pek anlamıyorum bu grafiklerinden

0BeğenmedimŞikayet

ruLing ()

Üstadım rabbim şifalar versin öncelikle. Usd son durum için yorumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

IMF ()

Merhaba, ben takipçinizim. Sistem bir hafta alış haftası; sonraki satış haftası şeklinde mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Calypso ()

Üstad, işlem yapabilmek için önerdiğin makas aralığı düşük bir banka ya da platform var mı? Yardımcı olursan sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

ozgurozan ()

Merhaba. Grafiğe göre 21 ne kadar düşüş mü olacak anlıyoruz. Yükseliş için hangi tarih. Lütfen yorumlamaya yardımcı olabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Volvofd ()

Hocam 21 inde 5. 50 civarlarinimi görmesi gerekiyor analizinize gore

0BeğenmedimŞikayet

Ali_özkul ()

hacam 7 sinden sonra düşüş beklerken kısa bir düşüş olup tekrar yükselişe geçmişti ama 14 ünde gerçekleşen düşüş çok daha fazla. buradan düşüşün devam etme ihtimali kuvvetlenmiştir diyebilir miyiz?

Ali_özkul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_özkul ()

hocam merhaba, nasılsınız iyisinizdir inşallah, bir haftadır düzenli olarak giriyorum profilinize acaba geldiniz mi diye?

0BeğenmedimŞikayet

Mrt127 ()

Tekrar yorumlarinizi bekliyoruz hocam cevrimiciyken bir kac tuyo alalimm :)

0BeğenmedimŞikayet

mudurnu112 ()

Cvp vermeden gitti

0BeğenmedimŞikayet

tgrl52 ()

Bu tür grafik işinden pek anlamam onun için sorucam; 21 noktası 21 ağustosta doların düşeceği seviyeyimi gösteriyor?

0BeğenmedimŞikayet

Dolaryorum ()

Hocam grafiğin anlamı ne

0BeğenmedimŞikayet

Gökalp_D ()

Şuan 14 işliyor sanırım 21 e geçilirse piyasa kendine gelecek tebrikler süper grafik

0BeğenmedimŞikayet

Doğan_ ()

Hocam eskisi gibi 6. 7. 10 la kuruş kazandığımız günleri özledim ne zaman döneriz o kurlara

0BeğenmedimŞikayet

skysea ()

Yani bu grafiğe göre ayın 14üne kadar 5, 50 ye düşecek mi oluyor. bir de bot satışı veya alışı ne demek. yardımcı olurmusun

0BeğenmedimŞikayet

Muharrem10 ()

Hocam grafiğin açıklamasi nedir. tsk ler

0BeğenmedimŞikayet

Mrt127 ()

Hocam dun sizi cok bekledik hgniz ay sonu icin ongorunu nedir lutfen bizim icin degerlisi 29 unda mi cikis yapalim

0BeğenmedimŞikayet

Pinky_ ()

7. 14. 21. 29 düsüs mü yani

0BeğenmedimŞikayet

mskr ()

Hocam ben yeniyim 6. 7'de aldım ne yapayım sence?

0BeğenmedimŞikayet

ozgurz ()

Üstat 29 nedir?
Öngörünüz 5. 50 sanirim.

1BeğenmedimŞikayet

Aylaaa ()

_SOSYOLOG_ lütfen yorum yazmaya devam et, beğenmeyenleride engelle gitsin. Lütfen lütfen lütfen. Hergün senin sayfana girip bakıyorum yeni yorum var mı diye.

0BeğenmedimŞikayet

flayer_07 ()

Aynen bende dün kulağını çınlattım sen haklı çıktın tebrik ederim şimdi 21 i beklicez

0BeğenmedimŞikayet

Bbbb ()

Sen eylülde bu oynayanlarin terk edecegini söylemistin. Halen gecerlimi

0BeğenmedimŞikayet

fth1234 ()

şimdi terste olanlar için ayın 21'ini bekleyin mi diyorsunuz hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum