Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 13:05:11
EUR 34.7492 13:05:11
USD 32.3808 13:05:11
ALTIN ONS $2315.9350 13:05:11

Grafiği gönderen: Traderist

⭐⭐⭐Traderist ()
Dolar
4 saatlik grafikler
[grafik d=90972_GR4yu3a1.png][/grafik]
[grafik d=90972_GRv8y4l2.png][/grafik]
[grafik d=90972_GR6g1937.png][/grafik]
[grafik d=90972_GR0dh4x0.png][/grafik]

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Hocam üst deki geafiginiz muhteşem islemis.. vallahi helal olsun.. teknik bu demek

4BeğenmedimŞikayet

Traderist ()

@hqzqr123 evet sorduğunuz sorunun cevabı alt yorumdaydı.
7. 20 den 5. 70 hedefi verilmişti o zamanlar.

1BeğenmedimŞikayet

erenuzz ()

Hocam emeğinize sağlık çok sağolun, grafikleri anlayacak teknik bilgimiz yok zahmet olmazsa yorumlar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

ymnhuseyin2018 ()

Keşke o gün fatketseydim sizi. Sonradan farkettim Suan belki de terste değil kârda olurdum. Ama sizi takibe devam ediyorum inş düze çıkacağız. Sakin ve temkinli adımlar attığınızı düşünüyorum. Sizinleyim inş. Teşekkürler

106BeğenmedimŞikayet

Traderist ()

7, 20 gecesi 5. 70 hedef vermek.
bunu 4 adet grafikle anlatmak.
bu grafik oscarlık olabilirdi ama sadece 16 beğeni almış:)

0BeğenmedimŞikayet

Çakır_3 ()

Hocam bu grafiginiz kafama takılmıştı, ben nedense grafiklere pek bakmam hoş anlamamda zaten ama bu grafik benim 40 bin tl zarara girmemi engelledi, teşekkür ediyim dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Deejayo ()

C noktasını tamamlamadan yukarı dönme ihtimali var mı? Burdan ; fincan/kulp çıkmaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

Kaanmert ()

Hocam sanırım sizin grafiği izliyor BENJooo :)

0BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Hocam DPO alım satım hacmini mi gösteriyor.. yani bir piyasadaki talep yoğunluğu gibi burdey mi.. saatlikte 1400 lerden 0. 312 gelmiş.. ve dolar 07. 02 ye çakılmış.. burayı asamiyor.. sacmaliyormuyum.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

UluBeyy ()

Hocam bu grafiğin meali nedir?

0BeğenmedimŞikayet

DELİFİLOZOF379 ()

Bu grafikleri yorumlasanız birde

0BeğenmedimŞikayet

clipper ()

Cok güzel grafikleriniz var hepsi birer ders niteliğinde tskler, haftalığa baktığımızda da akşam yıldızı oluşacak beklentisi var gördüğüm kadarıyla fakat dxy ye baktığımızda isler tam tersi gözüküyor yorumunuz nedir bu konuda?

1BeğenmedimŞikayet

Marjinal88 ()

Hocam tevekkeli bundan mi habire gidip gidip 7. 01 e çarpıp duruyor.. bu grafiklere göre burayı kırması ancak spekülasyon ile olur diye düşünüyorum.. kesinlikle kişisel görüşlerdir.. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

bööö ()

Hocam aslında soru değil, bir izin lütfen. Didaktik piyasa araçlarının bireysel yatırımcılar tarafından kullanımı ve sosyal etkileri üzerine bir araştırma yapıyorum. Sizden hazırlamış olduğunuz grafiklerinizi kullanmak için izin istiyorum. İzin verirseniz çok yardımcı olursunuz.
Bir de, siz yatırımlarınızı her zaman teknik çalışmalar ile mi yaparsınız? Yatırımlarınızda etkilendiğiniz nüanslar olur mu? Cevap çok acil değil. Bekleyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

TUROM ()

eline sağlık üstat umarım beklenti geröekleşir.

0BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Hocam teknik kısmında grafikleri muazzam belirtmissiniz. Ama iş temel é gelince belirsizlik hala sürüyor. Şu herkesin dilinde ki çarşamba günü söylentisi dolarda ki stresi sürdürüyor.

0BeğenmedimŞikayet

feti ()

Eline saglık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Ya_he_he_sensin ()

Abi sende hep aşağı baktıyorsunda niye inmiyor bu

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

Kardeşim ne çıkıyor bunlardan grafik anlamıyorum ama gerçekten düşmesini çok istiyorum iyice nefret ettim bu dolardan

0BeğenmedimŞikayet

Eurodolar_ ()

Düşüş mü yoksa yükselişmi görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

Gönül_mahkumu_ ()

Abi dusecekmi cıkacakmı onu soyle

0BeğenmedimŞikayet

oztunceren ()

Düşüş mü görünüyor bana mı öyle geliyor

0BeğenmedimŞikayet

bööö ()

Hocam size ödevim için bir soru sormuştum. Yoğunluktan görmediniz herhalde. Yardımcı olabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

erlin55 ()

Ne anlama geliyor bunlar. Aciklar misin lutfen? @Traderist

0BeğenmedimŞikayet

tiger007 ()

Ağzından bal damlıyor hocam. Umarım bu şekilde gerçekleşir.

2BeğenmedimŞikayet

Pega1912 ()

Yapay kurun grafigi olmaz..

0BeğenmedimŞikayet

Mia ()

Emeğinize sağlık üstadım. Sizin bu siteye ve güzel üyelerine katkınız büyük! Saygılarımla...

0BeğenmedimŞikayet

xsrnos ()

4h çok sıkıntılı, rsi hala 90 a yakın

0BeğenmedimŞikayet

MCCC ()

Hocam cahilliğime verin, bu grafikler düşüşe mi işaret?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum