Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 14:40:52
EUR 35.0272 14:40:52
USD 32.1712 14:40:52
ALTIN ONS $2384.8200 14:40:52

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın
Usdtry
4.5142/4.5398
4.4530/4.4175
Gbptry
6.0701/6.1025
6.0037/5.9697
Eurtry
5.3068/5.3307
5.2552/5.2275
Gbpusd
1.3506/1.3553
1.3434/1.3408
Eurusd
1.1810/1.1852
1.1738/1.1708
Xauusd
1297.00/1301.12
1285.63/1278.38
Xagusd
16.473/16.521
16.354/16.283
Gram altin
187.56/188.45
185.05/183.51
Gram gumus
2.3850/2.3953
2.3574/2.3400
@sergete
Borsa tepki yukselisi olabilir.acikisa bakmak gerek suan 101 uzerinde kalmaya calisiyor ve 104 e gitmek istiyor.haftalik ve aylik negatif saatlikler pozitif gunluk pozitife donmus ama haftalik duzelmedigi icin pek olumlu rakamlar halen gelmedi.bekleniyor
Dolar persembe evrdigimiz 1.direci gordu gecen hafta icin haftabasibdan carsamba gunu mb dusurebilecegini persembe cuma herhangi bir doviz satis ihalesi olmayacagini dolayisi ile carsamba persembe icin 4, 43 civarindan alinabilecegini cumada 4.44/43 kirmadifi surece stoploss onermedigimi pozitif oldugunu yazdik.simdi 4.45uzerinde kalmayi basarabilirse ve kirilmazsa devam edecegi yonunde ve bu rakam gelurse kirilmazsa risk almak isteyen alabilir.kirilursa uzak durunuz.
@OĞUZZ_
ve borsa parite ler hakinda
guliz yorumu (2 gün önce)
ati25 arkadasa sununyazmistim:

gecen haftamı ondan oncekimi hem oarıteler hem dxy hem borsa ıcın toplu grafik paylastım ve zamansal olarak 23 hazırana kadar surebileceginı yazdım. kısa vade 94. 75 cıvarından duzeltmenyapmasi gerekebilir
https://altin.in/guliz
Oguz pariteler dxy ve bist onslar hakinda grafik atmistin ve 23 haziranda son dip olabilecegini aciklamistim.simdi 23 mayis yani pazartesi ve carsamba gunu iyi izlenmeli pariteler onslar bu 3 gun icinde ani dusus yasayacakmi yasarsa alinabilir.yukselis olursa bence satis icin yukseliyir olabilir.oncelikle paritelerde dusus ve yukselis icin eur usd 1, 1791 ve 1.1820 uzerinde kalabilir mi? uzerinde kalabilir mi? gbp usd 1.3468 ve 1.3568/36 uzerinde kalabilir mi onu takip ediniz.
Aksi takdirde gunluk calismaz aylikta atacagin garfik cakisir o yuzden bu 3 gun iyi izleyin.

@zesar gumus 2. 05 ten beri dusecegine ınanmıyorum 2. 21 mutlaka gelecek sarmayon 2. 29 gelecek hedef 2. 35 gelır dedım. 2 gun oncede 2. 36 elıt dedım sanırım bugun gelmıs yarın 2. 37 test edelım uzerınde kalırsa anıden 2. 42 gekebılır yada artık yeter der 2. 37/38 den doner.

https://altin.in/bildirim
Persembe gumus icin Size bunu yazmistim aynen kopyladim.dedigim gibi 2.37/38 gordu burdan donecek mi yoksa ileriye gidebilecek mi bilemem ama 2.38 uzerinde kalirsa ileriye atabilir.zor karar ben diperde alin dedim simdi risk karar size aitttir.asagdaki ilk destek gelirde kirilmazsa al kirilirsa uzak durulmali bence.
@Berat6509 184 kirilmazsa alinir suan nasil acacak bakalim yarinda borsada tepki yukselisi olursa dolar 4.45 gram 184.50 gelirde kirilmazsa alinir direk yukselis olursa zaten alinmaz satis yapilir.
@kites_fly uzun suredir gbptry eurtry gram gumus yukselisini bitirmedi dedim suan tehlikeli olabilir.yinede risk alirim dersen yukardaki aciklamalar gore almak istersen sen bilirsin.
@forexzede sen ayliga bak nasil hacim var 4.05ten 4.51e yukselmis ve zaten 4 ten alinir dedikten sonra 4.05/6 civarinda alinir alinir dedik aylikta mum yesil acmisti yaklasik 50dolarlik tek bir mum olusmus.
@Hkn_ suan cuma gunu aciklamalarim halen gecerli piyasa acilsin once.ve tuksrda anlattigim gibi.4.45 alti dusus ustunde kaldigi surece olumlu.kirilmazsa alim yeri kirilirsa uzak durulmali.

Arkadaslar 38 bildirim var.hepsi genelde ayni sorular hepinize yazamayacam guzel dilekler icinde tesekurler

@OĞUZZ_ pariteler bu 3 gun yukara size anlattigim rakamlar uzerinde kaliabilirmi bakiniz kalamazsa asagdaki beklentim ve alim yerleri.bu rakamlarin gelebilmesinicinde gbpusd 1.33 eurusd 1.1716 kirmasi gerek aralik ayinin rakamlaridir

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

guliz ()

Arkadaslar asagda parıte grafıkler ve acıklması var.

0BeğenmedimŞikayet

SING ()

Güliz hocam gram tahmini yapabilirmisiniz acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Yabancı____ ()

Merhaba güliz abla nasılsınız dolar 4. 60 olurmu sizce bekleyeyim mi düşermi yoksa

0BeğenmedimŞikayet

yusuf6370 ()

Merhaba Güliz hanım orta vadede gram altın için 180 görülebilirmi?

0BeğenmedimŞikayet

grm_altinda ()

Guliz ablam 10000 liram var .. 2 haftaligina dolara versem, tahminin nedir abla?

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Güliz merhaba dolarbu seviyede alinirmi ya tavsiye ettiğin bir şey varmı sorumluluk bnmdir

0BeğenmedimŞikayet

Altın_hastası ()

Abla senin tespitlerine güveniyorum çok doğru tespitlerin var hakkını helal et bu arada

1BeğenmedimŞikayet

The_Fırat ()

Guliz dolari dusur sana ozel bir film. listesi vericem:)

Ready player one diye ilginç bir film. izledim gecen gün. Sanal gerceklik. ile ilgili
İlgini cekerse bir bak:)

0BeğenmedimŞikayet

Mami002 ()

Bu rakamlar haftalıkmı

0BeğenmedimŞikayet

Hkn_ ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

OĞUZZ_ ()

Emeğinize sağlık çok teşekkür ederim. Parite rakamları için ben buradan parçalı parçalı giriş yapmayı planlıyordum. Full tl pozisyonunda euro ve gbp şeklinde. Lakin süreç kısa olması sebebi ile karar vermekde ikilemde kaldığım doğru kendi adıma.

1BeğenmedimŞikayet

Mami002 ()

Allah sizi başımızdan eksik etmesin abla

1BeğenmedimŞikayet

Zarar_kes_ ()

Abla ekranda senin yorumunu görünce bogulmak üzere iken yardim gelmiş gibi seviniyoruz calismalar için teşekkürler..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum