Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:44:07
EUR 34.9839 07:44:07
USD 32.2051 07:44:07
ALTIN ONS $2414.8350 07:44:07

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

Onlari ben yerlestiriuirjm destek direnc yerine bigmemis halini yollamisim 4.11 direnc cizmistim
@Alik153 stoploss zarar kes anlamindadie forextekiler ve targettakiler kulaniyir.kendini kotuma amacali 4.11 civari sat dersin ama ani bir hareketle geri gelirse kendini zarardan korursun.
@Hkn_ evet suan halen olumlu devam etmekte 4.06 ustune tutundu 4.10 gordu ve 4.09larin uzerinde bhndan sonrasi 4.11 ve 4.14 direncleri var asagdada geri dinus yaptigi zmaan 4.07 altinda kapanis yapmamali.
@Optisyen_Ali benim 200 hedefim olmadi.ama 194 goruleceksede ancak seneye ana suan dusus durmus durumda.
@altını_seviyorum ons artik fede kaldi 200 ma hedefi geldi grafge bakacaz duzelme olursa burdan yazacaz tepki gelebilir ama yukswlis durdu demek icin erken.tam 3 aydir 1295 riskine karsilik 1300 — civari alim yapildi.bu kez gercekten gelir mi bilemem.
@tuncay45 gelmis gibi gorunuyor.tesekurler.
@nargilem 4.11 hedef verdim 4.14 ana direnctir gelirmi bilemem
@Sokment usd jpy 110 heeefinde sabah yazdigim ma direnci girulecektir.tutunursa devami gelir.10 gundur uzak durilnasi gerektigini yazdim 106.80 altina inemyecegini yin yukari oldugunu yazdim.
@Acemi12 ganlis anlamadiniz ben 171- 168 araligini verdim yukselecegini hissetim oyle yazdim.belki ben yanilirdin 168 kirilirdi bilemem ama suan dusus durmus

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hkn_ ()

Bilgilendirmeniz için Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Acemi12 ()

Abla bu civarda alalim mi altını ne onerirsin

0BeğenmedimŞikayet

AliKaraca ()

güliz hanım merhaba ben siterlinden dolara parite yaptım tekrar siterline geçiyim şuan yoksa 4. 14 ü bekliyim mi?

1BeğenmedimŞikayet

tebessüm ()

Güzel akıllı tatlı anne hoş geldin canım

0BeğenmedimŞikayet

guliz ()

@sailor_alp asagdaki ilk yorum size cevapti

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum