Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:26:41
EUR 34.8238 21:26:41
USD 32.3379 21:26:41
ALTIN ONS $2301.8900 21:26:41

Konu: XRP grafiği

⭐⭐Adigex ()
Bitcoin

Evet arkadaşlar Xrp uzun zamandır ilgilenmemiştim. Bu haftalık grafik çalışmasında vortex göstergesinde ne kadar sert başını yukarı kaldırdığını görüyorsunuz.(yuvarlak içine aldım) ve alttaki macd göstergesinde de henüz düşüşün yeteri kadar tamamlanmadığını düşünüyorum. Bu düşüşte 1- 2 hafta kadar daha sürebileceğini ama sonrasında ufak ufak yükselişler görebileceğimizi hatta küçük pumplar görebileceğimizi düşünüyorum.

Ayrıca yine tabi :%100 diye bir şey yok sadece bir öngörü olarak Mayısın sonundan itibaren ayılar piyasadan nerdeyse tamamen çekilecek ve boğa piyasasının hakimiyetine girebileceğini düşünoyorum.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Lakin gerçekleşebilmesi muhtemel olduğu için çalışmamı paylaşıyorum. Her iki açıdan tedbirli olmamızda yarar var. Alım için full girmeyin ne olur ne olmaz. 1- 2 hafta içinde olur da düşerse alttan alırsınız. Düşmezse zaten takip ederek ufak ufak alım yapılabilir.

Ancak olurda düşerse diye tedbirli olmanız en güzeli olur kaçan fırsat olur yükselirse ama düşerse bir de terste kalmak var.

@Gece_x @USTAMM @akincimd @Çulsuz_Gezgin @F3V3R @HANÇER25 @eyyubi_selo @nexonn @Gözlerim_dolardı @parabaz ve ismini şu an yazamadığım tüm dostlar...

Olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Çulsuz_Gezgin ()

Bana kısa vade gerekiyor bundan böyle. Uzunda ne yaptıgını takip etmiyorum artık. Ama bir süre daha süründüreceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

F3V3R ()

Dostum bende seninle aynı beklenti içindeyim 10 şubattan itibaren bu düşüşlerde hiç yükselmeden düşen coinlerden biri xrp yalnız dikkatimi çeken aylıkta 3 lü karga mumu uzun zamandır yükselen olarak gösteriyor ben hala düşecek korkusuyla nakitte izliyorum almaya korkar oldum çok fırsat kaçırmışım bu hafta sonu zarar büyük hayırlısı olanıda kaybetme korkusu sardı...

1BeğenmedimŞikayet

akincimd ()

Eline emeğine sağlık. Btc ye odaklanmaktan altlarla ilgilenemedik. Takibe almakta fayda var xrp yi de. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

nexonn ()

Xrp mahkeme sonrası 0, 25- 0, 35$ larda olabilir , ( piyasada ki xrp nin yüzde60- 70 i iki kişinin elinde olması) ytd..

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Xrp market döngüsü hoşuma gitmiyor. Onun için Xrp değil Xvg alıyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

vortex için hafta bitene kadar çok yön değiştirir :)
bu sene diğer senelerden farklı olacağını düşünüyorum boğalar mevsiminde çıkmayacaklar bence

0BeğenmedimŞikayet

Gözlerim_dolardı ()

Btc 7600lere gelmeyi basarirsa insallah xrpde kayitsiz kalmaz diye dusunuyorum.. bugun xrp icin bir firsat olabilir. Bekleyelim bakalim neler olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum