Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:25:26
EUR 34.7339 19:25:26
USD 32.5072 19:25:26
ALTIN ONS $2392.1450 19:25:26

Grafiği gönderen: bondman

bondman ()
Ons

@temel_teknik ıyıyım abı tesekkurler , ılk basta cok tecrubesız oldugumu fıkır alısverısınde bulunmak ıstedıgımı belırtmekle baslamak ıstıyorum , yukarıdakı grafıkte rsı 50nın altına dusup yukarı cıkması yükselmeye devam edecek anlamına gelır 70 ın ustunede cıkarsa ons gıder ancak 13xx rakamların üstünü süreklı denemesıne ragmen cıkısa gecememesı bende dusus hıssıyatı uyandırdı bu aylık grafık oldugu ıcın cok yavas ılerlıyor onsun gunluk haftalık grafıgınde rsi ye bakarak konusuyorum orda rsi düşüş gösterıyor bırde 19xx den cok sert bır düşüşle düştügü için bu yükselişlerin tepkı yukselısı oldugunu düşünüyorum bence 1133 ve 1031 rakamı görülebilir yorumum belkı senın gıbı bılgılı bırısı ıcın yavan kalmıs olabılır :( ancak cok bırsey bılmedıgmı sadece fıkır alısverısınde bulunmak ıstedıgımı yıne belırtmek ıstıyorum selamlar kolay gelsın abı.

Yorumlar (1)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@bondman , İstifa etmiş olduğunuzu şimdi gördüm ve Öğrenmeye açık ve kendisini geliştiren bir arkadaşım için üzüldüm.
Bu cevabımı görme olasılığınız düşük olmasına rağmen cevap yazacağım.
Bilgi düzeyi ne olursa olsun, her arkadaşımın görüşüne ve çalışmasına değer veriyorum, kendim de yararlanmaya çalışıyorum.
Bilgiler paylaşıldıkça çoğalır.
Özellikle Haftalık grafiklerde; RSI göstergesinin 50 - 30 altı arasında dalgalanması ALÇALAN Trend olarak değerlendirilir. RSI göstergesinin 50 - 70 üzerinde dalgalanması ise YÜKSELEN Trend olarak değerlendirilir.
Sizin paylaşımınızdaki RSI grafiğine 50 orta çizgisini çizerseniz ne söylemek istediğimi anlayabilirsiniz.
ONS grafiği çalışması yaparak düşüncelerimi paylaşacağım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum