Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:36:28
EUR 34.7748 17:36:28
USD 32.4684 17:36:28
ALTIN ONS $2337.9850 17:36:28

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

71 yorum var halen acip okumadim
@empati
Ben oyle bir yorum yapmadim 3, 99 Gelirse sat 3, 93 gelirse al diye bir yazim yoktur.zaten 3, 96 ile 3, 99 arasinda hareket ediyor ve 3, 9652 geceleik kapanisi oldugu surece olumlu kalir ve zaten hep persembe gununden 3, 95 alinabilir 3.99 satis dusunen yazmissam cumadan bu yana kackez 3, 9530 3, 9560 test etti ve hergun 3, 9652 gece kapanisi yapti...3, 96 da olan kur icin 3, 99 satis yapayimmi diyen arkadas vardi bende gelecek gozuyle baktigimdan 3, 99 asmazsa satilir dedim.demekki satayimmi diye sorulmayacak.alan icinde 3 99 dan al diyemeyecehime gire bekle 3, 95/96lardan al 3, 94 stoploss ekle diyebilirim.zaten dolar 4, 03 gordugu dakika bile alim icin 3, 94/96 arasinda alim yapilir dedim.
ve iki yonlu yorum yapmadim ilk direnc kesin gorulecek diye yazmisim.
kendisi destek direnclere gore kendi kafasinda senaryo cizip yazmaktadir.ben oyle bir yorum yapmadim.destek altinda kendi fikrimi yazmisim.destek direnci de daha once grafikle paylasiyordum sayfamda anket bolumune girip arkadaslarin destek diencleri grafikle degil tek parca halinde yaz tercihini kulandiklarini gorursunuz bende onlarin isteklerini yerine getirdim.ama destek direncleri silah olarak bana geri cevirenler var.beni yoran kurlar rakamlar degil degil hak hukuk yiyen insanlar ozur dilerim cok yoruldum arkadaslar...

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yolcufy ()

Slm guliz hanim 172 den gram aldim dusecek gibi gorunuyo kisa vadedeb bozup altanmi alayaim yoksa stopta mi kalayim tsk

0BeğenmedimŞikayet

idea84 ()

@guliz hanım, kisa vadeli $, 4. 11 mi hedef?

0BeğenmedimŞikayet

Chance35 ()

Bence ciddiye almayın engelleyip geçiyoruz, destekleriniz de çok kıymetli, tekrar teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

grm_altinda ()

Guliz hanım ne alalım? Ne zaman? Ne dersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Emre55 ()

Senin üzerinden prim yapmak isteyenleri kaale alma @guliz ablam. Kral da kraliçe de sensin senin alternatifin yok. Senin için üye oldum buraya çalışmaların için teşekkürler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

aydilimi ()

Siz olmasaniz ne yaparız Güliz hanım

1BeğenmedimŞikayet

OĞUZZ_ ()

Güliz hanım zataliniz ile sitede çok insan yolunu aydınlatıp sizlerin degerli yorumları ile yok buluyor kendisine. size karşı verilen mu olumsuz davranış sonrası muhakkakki üzücü bir durum. Site halkının ve ve sizi takip eden kişilerin size olan güvenini bizlere fatura etmeyin. ve duruşun daima güçlü olsun. Olsun ki bu gibi boş söylemler ile karşısında sarsılmayınız. bizler size değer veriyoruz.
(Her zaman söylerim) degerli balık fırtınalı denizde olur. ve ulaşması güç olur. saygilarimla.

0BeğenmedimŞikayet

Anlı ()

Her yatirimci kendi tarziyla calisir vadeleri farklidir hic birimiz birbirimizle ayni sekilde olamayiz uzun kisa ve anlik islem anlayisi ile kimin tarzi kime uyarsa onu takip eder ve hareket eder Guliz hanim boylebir yaklasimin muhatabi olamaz. Kendisine tesekkur ediyoruz basarilarinin devamini diliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Güliz hanım gayretinizin ne kadar kıymetli olduğunu bilseniz...

1BeğenmedimŞikayet

karakartal_34 ()

Meyve veren ağaç taşlanır güliz hanım.

0BeğenmedimŞikayet

Öykü7778 ()

Hocam boşverin engelleyin gitsin sizi bilen biliyor ve hergün ilk önce okuduğum sayfa sizinkisi emin olun bizleri madur etmeyin ; ) iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

qaz ()

Guliz hanim selamlar. Ben siteyi uzun zamandir dolasiyorum herkesi okuyorum fakat bana zarar ettirenlere ne camur atiyorum ne de bir daha tuyolarina kulak asiyorum. Diyecegim o ki ben o kadar tecrubeden sonra sizi ciddiye almayi uygun gordum kendime ve sabirsizlikla sayfaniza yeni yorum var mi diye bakip kendime bi yol haritasi ciziyorum. Siz moral bozmayin lutfen. Size minnet duyanlar da var. Saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

KasriArifaN16 ()

Hocam gümüşü Kaçtan alalım ?

0BeğenmedimŞikayet

Nzm78 ()

Allah güç küvet versin sana
Kimse silah çeviremez yaz gitsin yorumlarını alan alır almayan almaz 10 bin kişiden fazla insan bosami seni destekliyor
Vefalı insan bir iyiliği hiç unutmaz hep dualar seninle sen rahat ol allah sana ve ailene af afiyet iyilikler huzur versin söylenenleri unut yola devam bu kadar uzme kendini güzel bir cay yap keyfine bak :))

1BeğenmedimŞikayet

empati ()

Ben sizi eleştirmek için söylemedim genelleme yaptım bilgilizden yana şüphem yok okadar kişi takip ediyorsa ki benimde takip ettiğim bikaç kişiden birisiniz muhakkakki bu işi biliyosunuzdur yanlız ben kendi adıma birçok yazdığınız şeyi anlamıyorum bu yukarıdaki gibi net bi şekilde yazarsanız benim gibi anlamayanlar için daha açıklayıcı olur

0BeğenmedimŞikayet

crypto_ ()

guliz hanım haklı olabilirsiniz
ama bunca sevenizi unutmayınız derim ben saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ati79 ()

Ya Abla sen bu sitenin en büyük çınar ağaçısın en büyük meyveleri sen yedirdin bu sitedeki arkadaşlara.
5 parmağın beşi bir değilki.
Sen bize kılavuzsun Abla gerek bilginle gerek mütevazıliginla

0BeğenmedimŞikayet

emirrrrrr ()

Güliz hanım kimseye hesap vermek, zorunda değilsiniz neden kendinizi yoruyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

yusufcum_ ()

@guliz güzel Hoca bişey sorucam

0BeğenmedimŞikayet

BORÇLUYUM_DOSTLARIM ()

Guliz hanim sizin yorumlarniz bizim icin cok degerli ve yol gosterici oluyor.
Emeginize sağlık tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Asiaraz ()

Ev sahibi sizsiniz gerisi misafir :)

0BeğenmedimŞikayet

Chaosmxx ()

Burada kimse kimsenin hakkını hukukunu çiğneyemez , hele sizin hakkınızı sizi sevenler kimseye yedirmez , bir kaç kişi çıkar yazar çizer gider, üzülmeyin lütfen , sizi seviyor Ve değer veriyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

wasgemove ()

Hocam gümüş tl yorumunuz nedir 2. 1180 den alımım var emir giricem satış hedefini kaç yazsam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum