Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 01:11:26
EUR 34.8299 01:11:26
USD 32.2802 01:11:26
ALTIN ONS $2347.0650 01:11:26

Grafiği gönderen: DOKTOR_

⭐⭐⭐DOKTOR_ ()
Gram Altın
Herkese iyi günler ve bol kazançlar
Geldim, herzamanki gibi gidiyorum
çalışmalarım sizler tarafından olumlu
ya da olumsuz değerlendirilmezse
sanırım bu son grafiğim olacak
Hoşça kalın.: )))

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ProSam ()

teşekkür ederim hocam..
sizde mi ?
ne olmuş siteye böyle .
neyse hocam sizin yayınladığınız grafikleri incelerken
dün özellikle dip ve düşüşten bahsetmişsiniz.
her ne kadar görünme olasılığı olsada bence bu senenin dibi 2 haziranda görünen 83. 50 idi..
ayrıca kısa vadede bu seviyeler gelmez.. bu sene için en çok söylediğiniz 87 ..
ancak bazı arkadaşların 80- 83 lerden bahsetmesi : ))) çok şeker olmuş : )

kısa zaman sonra Hindistan'da yaklaşan Divali Bayramı'nın da fiyatlarda olumlu bir yansıması ukrayna ve ayrıca benim 2 hafta önce dile getirdiğim amerikanın Isıde kara harekatı gibi olaylar ile altın alan arkadaşların beklediği olaylar söz konusu ..
kendim için söylersem benim için fark etmez.. kısa vade içinde ilk kar olayında çıkarım yine alırım .. ki bunu her zaman yaparım ..

neyse hocam dün selamını alan olmamış.. Benden dün ve bugün için ve aleyküm selam .. kolay gelsin hocam

0BeğenmedimŞikayet

oldcoyote ()

doktor bey karşimin grafiğinde görüldüğü gibi, yükseliş trendi içinde olan ons geçmişte sürekli ortalama fiyatın üzerine zıplamıştır. zira şuan da ortalama olarak 1295 gürnmektedir ve son 2 haftadır da yükseliş trendi içindedir ons. bundan çıkardığım ons 1295i geçecek, sonrasında bakalım nolacak. (bu arada ortadaki kırmızı çizgi ortalama değer di mi =))

0BeğenmedimŞikayet

iskorpit ()

dokto 1270 mi bekleniyor grafikte

0BeğenmedimŞikayet

korax35 ()

hoşgeldin doktorum civanım zürih nasıldı

3BeğenmedimŞikayet

ozgurfb1907 ()

BURAYA SADECE GRAfik atıp gitmekle kimse size yorum yapmaz gidebilirsiniz son grafiğiniz olmasıda çok önemli değil . burda herkez grafik okumayı bilmiyor grafik atıyorsanız açıklamasını temel teknik bey gibi yapmanız gerekmektedir.

0BeğenmedimŞikayet

h_i_i ()

doktorum hoş geldin, gelmeden gitmeyi düşünme. yön neyi gösteriyor. analizin ne.

0BeğenmedimŞikayet

oldcoyote ()

doktor! kozmetik işine benzemesin? !

tabloya geniş bakınca düşüş trendi görünüyor. hayırlısı bakalım,

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum