Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 14:45:56
EUR 35.0086 14:45:56
USD 32.1929 14:45:56
ALTIN ONS $2420.4100 14:45:56

Grafiği gönderen: Özgürcük

kulp olursa kısa vade de üsteki rakam 15- 20 gün

vede fincan kulp oluşursa tamamlarsa yani orta uzun vade de gele bilecek rakamlar yazıyor

benim fikrimi sorarsanız bu rakamlardan kısa vadede olacak olanın ihtimali yüksek olsda orta uzun vade de temelden destek gelmez ise zor

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ekrem21 ()

@Özgürcük hocam şimdi için alım oneriyormusunuz

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Bunu söylerken gülenler şimdi 4, 13 dediğimde de gülüyorlar umarım zanan beni yanıltmış olur herkez kazanır ben kaybetmiş olurum.

2BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

alt yorumda demişiz ki temelden destek gelmez ise zor peki ne oldu temel destek yağdırdı bir efsane grafik çalışması daha hemde tam 3 ay önceden söylemiş biz bunları grafikle anlattık ,
sözle anlattık , teknikle anlattık , temelle anlattık ama dinliyenler nerde yok

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Alt yorumu hatırlatalım 3, 97 sonrası 3, 90 ve sonrası grafikte

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

İşte tamda bundan bahsediyordum 1 ay önce ufak bir rotar ile gerçekleşmeye gidiyor kulp tamamlanmak üzere

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

alt yorumu yapalı 1 ay olmuş sabırlı olan daha güzel yerleri görecektir kulp tamamlamaya gidiyor usd olurda tamalar ise gideceği yer çok güzel bir yer kimse terte kalmaz herkes kar ile çıkmış olur

7BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Günaydın arkadaşlar

işlerimin yoğunluğundan giremiyorum siteye

Geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğum çalışmam gecikme yaşamı olsada geçerliliğini korumakta ne zaman ki formasyon bozulur ozaman tekrar yrum yaparım.

USD de öncelikli hedefim 3. 90 üstüdür orta vade 4. 40
gbp 5. 38 orta vade 5. 60
euroda 4. 71 dir orta vade 5 tl hedefim vardır.

kısa vade 1 aydır orta vade 4- 6 ay arasıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Erzu25 ()

özgür hocam burdan alalımmı

4BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ne demişiz geçen hafta usd için hatırlayalım arkadaşlar alt yoruma bakın like ları atın bakem :))

0BeğenmedimŞikayet

murro32 ()

bence siz o fincanı ve kulpu haftaliklarda tersine çevirin dolarda o zaman 3. 40 ları bulursunuz

0BeğenmedimŞikayet

Selin£ ()

Selamlat @Özgürcük Dolar için yeni bir çalışmanız varmı acaba? 3. 70 altına düşme olasılığı bu gece veya yarın var, tekrar bir bakabildiyseniz lütfen

5BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

Dolarda beklentim hala aynı değişiklik yok ben öyle yada böyle son bir çıkış bekliyorum bu teknik olarak mümkün gözüküyor temelde destekler ise usd leri çok güzel karla satarız baktık olmuyor ozman da parite ile artırır dururuz bizde :)

0BeğenmedimŞikayet

MNKS ()

@Özgürcük emeğiniz için tşk ler...

1BeğenmedimŞikayet

kayabaşı ()

Ellerine emeğine sağlık. Grafikler şahane. Hem fikiriz dostum. Sadece 3, 3880- 3, 98 fibo 0, 50 noktası 3, 6852 değeri aşırı kuvvetli destek. Geçmiş harekete bakarsanız 2, 83- 3, 94 hareketinin fibo %50 noktası 3, 3880idi. Benzer bir hareket düşünürsek 3, 6852 kuvvetli destek. Sadece aramızda bir dost sohbetidir. Yatırım tavsiyesi değildir. Allah kolaylıklar versin. Hayırlı işler. Saygılarımı sunarım.

0BeğenmedimŞikayet

Serbestçe ()

Özgür hocam günaydın hg ozlettin. Bu grafikte kulp yaparsa demişsin üstteki rakam olabilir demissinizya bu rakamın 3. 9** li rakammi, yoksa daha üstte olan 4. 20 li rakammi.

0BeğenmedimŞikayet

SERDENGECTİ ()

Güzel bir çalışma elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

aky2323 ()

GüNaydın @Özgürcük hoşgeldiniz Gözümüz sizi arıyordu

0BeğenmedimŞikayet

_Sheriff_ ()

Sen söylemicen de ben söyliyim rakamı yaklaşık 4. 20 :))

0BeğenmedimŞikayet

dddsibel_ ()

Günaydın özgür nasılsın unutuyon artık bizi:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum