Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0814 03:16:04
EUR 34.9389 03:16:04
USD 32.2852 03:16:04
ALTIN ONS $2356.1550 03:16:04

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

Evet arkadaslar iftira atmak okadar kolay olmamalı.hıcbiryere kacmadık ıste ucak gıdıs tarıhım 18 aralık tapu tarıhı 20 aralık donus tarıhı 30 aralık.gıderkende donerkende yalan soylemedık. kompetan ve nilesin in iftiraları yuzunden uzak kaldıgım dogru olabilir ama gercekte de cok yogundum.
kimseye yuksekten aldırmadık tam tersi sattırmaya calıstık.bana biri cıksın da guliz sen bana 3, 95 ten al dedin sat demedin.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

srvtcbc ()

güliz hanım sanal ortamdaki kişileri ciddiye alıp böyle ispatlar için kendinizi üzmeyin biz sizi tanıuyor seviyor ve inanıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Pamuk68 ()

Guliz hanım emeğinize saglik rabbim sizden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

alp1923 ()

Ablam sen boş ver onları söylediklerini önemserseniz daha çok konuşurlar

0BeğenmedimŞikayet

riskli_hayat ()

ablam bazıları sizi üzmüş olabilir ama size değer verenler için arada bir yorumlarınızı atın. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Fx_7 ()

Allah çok daha iyilerini nasip etsin. insallah

0BeğenmedimŞikayet

yusubum ()

günaydın guzel hoca ne aldın sende benim gibi tarlamı aldın ne tapusu bu?

0BeğenmedimŞikayet

yalnızım ()

Seni bilen biliyor sevgili Güliz, prim vermeyin lütfen kendinizi de üzmeyin artık lütfeeen. Dipnot : "MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR" ...

0BeğenmedimŞikayet

Furkan2006 ()

Neden enerjinizi ve zamanınızı savunma yapmak için harciyorsunuz ki! Sizi bilen bilir, bilmeyen kendi bilir.

0BeğenmedimŞikayet

Mesa1 ()

Guliz hanım bu sitede en güzel yorumcusunuz harbi bi kişisiniz yorumlarınıza ihtiyacımız var alan alır satan satar tşk ler yorumlarınızı bekliyoruz lutfen

0BeğenmedimŞikayet

muratdogan78 ()

Güliz Hanım günaydın,
Hayırlı uğurlu olsun.

0BeğenmedimŞikayet

usdjpy ()

Size hak veriyorum, ayrıca son zamanlarda sitede inanılmaz bir saygısızlık başını almış gidiyor. Şu sitede gerçekten işi bilen 3- 5 kişi var onlarada bugünlerde nedense hakarete var sözler söyleniyor.
@admin sitenin seviyesinin korunması adına daha hassas davranmanızı geçici engel değil üyelik iptali ile tedbir alınmasını tavsiye ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

trokle ()

Guliz Hanım Merhaba lütfen gereksiz insanlar için kendinizi yıpratmayın siz bizim için çok değerlisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ogun ()

Niye ispat icin ugrasiyorsun ki Guliz tusa basip sen onlar yerine almadigina gore kendi sorunlari

0BeğenmedimŞikayet

reccc ()

Bugün destek direnç çalışma niz, var mi

0BeğenmedimŞikayet

Ftab2011 ()

Güliz hanım bu benim üye olalı 2. Msj dır yazmasam da sürekli takip ediyorum kimseye bişi ispatlamak zorunda değilsiniz bu site altın. in de sizde altın değerindesiniz herşeyden önce emekleriniz için saolun canınızı sıka na atın engeli gitsin saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Aybgszi ()

Güliz hanım. Sizi yormuşlar. Lütfen onların kazanmasına izin vermeyin. Sevgiler :)

0BeğenmedimŞikayet

yasin657 ()

üzmeyin @guliz hanımı.. teşekkür ederiz değerli yorumlarınız için..
her zaman çıkar böyle yorumlar, ispata gerek yok, belirli bir eğitim seviyesi de aramak yanlış yorum yapanlarda.. engelleyin gitsin

1BeğenmedimŞikayet

dogan_doğan ()

Güniz sultan , bunlara ne gerek vardı. sizin kimseye hesap verme gibi bir zorunluluğunuz yok. siz gördüklerinizi yazıp kenara çekilin böylelerini umursamayın bile.

0BeğenmedimŞikayet

idindar ()

Size itimadımız var. Böyle şeylere gerek yok. Kişinin güvenilirliği yazdıklarının altında gizlidir. Ben sizin de diğerlerinin de yorumlarını okuyorum. Grafiklerini inceliyorum. Aklıma yatan ne ise ona göre hareket ediyorum. Sizin verdiginiz direnc ve destek değerlerini ve trend yön konusundaki sezginizi takdir ediyorum. Lütfen kendinizi üzmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Sizi bilen biliyor gerisi önemli değil Güliz hn
Hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Gözce ()

Hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Camcı ()

Güliz hanım kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsiniz, bu arada yatırımınız hayırlı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

bozo487 ()

böyle insanları neden ciddiye alıyorsun ki

0BeğenmedimŞikayet

umtays ()

Canını sıkanı engelle abla kafaya takmana gerek yok..

0BeğenmedimŞikayet

jones ()

herkesi kusturduler sira sende heralde bi. kac tenekenin. gazina gelme sen daha iyi bilirsin ama. nice. ustalari kusturduler. kacirdilar...

0BeğenmedimŞikayet

jones ()

guliz sana. inaniyoruz kim. diyorsa halt ediyor kendi hatalarini. hirslarini. senden. aliyorlar bosver

2BeğenmedimŞikayet

dddsibel_ ()

Ya Güliz abla kime neyi ispat etmeye çalışıyorsun biz seni biliyoruz zaten boşuna takılıp sinirlerini bozma lütfen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum