Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 14:31:19
EUR 35.0093 14:31:19
USD 32.2020 14:31:19
ALTIN ONS $2432.9350 14:31:19

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
3, 9460 üstünde günlük kapanış yapan dolar , 3, 9460- 3, 9940 yatay bant aralığında olup, aşağıda 3, 9460 ve biraz altını , yukarıda 3, 9940 ve biraz üstünü test etmesi muhtemel olup, bulunduğu yükseliş kanalının üst bandını test etmek istersede 4, 05 ler uzak değil diye düşünüyorum.
Yeni alımlar için 3, 9460 civarı - 3, 8980 cvarı ve 3, 85 civarı azdan çoğa kuralına göre parçalı alımlar düşünülebilir, yeni zirvelerde olduğumuzu hatırlatır ilk defa alım yapacaklara daha dikkatli olmalarını önerir, yukarıdan satış yapıp alttan alma fırsatı bulanlarında desteklere yakın yerlerden alım yapmalarını öneririm.
Dün alt yorumu paylaştım ve dün bir kaç kez 3, 9460 yatay bant alt desteğini test etti alım yapılacaksa bu sevyede yapılmalıydı. Sabah yorum okuyorum, Dolar 3, 9650 de burdan Dolar alınır mı?
@Eren42
tarbaz5101 yorumu (17 saat önce) Cevap yaz
Dolar 4h de 3, 9460 yatay bant alt desteğini test etti ve şimdilik bu desteğe tutundu , 4h de 3, 9460 altı kapanış yapmadıkça yukarıda 3, 9940 yatay bant üst direncini test etmek isteyecektir. 4, 008 e kadar olan yükselişler şu anki bant aralığı için ihtimal dahilindedir.

https://altin.in/tarbaz5101

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

16BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Dolarda alt yorumları hatırlayalım.
Dolar, günlük kapanışını 3, 9160 sevyesinde yapmış olup, günlük bazda 3, 8980- 3, 9460 yatay bant aralığına düşmüştür. 4h de iki pozitif kapanış yapmış olan Dolar 3, 9460 yatay bant üst direncini test etmiş olup, yükselişin devamı açısından 3, 9460 üstü kapanışlar önemli olup , ilk etapta pek güvenilir olmasada 1h de sonrasında 4h ve günlükte kalıcı olması gerekmektedir.
Bu bant aralığında kaldığı sürede aşağıda 3, 8980 yatay bant alt desteği ve 3, 8937 kanal alt desteklerini test etmesi muhtemeldir.
Dolarda düşüşün devam etmesi ihtimali göz ardı edilmeyerek, full yada fule yakın Doları olanların alttan alma amaçlı 3, 9460 ve üstünde parçalı satışı düşünmeleri uygun olur düşüncesindeyim.
Yukarıda 3, 9768 üstünde henüz kapanış yapamamış olup, bu sevyelerin görülmesi halinde parçalı satış yapılacak diğer bir direnç sevyesidir.

tarbaz5101 yorumu (13 saat önce) Cevap yaz
Dolar 4h kapanışını 3, 9460 Altında yaparsa 3, 89 takip edilebilir.

tarbaz5101 yorumu (24 saat önce)
3, 9460 üstünde günlük kapanış yapan Dolar, 3, 9460- 3, 9940 yatay bant aralığında olup, aşağıda 3, 9460 ve biraz altını , yukarıda 3, 9940 ve biraz üstünü test etmesi muhtemel olup, bulunduğu yükseliş kanalının üst bandını test etmek istersede 4, 05 ler uzak değil diye düşünüyorum.
Yeni alımlar için 3, 9460 civarı - 3, 8980 cvarı ve 3, 85 civarı azdan çoğa kuralına göre parçalı alımlar düşünülebilir, yeni zirvelerde olduğumuzu hatırlatır ilk defa alım yapacaklara daha dikkatli olmalarını önerir, yukarıdan satış yapıp alttan alma fırsatı bulanlarında desteklere yakın yerlerden alım yapmalarını öneririm.
Dün alt yorumu paylaştım ve dün bir kaç kez 3, 9460 yatay bant alt desteğini test etti alım yapılacaksa bu sevyede yapılmalıydı. Sabah yorum okuyorum, Dolar 3, 9650 de burdan Dolar alınır mı?
@Eren42
tarbaz5101 yorumu (17 saat önce) Cevap yaz
Dolar 4h de 3, 9460 yatay bant alt desteğini test etti ve şimdilik bu desteğe tutundu , 4h de 3, 9460 altı kapanış yapmadıkça yukarıda 3, 9940 yatay bant üst direncini test etmek isteyecektir. 4, 008 e kadar olan yükselişler şu anki bant aralığı için ihtimal dahilindedir.

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

@zeynep_00037 alt Dolar yorumunu sabah paylaşmıştım.
Miktar azsa sıkıntı olmaz, full ve fule yakınsa kar varken parçalı satış düşünülebilir alttan alma amaçlı, son karar sizin.

0BeğenmedimŞikayet

akın2008 ()

yorumların için çok teşekkürler dün 3, 95 lerden alım yaptım biraz bakalım bekliyorum . 3, 98 den sonra biraz biraz satarım herhalde . sürekli takipteyiz seni ofis olarak . hayırlı işler bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

dddsibel_ ()

Emegine saglik abi dun brn tam o dedigin destekten aldjm sagolasinCevabınızı ekleyiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum