Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:58:04
EUR 34.8238 17:58:04
USD 32.3379 17:58:04
ALTIN ONS $2301.8900 17:58:04

Grafiği gönderen: v_for_vendetta

Merhaba arkadaşlar.

Bist tutunmakta zorlanıyor , parite tutunmakta zorlanıyor.Grafikte günlükte RSİ nin son zire sonrası 30.000 sınırından sonra nasıl fiyatlamaya yol açabildiğini , macdın sıfırı yukarı kesmek üzere olduğunu göstermeye çalıştım.

Sadece kişisel düşüncelerimdir.

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

6BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

Merhaba arkadaşlar.

Benim düşüncemi 3, 43 usd iken ilk hedef olarak 3, 59 TL olarak göstermiştim. Bugün için 3, 5857 Test edildi. Grafik ekli yorumdadır. Belki fikir verebilir.

Şimdi dxy nin 93 bandını geçmesi bize 97 dxy yolunu açabilir diye sıkça bahsettim. Ama bu doğrudan olacak anlamına gelmeyebilir. Nasıl ki DXY düşüşü kademeli oldu ise çıkışı da kademeli olabilir.

Son bir not . Kısa peryotlu fiyatlamalarda RSİ kullanımına ilişkin.

Rsi 4 h ve 1 h grafiklerin 50. 000 seviyesinden yatay çizgi çekin. Dalgalanma 50. 000 üzerinde ağırlıklı devam ediyorsa çıkış devam ediyor olabilir. Rsi aynı bantta dalgalanıyor olmasına rağmen fiyat artar. ( 50. 000 - 70000 arası ağırlıklı dalgalanma )

Düşüşte de tam tersi 50. 000 altında dalgalanma daha yoğun ise aynı bant içinde rsi dalgalanması devam ederken fiyat düşer. ( 50. 000 - 300000 ağırlıklı dalgalanma)

0BeğenmedimŞikayet

Alone61 ()

Hocam cahilim hiç anlamıyorum bi hata ettim 3, 78 den yüklü girdim aylardır bekliyorum nerdeyse yıl olacak O? Bana ne önerirsiniz nereler gelir nerde bozayım

2BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

@dddsibel_ , Bence ilk hedef 3, 59 TL civarı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

Şahsi düşüncem grafikteki 3, 59 TL hedefinin test edileceği yönündedir.

Ben şahsen sat al işlemini şu aşamada riskli buluyorum.

3, 58- 3, 59 TL de tekrar görüşürüz

1BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

@SENE1955 , ben düşüncemi dün akşam paylaştım , alım satıma kesinlikle karışmak istemiyorum. grafikte 3 adet fiyat var. Ben bu seviyeden satmayı düşünmüyorum. İlk hedef olarak gösterdiğim noktada ne yaptığına bakmak lazım. Ekli yorum belki fikir verebilir.

1BeğenmedimŞikayet

DarKDayS ()

Dostum berabermi itelim napalım belki çıkar :)) emek vermişsin ellerine sağlık güzel olmuş..

1BeğenmedimŞikayet

hocamm ()

usdtry grafik bakcaktım, gerek kalmadı, elinize sağlık..

1BeğenmedimŞikayet

dogan_doğan ()

Selam dostum, dolar gitmesine gidecekte parite bırakmıyor. parite 1. 18- 1. 17 lere sarksa dolar gidecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum