Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 12:31:54
EUR 35.0436 12:31:54
USD 32.2961 12:31:54
ALTIN ONS $2382.4850 12:31:54

Grafiği gönderen: Gazi_Evrenos_bey

ytd.
@matrixxx
@ruzgar41

şimdi bu resim büyük resim.
şimdi burdan şunu düşündük.
iki tana aşağı takoz var birikırmızı digeri kırmızı içinde siyah.

siyah baksak 25 27 lerde son buluyor.
kırmızı baksak 35 lerde falan bitiyor zaten kural gerği üstü 48 leride geçecek olan yeni yükselme dalgasının başlaması.diye düşündük.
şimdi bu resme göre o rakamları ondan yazdım.yani burda düzeltmeler olur tabi ama hiç bir küçük dalga ana dalgayı kıramaz.(BU kural bana ait )o zaman düzeltmeler olur.
Şimdi bunları yaparken bakın itiraf edicem.allahım şunu şuraya getirsek şunuda şurdan alsak şurdan yukarı gitsek şuraya varırız.şimdi bunu giderkende hikayelerden şunun olması lazım oda varsa e tamam.
ama o kadar düşecek 15 ler denilincede gümüşden biraz dolar aldık.
bu iş şuna gitmesin.
O adam tarlada çimenleri tarıyor.Hz musa yanından geçerken sennapıyuon ben demiş Rable knuşuyorum saçlarını tarıyorum.oda şöyle olur böyle olur diye anlatmış.az ayrılınca Rab musaya ne güzel konuşuyorduk niye aramıza girdin deyince dönüp sen demiş çok doğru yapıyon aynen devam et.
ons 15 lere inmezse jeopolitik riskler yada kötüğ verilerle..artık.
tabi şaka önemli değil.inerse alırız inmezse çogunlık zaten ons .
zaten parada benim değil.yukardakinin.azalırsa azldı bak derim .o çoğaltır daha öncekiler gibi...
şimdi sizin açıklamalırınız dinliyorum.
baştan hemen belirteyim anlattığınız konuyu talebeye ilkokuldakine anlatır gibi anlatın bakalım.

Yorumlar (2)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mesut_kubilay ()

Gazi bey ben sizin yorumlarinizi filan uslubunuzu aklinizi ve ayet tavsiyelerinizi severim yanliz bu bahsettiginiz olay bizim kitabimizda varmi yokmu bilmiyorum o yuzden kulaktan dolma yada kuranda belirtilmemis kissalari anlatmaktan kacinmakta fayda var cunku dogrulugu yoksa yada baska bi kitapta geciyorsa malum tahrip edilmis oluyor ve bi nevi Allah adina yalan soylemis oluyoruz buda buyuk bi gunah ben bizim kitabimizda boyle birsey varmi pek bilmiyorum ama akilli olmakta fayda var dedgnz gibi

1BeğenmedimŞikayet

ruzgar41 ()

hocam emeğine sağlık benim metal yatırımım yokttur. gumusede hic bakmadım bi çalışmam yoktur. hikaye yide iyi bağlamıssınız tbrkler ...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum