Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0890 14:04:03
EUR 35.1101 14:04:03
USD 32.2170 14:04:03
ALTIN ONS $2384.8800 14:04:03

Grafiği gönderen: 5DalgaPrensibi

Uzun zaman oldu buradan gideli en son giderken 3.85 3.91 aralığından sonra bulaşmayın dolar a 3.4xx ler gelecek dediğimde bir ton küfür yemiştik ama neyse...
Tabi bir seyden anlamayan adamlar olunca 3.90 olan dolara 3.4xx ler deyince anlayabiliyorum ruh hallerini.

Ve bir analiz paylaşıptekrar gideceğim. Burada hiçbir yazılana cevap vermeyeceğim kimse ile polemiğe girmek istemiyorum.

Aşağıda 1. grafik giderken attığım grafik diğeri yeni analiz .

Kısaca öyle çok düşmeden( 1 ile 3 kurus arası) buralardan 3.75 3.80 aralığından 3.30 3.20 ye son kez düşecek biraz hızlı bir düşüş olacak bu çıkışı değerlendirin ve 3.30 3.20 aralığına kadar BULAŞMAYIN dolara...

Kalın sağlıcakla...

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

FBA ()

kardeş 7 aydır bekliyoz inşallah gelir 3. 75 tahminin ne zaman olur yaklaşık

0BeğenmedimŞikayet

Lidyalılar ()

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz emeğiniz için.

1BeğenmedimŞikayet

alidinc ()

Reyiz uzun zamandır yoktun, dediler ki öldü. Şimdi de yazsınlar kral geri döndü ahaha.

0BeğenmedimŞikayet

MERVE_2 ()

Hoşgeldin siteye dostum. Elliott analizi yapmaya devam diyorsun. :))

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Bu grafiğinizi görmemiştim, tebrik ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ruzgar41 ()

Baskan hg. cok iyi hatirliyorum. ben laf olarak bise demedim ama:)icimdende ne sacmaliyo bu dedigim olmustur ne yalan soyliyim. ama bundan 2 3 ay cok incelemistim eski grafiklerini hemde sayfamdada paylasnistim alinti olarak. sen arada bole birak zahmet olmazsa bakma sen denelere cesitlilige ihtiyaci var sitenin saygilar

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

üstad bu ıkıncı grafıgın çalışıyor galıba degıl mı?

0BeğenmedimŞikayet

lord_seymen ()

hosgeldin fatih abi sitede en cok seni ozledik

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

üstad ıkıncı grafıkte son kez 3, 75 3, 80 var sonra 3, 20 mı dıyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

AZRAP ()

hoşgeldiniz hocam : ))

0BeğenmedimŞikayet

sihibi ()

@5DalgaPrensibi şükür kavuşturan varlığın beni mutlu ediyor Fatih abi hoş geldin

0BeğenmedimŞikayet

Mr_klyc ()

Aro kardeş

0BeğenmedimŞikayet

HANÇER25 ()

Hocam gitme lütfen çok özledim yorumlarinizi

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

Vay guzel kardesim hosgeldin... Coook ozlettin kendini... Umarim bir daha bu kadar uzun birakmazsin bizi... Senin calismalarin gayet basarili... tekrar hosgeldinnn... Sevindim seni gordugume...

0BeğenmedimŞikayet

reis616161 ()

Kesinlikle katiliyorum sana bu konuda reis 6161

0BeğenmedimŞikayet

24cenk ()

Vayy Fatih abim gelmis hosgeldin abim. siteye ellotcu lazim abi gitme ne olur:)

0BeğenmedimŞikayet

MuMe ()

Vay bee gerçek bir usta, çok uzun zaman sonra. umarım kıymeti bilinir bu paylaşımın
Saygılar sonsuz hocam...

1BeğenmedimŞikayet

Boş_işler ()

vay fatih abim adamın hası sitede senin gibi grafikçi görmedim çok konuştuk hakkında..

@HİDDEN_MAN

0BeğenmedimŞikayet

Başkan35 ()

İyide hocam bu 3. 79 sonraki düşüş 3. 22 tekabül etmiyorki burdan sonraki c düzeltmesi 3. 48 oluyor. Bilmiyom belkide benim hesabım yanlıştır yineede sizi çok özledik mutlaka aramıza dönmelisiniz, emeklerinize sağlık teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Öykü7778 ()

Süper hocam biz bu çıkışı değerlendirelim de sonra isterse 3200 olsun ; ))

0BeğenmedimŞikayet

SunSet00006 ()

Düşüp sonra mı cıkacak üstad

2BeğenmedimŞikayet

MARTALİ_MATYAS ()

Şukraaannn kesiraaannn... demek istiyorum.

Dedim=)

0BeğenmedimŞikayet

Duy_sesimi ()

İnş 3. 75 görsün daha ne diyelim

0BeğenmedimŞikayet

cimcime ()

Lutfen bana cevap ver bn 3. 90aldim bekliyorum hic bir sey yapamadim dogru düzgün 3. 75 gelirmi yda 3. 80 ne yapmaliyim? arada parite yapiyorum onuda pek bilmiyorum ):

0BeğenmedimŞikayet

dangerman2 ()

Hoşgeldin güle güle

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum