Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 18:34:32
EUR 35.0592 18:34:32
USD 32.2172 18:34:32
ALTIN ONS $2383.5400 18:34:32

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM Altın alımı için bu grafiği takip ediyorum.
Sizlere yararı olur düşüncesi ile paylaşıyorum.
Al, Sat, Tut yorumum yoktur.

GRAM 20170509 D Günlük grafik,

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

MDZ ()

Hocam hiç kafa yormadan her ay gelirimin bir kısmını uzun vadeli (1- 1, 5 yıl)güvenilir olarak gördüğüm gram altına ayırayım dedim. Fakat paylaştığınız grafikleri ve en son alımlarımın (145 TL ve 148 TL) yarattığı zararı görünce altının da güvenilir olmayacağı konusunda şüphelerim oluşmaya başladı. (Bu arada tavsiye ettiğiniz kitapları da bir an önce okumaya başlayacağım. ) Sorum ise şu olacak: Grafiklere göre gramın düşüşü devam edecek ve muhtemelen de kısa süreli bir düşüş olmayacak. Bundan sonraki süreçte de gram altın almaya devam etsem 1- 1, 5 yıl sonra zararda olma ihtimalim var mı yoksa paramı vadede mi tutmalıyım. Gramın 160 TL'nin üzerine çıkacağı zamana dair öngörünüz var mı?

1BeğenmedimŞikayet

acemi3 ()

bu grafik ne anlama geliyor peki:)

4BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

141. 93 ne var ? Gram orayı 5 gündür tırmalıyor ama geçemiyor :)
144 EMA Siyah çizgiye dikkat, Gram da olanlar için o siyah çizgi kırılmasın !
benim gibi TL de olanlar açısından; 144 ve 200 EMA nın kırılmasını çok isterim.

bknz alt yorumdaki grafik

0BeğenmedimŞikayet

dolaristbul ()

Merhaba @temel_teknik hocam, Peki sizce süre olarak ne zaman gelir altın için beklenilen seviye?

0BeğenmedimŞikayet

bilge07 ()

Gramda dusus bekliyormusunuz hala?

0BeğenmedimŞikayet

Işık_Ve_Sevgiyle ()

Abi merhaba tahminen hedefin ne kadar zamanda gelir ve 150 ler üzerine ne kadar zaman diliminde ulasir. abi kisacasi bunlarin hepsi icin bekledigin zaman kac ay

0BeğenmedimŞikayet

Rescue_Team ()

@temel_teknik abi uzaktan sizi ve @guliz hanimi 1 yildir uzaktan takip ediyorum. Sizi davranis ve tutumlarınızdan ötürü takdir_e sahan buldugumu belirtmek isterim.

Siteye girerken ikinizide kısayol olarak eklediğimden önce bütün yazilarinizi okuduktan sonra diğer yorumlara bakıyorum :)

Bugün altın alimi yaptım demenizi bekliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Olumlu_Düşün ()

120 çok dusuk gibi, bunun için onsun kaç doların kaç seviyesinde olması lazım. Onsa 1050, dolara 3, 32 olur mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

Hedefiniz icin ortalama bir zaman tahmini var mi kafanizda?

1BeğenmedimŞikayet

muhammetali1907 ()

hocam ben grafikten anlamıyorum rakam larak düşüncenizi paylaşabirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

salimsemerci ()

gramda122 hedefimi?

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_56 ()

Yani alım hedefin 116 mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum