Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 13:33:41
EUR 34.7825 13:33:41
USD 32.2876 13:33:41
ALTIN ONS $2320.3850 13:33:41

Grafiği gönderen: the___king

⭐⭐⭐the___king ()
Gram Altın

bazen icimizdeki insan sevgisi lafımızı yememize neden oluyor ama varsın böyle olsun.

gorusmek uzere.

sabir eden karli cikacaktir...

fibo 0.3862 ye odaklanin.

karar sizindir

son paylasimim 21 gunluk sure icinde.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yeniçeri2071 ()

Savas kardesımın alt yorumdakı grafıgını ınceleyın.

Doların nereye gıdecegını gorun.

0BeğenmedimŞikayet

Yeniçeri2071 ()

savaş fibo 38 hala güncel mi?

ne diyorsun?

teşekkür ederiz ins grafiğin çalışacak

26BeğenmedimŞikayet

the___king ()

yarinki kapanisi da (4h lar da yeterli olabilir) 3. 6409 uzerinde yaparsak 3. 6961 denenmemesi icin bir neden yok.

3. 55xx simdilik rafa kalmis gibi gorunuyor...

fibolar arasi sksmalar devam ediyor...

Borsa hisselerinden cikislar devam ediyor...

uyarilarimizi veriyoruz...

borsa da yeni ciddi/yuklu alimlara girmeyin eldekilerden kurtulmaya bakin (takip edenlerin cogu saglam gidiyo)

dovizlerde de ful durmayin pariteleri bilmeden parite yapmayin...

doviz cephesi olumlu tarafta baski 3. 7x e kadar uzatir...

ne alirsaniz alin iki tarafta varlik olsun... (mesala gbp/usd paritesi mi hem gbp hem usd kalsin al/sat oranlarini iyi belirleyin)

herkesin ipiyle kuyuya inmeyin...

riskleri minimize etmek istiyorsaniz fuul alimlara hic yonelmeyin terse kalmak cok bekletir ama parca ile kar elde etseniz kacan kara daha az uzulursunuz bu da iyidir.

sterlinin yuku kalkti ilk firsatta hareketlilik baslayacak orta veya uzun vade tahminlerimizi yapacaz...

skmayin caninizi firsatlar bitmez...

bildirimler aklimda neden cevap vermiyor diye dusunmeyin profilime astim.

hersey gonulunuzce olsun paylasim yaparsak piyasa yorumu degil sadece ogretici ve bilgi icerikli yazilar paylasacagiz.

kolay gelsin iyi geceler bol kazanclar

daldan dala atladik karisik yazdik beyin jimnastigi olsun :)

efendimiz ne der?

ya ogrenen, ya ogreten ya da dinleyen ol ama 4. olma...

cogunluk hala okey e 4. ariyor gibi bekliyor ...

bekleme degil harekete gecme zamani...

gorusmek uzere

10BeğenmedimŞikayet

the___king ()

@SENE1955 merhabalar hocam alt yoruma istinaden ema lar neden kullanilmadi belirteyim.

bilmiyorum dikkatinizi çekti mi ama bu paylaşımlar ufak bilgileri takipçilerimize örnekler üzerinde pratik yaparak gösterdiğimiz çalışmalarımızdır

1)Bir onceki öğretici çalışmamızda fibo replacement nasil yerleştirildi onu göstermeye çalıştık

2)trend çizgisinin kırılması nasıl olur kırıldıktan sonra hareket ne olur ve tabiki dikkatli bakanların trend çizgisi nasıl çizilir onları da görebilmelerini istedik

3)Aşama Aşama gitmek lazım diye düşündüm kafa karışmasın

4)Dediklerinizi kendi çalışmalarım da kullanıyorum fakat grafik atarken basit belli açık olması adına kapatıyorum.

5)Gözler aşina olunca onlarıda yapacağız (ema, rsi, macd vs)

6)Siz de bu tarz uyarıcı ve öğretici paylaşımlar yaparak bizi denetleyebilir veya katkı sunabilirsiniz

7)teşekkür ederim ilginiz için

8)Arladaşlar bu ve bugün yaptığım paylaşımlara ilginiz için tesekkur ederim ama beğeniden çok bilgiyi aldığızdan emin olalım

9)Piyasa yorumlarına ara verdik biliyorsunuz ama ara ara geliyoruz bu paylaşımlar yaranıza olur diye.

10)profilleri kurcalayın oturduğunuz yerden bilgi gelmez. Profilime 2 yeni yazı ekledim lütfen okuyun

11)sene1955 hocam 7. maddeden sonrasi size cevap degil genel paylasimm.

12)Herkese bol kazanclar gorusmek uzere ins

0BeğenmedimŞikayet

dolaralırım ()

3. 70 e denk geliyor değilmi ustanmmm buuu

0BeğenmedimŞikayet

safak81 ()

hocam selamlar,

önümüzdeki 15. 20 gün için gbp/usd tahmininiz nedir acaba ? 1. 2586 dan tersteyimde.
1. 26- 1. 27 ler konuşuluyor ancak daha üstü de olabilir deniyor. bir geri salma olacaksa nerden çıkıp tekrar girilebilir sizce.

0BeğenmedimŞikayet

satürn_ ()

selam kral benim yorumu unutmayasın dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Barya ()

İyilik yap denize at hoca,
Kul bilmezse halik bilir :)

Eksik olma.

0BeğenmedimŞikayet

Sukunet06 ()

Eline saglık üstad...

1BeğenmedimŞikayet

Yeniçeri2071 ()

Sitenin bol yıldızlı üyelerinde grafik calısmaları pek olmazdı yazıp gecerler di ama sen bu calısmanla örnek oluyorsun...

Çorba içermisin sıcak sıcak k. corba gel

0BeğenmedimŞikayet

DarKDayS ()

Emeğine sağlık çalışmalar güzel olmuş savaş kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Yeniçeri2071 ()

Emegini sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum