Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 13:00:03
EUR 35.0338 13:00:03
USD 32.2804 13:00:03
ALTIN ONS $2382.5300 13:00:03

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
Bir tecrübemi paylaşayım;
ONS ve dolar ne zaman birlikte yükseldiyse,
Sonrasında GRAM ı satmadığıma hep pişman olmuştum.
GRAM Ocak ayında 150 zirvesine ONS ve DOLAR ın birlikte yükselmesi ile gelmişti,
Bu nedenle, Ocak ayında 146 dan Gram pozisyonumu sattım ve
Gerçekte hala Gram alımı yapmadım, Sabırla bekliyorum.
Ancak,
Hafta sonunda, Moodys kararı ve Dolar grafiğindeki kısa vadeli tepki yükselişi olasılığı nedeniyle, Simülatördeki puanımı artırmak amacıyla, 143.50 den Sanal Gram altın alım yaptım,
Gram 148 civarına gelirse satacağım. Planım böyledir.

Gerçek ve Sanal 2 farklı pozisyonum nedeniyle, bu hafta Gram fiyat hareketlerini farklı duygularla izledim, izlemeye devam ediyorum :)
Aşağıdaki grafikler, Gram Fiyat hareketlerini izlememde bana yardımcı oluyor,
Paylaşayım dedim, belki size de yararı olur.
Biliyorsunuz Al, Sat, Tut yorumum yoktur.

GRAM 20170321 D Günlük, Fiyat izleme grafiği,

GRAM 20170321 W Haftalık, Fiyat izleme grafiği,

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ygtsckn ()

Sanal derken? Fake mi? Hala bekliyor musunuz? 148 öngörünüz ne zaman içindir

0BeğenmedimŞikayet

Gedikytrm ()

Hocam 127 lerdeyken de 110 dan söz edildi. 133 ten elimizden aldılar. Sonra önce bir gecede 138 ardından 150 ye öyle bakakaldık. Yine aynısı olmaz umarım

0BeğenmedimŞikayet

Gedikytrm ()

Hocam bu dediğin süreçte ben iki üç defa 144- 145 den al 146- 147 den sat yaptım ama dediğin gibi baya bir risk ve sürekli tedirginlik. Şuan da 145 ten 1/4 gram var. Merak ettiğim ülke olarak içinde bulunduğumuz jeopolitik riskler ve oynanan oyunlar sürdüğü sürece beklediğiniz 138 altı fiyat beni düşündürüyor. Ne dersiniz

1BeğenmedimŞikayet

aydilimi ()

@temel_teknik bey iyi akşamlar.. gercekten altın döviz parite trafiğinden başım döndü.. aksiyon filmi gibi..

1BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam bn 3. 875 dolar aldim 3. 92 dende tersteym al sat demiyorsunuz biliyorum rica etsem dolardaki fikriniz nedir grafik bilgimde yok bn acemi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum