Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:22:38
EUR 34.8238 04:22:38
USD 32.3379 04:22:38
ALTIN ONS $2301.8900 04:22:38

Grafiği gönderen: WOLFSTREET_BEYAZ_ATLETLİ

arkadaslar bunu edep bılen arkadaslar ıcın atıyorum abuk sabuk konusan adamlar ıcın atmıyorum kendım yapdım kendım analız etdım ne emek hırsızlıgı vardır nede baska yerden gormedır ben gunluk bakmam once onu soyleyeyım ben orta vadecıyım 20 30 kurus karımı alır kenara cekılırım benım tarzım bu bazen ınatlısırım 2, 3 kurus daha fazla alacam dıye terse dustugum zamanlarda olmusdur bende cakıl tasıyla yatırım yapmıyorum beklentımdır beklentı sorgulanmaz analızden anlayan adam ne demek ıstedıgımı grafıkden anlar benım 1 ay oncekı grafıgımde buydu taslagı yıne aynı degısen bısey yokdur olur yanılırız ben kısa vadeye pek bulasmam önümü gormeye calısır ona gore alım yapmaya calısırım bunu paylasıp orta vade beklentımın olusmasını beklıyorum buyuk ellıotun 3 ayda olusacagını dusunuyorum 3.dalganında nısanda tamamlanmasını beklıyorum kımse benı yermesın ben kımseyı yermem sonucda tahmın yapıyoruz beklentımızı sunuyoruz bunu sorgulamak kımsenın haddıne degıl beyaz atletlı analızı...

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

recon ()

yüreğimize su serptin valla hocam
emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Gece_x ()

Kahveyi hakettin :) Emeğine gelsin ama öyle sütlü olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

bedirhan68 ()

bu grafik olursa şapka çıkarırım başkan sana:) inşallah olur milleti tersten kurtarır.. sadece sabretmek gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

status_quo ()

3. 69 yükselişten sonra 3. 55 gibi bir düşüş bekliyor musunuz üstad? Yoksa dip 3. 60 diye mi düşünüyorsunuz? Sizin öngörünüz benim için önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Parasetamol ()

Teşekkürler eine, emeğine sağlık ve paylaşım içinde. Nihayetinde tahmin ve bence yerilme konusuna da pek takılma, sonuçta her zaman bunu yapacak kişiler çıkacaktır. Önemli olan saygı çerçevesinde kişilerin fikirlerini paylaşabilmeleri. Ama beklentilerine pek katıldığımı söyleyemem, çünki arkasına almış olduğu güçle tüm matematik ve fizik kurallarını yerle bir eden bir MB var. Hayırlısı artık...

0BeğenmedimŞikayet

meraksız ()

Çok güzel çalışma teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

bilsad ()

atletli abicim müsadenle bi soru sorucam. ben grafikden pek anlamıyorum 3. dalga da gözüken kur ne birde haftaya pazartesi salı günü kur ne olur

0BeğenmedimŞikayet

ucankus17 ()

bekleyip göreceğiz. elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

İnşallah köstek olan çıkmazsa gelir hocam saglicakla kal.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Her mum 4 saat 1 den 2 ye yaklaşık 37 mum var 4 saatten 148 saat yapar yani 6 gün 16 saat ortalama 3. Dalga ortalama 6- 7 iş günü sonra ulaşılabilecek bir nokta 6 dalgaya ulaşması ortama 20 gün sonra yani 1 ay için de doların 4 liraya ulaşma imkanı yüksek analizine göre?

0BeğenmedimŞikayet

Zimilo ()

Sence 3, 57 yada herkesin dilindeki , 59 ları görmeyecekmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

01ozduran01 ()

Eline sağlık kardeşim dilerim bu grafik tutarda herkes bi rahatlar önümüzü göremez olduk bir dahaki tlye geçişimde iyi bir dip bulup uzun vade beklicem zaten terste kalincada bekliyoruz 3 kuruş kar için al sat yapacak durumda değilim zaten banka hepsini yiyor riske girmeye değmiyor

0BeğenmedimŞikayet

dadasahmet ()

3, 52 yi görmeden artık girmeyi düşünmüyorum . 3, 52 ya da altı 23 nisana kadar gelir. sonra mayıs ve haziran fed fiyanlanması başlayacak tahminin bu yükseliş 40 kr a yakın olabilir. 3, 47 den döneceğini düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ademistos ()

Seviliyosun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

trayan1824 ()

71 ortalamalı dokarı merkez korkusundan 67 den full çıktım. şimdi alım için bekliyorum önerin hangi seviyelerde parçalı alıma başlamalıyız

0BeğenmedimŞikayet

3HİLAL_26 ()

onu bizde çizdik ama 2 nin dibi kaç sende

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum