Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0873 18:31:47
EUR 35.0561 18:31:47
USD 32.2185 18:31:47
ALTIN ONS $2385.3800 18:31:47

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
Teknik Analizi ve grafik okumayı bilmek, Strateji oluşturmamızda kolaylık sağlar,
Ancak Piyasa yapıcıları da, Teknik Analizi bilen ve uygulayanları avlamak için her türlü ters fiyat hareketlerini her zaman yaparlar. Dikkatli olmak yararlıdır.

GRAM Fiyatı üzerinde, ONS dolar ETKİSİ,

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@EsSsss , Bu gece işte olacağım, fırsat bulursam, istediğiniz GÜMÜŞ ONS ve GÜMÜŞ TL Haftalık çalışması yapmaya çalışırım.

@TatlıSuKurnazı , @teknik_06 , @Ygtsckn , Teşekkür ederim.

@raskolnicov , Temel Analiz konuları ile pek fazla ilgilenmiyorum.
Fiyat grafiklerinin tüm beklentileri içerdiğini düşünüyorum.
Piyasalar genellikle beklentileri satın alır, gerçekleşince satar.
Sürprizler ise açıklamanın gücüne göre fiyatlara yansır.

@bondman , Gram altın göstergeleri yüksek olup, sıkışma yaşanmaktadır.
Sıkışma sonrası aşağı yönlü hareket edeceğini Tahmin ediyorum.

@kralis , aliimran arkadaşımın istifa ettiğini sonradan öğrendim ve ayrılmasına üzüldüm. Başka bir hesapla sitede olup olmadığını bilmiyorum :(

@ntmen , @Tuna_erol , yorum yazdığınız grafik, Mevcut Durumu belirleme grafiğidir.
SARI bölge içinde Dolar etkisi ile Gramın bir süre gerileyeceğini, sonra ONS etkisi ile yükseleceğini Tahmin ediyorum.
Sanırım grafik içindeki yazıları anlamaya çalışarak okumadınız :(

@Edelmetall , Profilimde paylaştığım Gram grafiği içinde, kendi alım stratejimi yazmıştım. Ben 146 dan sattım ve alım için 133- 134 civarını bekliyorum.
Yorumlarım kısa vadeli değildir.

@LoyalCrew1919 , açıklamanız için teşekkür ederim.
Gram fiyatında sizin ilk bildiriminizde yazdığınız kadar bir düşüş olmasını beklemiyorum. Sonraki bildiriminizdeki 132 tahmininiz bana daha mantıklı geldi.

@brkysrc , @MiJaToViC , Gram göstergeleri yüksek olduğu için ben 146 dan sattım ve alım için 133- 134 seviyelerini bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

EsSssss ()

@temel_teknik , vaktiniz olursa gümüş ons / gümüş tl haftalık grafik yada tavsiye /görüş paylaşımı yapabilir misiniz? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

TatlıSuKurnazı ()

Harika bir analiz, elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

kralis ()

Hocam aliimran bey aramızdan ayrıldı mı başka hesap ile mi devam ediyor acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Ygtsckn ()

Güzel çalışma hocam elinize sağlık. Bu sorunun cevabını hep merak etmiştim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen ()

Gayet net çıkabilirde düşebilirde ben böyle algıladım

1BeğenmedimŞikayet

brkysrc ()

Noktasına kadar katılıyorum gece gece güldürdünüz hocam :)

Tuna_erol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edelmetall ()

Hocam bende tl deyim simdi gr alma zamanimizin geldigine inandiginizda haber edebilirmisiniz 143 e alinsin diye emir girmistim kaldirayim mi sizce emiri daha assagisi gelirmi?

3BeğenmedimŞikayet

Tuna_erol ()

Şimdi bu grafikten ne yorum cikarmaliyiz afbuyurun anlamıyoruz, altına yorumda yapmiyorsunuz, üniversitedeki kuantum fiziği hocam aklima geldi hemde profesör adam, anlatıyor ama ne anlattığını kendide bilmiyor, soruyoruz esrarengiz alaksiz cevaplar veriyordu, hocam bu grafikte ne var anlatirmisin, dolar asagimi yukarimi

0BeğenmedimŞikayet

LoyalCrew1919 ()

Hocam grafiğe göre gram altın dolara yeterince doymuş ve artık ONS un destek vermesini bekliyor. Bu durumda 132 ye kadar çekilmesi kaçınılmaz olur, 132 aşağı kırarsa 127 yi görür ve çok güzel alım fırsatı verir. Sadece benim kişisel kanaatim.

0BeğenmedimŞikayet

brkysrc ()

Sayın hocam acaba gram altın bu seviyeden almalımıyım beklemelimiyim saygılar

0BeğenmedimŞikayet

MiJaToViC ()

Hocam peki alim yapilacak seviye öngörunuz nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum