Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 21:53:41
EUR 34.6801 21:53:41
USD 32.2498 21:53:41
ALTIN ONS $2313.1700 21:53:41

Grafiği gönderen: 5DalgaPrensibi

Gram Altın bence böyle... Grafikte açıklama var.

@temel_teknik ve gram ile ilgilenen tüm site üyelerine.

Baştan söyleyeyim rakamlar tahminimdir. Birileri çıkıp rakamlar ile dalga geçmeye kalkarsa bu sitede bir daha yorum yazmam. Benim gram ile işimde yok...

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

cüneytken ()

@hocamm alt yorumda gram tl grafiği

0BeğenmedimŞikayet

Seyyardentist ()

Abi geri gel lütfen .. yorumlarini begeniyordum..

0BeğenmedimŞikayet

dolaralırım ()

@admin @EuroTürk @MARTALİ_MATYAS @temel_teknik Fatih abımiz gıttı burda değerli ustalarımızda var sizlerde gıtmeyın . Fatih abi bana cok yardımcı oldu yazısarak tanıstık cok zararrım vardı sağolsun benımle ozel ılgılenıp yardımcı oldu. Zararımda yavas yavas kapanmaya baslamıstı. Admın ve ustalar Rica etsek FATİH ABI TEKRAR GELSIN baska bır nıckle gelir ama ben onu tanıyamam . Admın ona söylermısın baska bır nıck le geldiğinde bana kendını bıldırsın. Selamımıda söylemenızı ıstıyorum ona tesekkur bıle edemedımmm. SAYGILAR

11BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@5DalgaPrensibi arkadaşım, maalesef kadir, kıymet bilemiyoruz :( istifa etmiş olmanıza çok üzüldüm.
Sizi anlayamayanlar olduğu gibi çok anlayan ve çalışmalarınıza saygı duyan arkadaşlarınız olduğunu bilmenizi isterim.
GRAM Altın yatırımcısı olarak alt yorumdaki çalışmanızı çok değerli buluyorum ve yatırım stratejimi oluştururken bu çalışmanızı dikkate alacağım.

Alt yorumunuzda belirttiğiniz gibi GRAM bugün, en yüksek 149. 79 gördükten sonra aşağıya dönmüş olması beni şaşırtmadı ve size olan güvenimi arttırdı.

Her şey için teşekkürler, Sizi tekrar aramızda görmek ümidiyle, hoşçakalın.

0BeğenmedimŞikayet

nasipden_öte_yok ()

Paylaşımınız için teşekkür ediyorum Fatih bey. Dalga geçenlere şaşıyorum. Varsa kendi bildiği analizi, yorumu, tekniği onu paylaşır ve bekler. neticede tahmindir bu. Takipçiler de kimin yorumlarına güveniyorsa onu takip eder, işlem yapar ya da yapmaz, herkesin kendi bileceği bir iş. Kimse kimseye zorla ne aldırıyor ne de sattırıyor. Kimsenin kimseyi suçlamaya hakkı yok. Selamlar.

15BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@5DalgaPrensibi arkadaşım, alt yorumunuzdaki çalışmanız için teşekkür ederim.
Sizin çalışmanızda verdiğiniz rakamları, kendi Trend çalışmama uyarladım ve bir kısmını uygulayacağım,
Ayrıca 113.434 Tahmininizin tutmama olasılığına karşı kendi planımı yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

Amelya59 ()

Hocam peki bu düşüş nekadar zaman dilimini kapsıyo kısa vade mi uzun bi zamanım kapsıyo aydınlatırsanız sevinirim sonuçta çok kısa bi sürede 127 lerden 150 şeri gördü 113 görmesi mantıksız değil

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet_Bey ()

yazmam demeyin hocam bu hesaplama yönteminin doğruluk yüzdesi 50nin üzerindeyse yorumlarınız bence çok değerli. hatta paha biçilemez. hocam bu yöntemi nasıl öğrenebiliriz?

0BeğenmedimŞikayet

sihibi ()

@5DalgaPrensibi hocam gümüş tl için böyle bir çalışma yapmanız mümkün mü? Olursa çok sevinirim hocam emeğinize sağlık )

0BeğenmedimŞikayet

Ogun ()

Hocam illaki hesabına uymayan cikar siz bakmayin onlara

0BeğenmedimŞikayet

DİSCUS ()

hocam ben en son gramı 102 den almıstım 97 ye indi sonra 105 ten sattım al sata ilk basladıgım zaman ilk alımımdı sonra 105 üstü bidaha alamadım 105 gelirmi hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum