Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0850 11:31:27
EUR 35.0552 11:31:27
USD 32.2870 11:31:27
ALTIN ONS $2384.1550 11:31:27

Grafiği gönderen: 5DalgaPrensibi

Buyurun Kısa özet Elliott ve dolar Tl

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

güçlü_türkiye ()

Teşekkürler hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Azizseraziz ()

Bu konularda hiç bilgim yok sayenizde elliott konusunu az çok anladım. Öğrenmek güzel :) Elinize emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

hocamm ()

hocam video için teşşekkurler, gerçekten güzel olmuş, tekrar tekrar izleyerek zamanla öğreniriz

0BeğenmedimŞikayet

Mine55 ()

Hocam emeğinize sağlık. Sıkça izlemem gereken bir anlatım olmuş gerçekten. Videolarınıza başka nereden ulaşabilirim hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Undersun ()

Dolar alma , altın alma , ne alııcaz )

0BeğenmedimŞikayet

Mekan42 ()

İyi günler videonuzu izledim ellerinşze sağlık yanlız birşey dikkatimi çekti sizin bu dolar üzerinde gösterdiğiniz dalga 10 yıllık altın ons grafiğini baktığımız da gerçekleşmiş gibi veya ben mi yanılıyorum gram için yorumunuz nedir uzun vade de

0BeğenmedimŞikayet

35izmir35 ()

Hocam elinize sağlık, eğitim için teşekkürler. Ons için ne düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Goldpro ()

Teşekkürler hocam çok açıklayıcı olmuş elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

24cenk ()

2. seyredisim biraz daha pekisti tesekkurler bu sizmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Muharremg4462 ()

Teşekkürler hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Duse ()

Hocam videonuzu dikkatlice inceledim bir takip edeniniz olarak. Ancak kendimce bazı tutarsızlıklar olduğunu düşünüyorum. 3. ve/veya 5 . dalga her neyse kendi içinde tutarsız bir dalga zaten. Sizde dalgaları sayarken adeta uydurmaya çalışmışsınız gibi bir durum ortaya çıkmış. Sizde tekrar izlerseniz farkına varırsınız sanırım. dalgalar sayılırken adeta nereden başlasam da 5 dalgaya sığdırsam pozisyonuna düşmüşsünüz.

2. si grafik başlangıcı 2008 olduğundan başlangıçtaki dalgayı 1. dalga kabul etme gibi bir yanlışa düştüğünüzü düşünüyorum. Çünkü daha gerilere gidersek 1. dalganın muhtemelen 2000- 2001 krizi ile başladığını varsayabiliriz. Belkide daha gerilere gitmeliyiz. Dolayısıyla sizin 5. Dalga dediğiniz olsa olsa 3. dalga olabilir. 2000 yılını başlangıç kabul edersek 3. dalga 1. dalganın henüz 2. 618 ini almış. Burasını bitiş kabul etsek bile senin varsayımlarınla hesapladım 0, 236 ve 0, 382 seviyeleri sırasıyla 3, 01 ve 2, 65 e denk geliyor.

Ancak şu varsayım altında sizin 2, 07 rakamına ulaşabiliriz. 2008 yılı başlangıç ve 3, 60 seviyesi bitiş der ve buna da 1. dalga dersek 1. dalganın 0, 618 i 2. 07 ye tekabül eder. Öyle diyerek bir video hazırlasaydın daha tutarlı olurdum. Yinede eline sağlık. Emek harcamışsın sonuçta.

0BeğenmedimŞikayet

Shiru ()

Üstad ellerine sağlık gerçekten çok yararlı bir paylaşım inşallah devamıda gelir, bu tür paylaşımlar piyasada fazla bulunmuyor,

0BeğenmedimŞikayet

gizlitürk ()

Hocam bu bilgiler altın değerinde bilgiler eline koluna sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

kutayhan ()

Hocam çok aydınlatıcı idi. Emeğinize sağlık. Elliott gümüş grafiğini de geçerli bir grafik mi dir?

0BeğenmedimŞikayet

Bali ()

Elimize sağlık. Ben bi kere izledim ve herşeyi anladım ve hallettim diyen olursa onanobel verelim. Benim bi kaç kere izlemem ve oranları not almam lazım galiba. İyi de aga der ya lüzumsuz dinleyici. Aklıma takıldı diyerek bir soru sorar ya öyle bir soru olsun benimkisi de. Bu dalga prensibi dolar TL ye ve dolar olsa uygulanır. Gram TL ya da gümüş TL ye de uyar mı?

2BeğenmedimŞikayet

karahilal ()

Dün gece "aklımdaki fotoğraf" dediğim buydu...

Ayrıca bu yükseliş hareketinin 7- 8 yıla yayıldığı düşünüldüğünde düşüş hedefinin gelecek hafta gelmeyeceğini ekleyeyim.

Sonra sabahları yumurtayı, akşamları yoğurt ve süt ürünlerini yeterince tüketmeyenler taşa tutmasınlar=)

Eline sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

eymen2014 ()

Hocam emeğinize sağlık bu yükseliş şu anki 3. 47** devam edip 5. Dalga boyu olan en fazla 3. 61**leri görür ardından düşer ama 3. dalga boyu ise en fazla 3. 75**leri görür ben kısaca böyle anlatabildim anladığımı ... grafikten anlamıyorum dinlediğimden anladığım bu benim yanlış anlamamışımdır umarım. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

mrttrm ()

zahmet olmazsa benzer bir videoyu da gram altın için paylaşırsanız çok sevinirim. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Halıcı_Yusuf ()

Çok teşekkürler..
Şimdi daha fazla inanmaya başladım 2xx dolar fiyatlarına..
Eliot öğrenmek şart.. :)

0BeğenmedimŞikayet

mrttrm ()

AB=CD formasyonu gayet pratik ve tutarlı görünüyor. ilgilenmek istiyordum. ancak işim nedeniyle yeterli zaman ayıramıyorum maalesef. video ders notlarım arasında yerini aldı. teşekkürler. elinize\emeğinize sağlık. (bu arada bilgisayarınızın işlemcisi yanacak, sürekli fan açtı. bir soğutucu fan kullansanız iyi olacak sanırım)

0BeğenmedimŞikayet

Gazi_Evrenos_bey ()

Teşekkürler hocam. Emeklerinize sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

yerli ()

hocam 357 den bibonaccı çızmışştım 305 e kadar 33390çıkıyodu inanmadım hocam olacagına oldu ben işteydım merakla takıpte etmedım kaçırdım elinize saglık saygılar

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Emeğinize sağlık hocam. teşekkür ederim böyle bi video hazırlayıp bizlere paylaştığınız için. bu elliot dalga teorisi kısa vade değil çok uzun yıllara varan vadede değil yani aylık olarak da olabilirmi hocam. aylık grafiklere uyarlayabilirmiyiz. şayet olursa doğruluk oranı nasıldır. çok teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

yerli ()

elinize saglık
saygılar

0BeğenmedimŞikayet

cüneytken ()

fatih hocam ellerinize saglık .. abcd formasyonu alım satım noktaları belirleme açısından çok önemli bi formasyon .. zaten bizim site olarak toplu şekilde beceremediğimiz bu degilmi aa bak burdan geldi baya düştü çok ucuz şuan gibilerinden hadi alalım.. bence çok faydalı olmuş

0BeğenmedimŞikayet

24cenk ()

Hocam tesekkurederim mukemmel video sayfanizda dursun sakin silmeyin kesin arada bakariz pratik yapariz..

0BeğenmedimŞikayet

biolog_6155 ()

ustat emegine saglik... guzel calisma olmus baya...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum