Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 07:38:21
EUR 34.7667 07:38:21
USD 32.3633 07:38:21
ALTIN ONS $2360.4100 07:38:21

Grafiği gönderen: v_for_vendetta

Gram Altın için v_for_vendetta yorumu (21 saat önce) Cevap yaz
Elinde döviz olan biri olarak ,

Bistin 80000 sınırında gezinmesi risk iştahımı kabartmaktadır . Çevreme bakıyorum 80000 lik bir orTam olmadığını görüyorum. Özellikle geçmiş zirvelerle kıyasladıkça.

87000 - 82700 - 80000 seviyesinde haftalık grafiklerde direnç oluşmuş . Olası bir satış dalgasında dövizler yukarı atak yapabilir.

https://profil.altin.in/uye/38591

Yukarıdaki yorumu dün akşam saatlerinde moddys not kararından yaklaşık 5 saat önce paylaşmıştım. Tabi Bistte hangi sebeple bir satış dalgası gelebileceğini bilmiyorduk. Bistte olası bir satış dalgası ile birlikte önümüzdeki hafta dip yapmış ve tamamen bağımsız olan gbp usd parite inde yukarı yönlü bir hareket yaşanması GBP / TL için ciddi fiyatlama yaratabilir.

GBP / USD ilk grafikte dip seviyesine çarpmış geri dönüş sinyali verdiğini düşünüyorum. Ekli grafikte belirttiğim boyutta bir artış için öncelikle ikinci grafikte belirttiğim 1, 3040 seviyesin, n geçilmesi şarttır.

Hem gbp / usd nin dip seviyesine çarpöış olması ve buradan belirttiğim boyutta artış yaşanması ve hem de iç sebeplerle moddys in not indirimi GBP / TL için ciddi bir artış yaşatabilir.

Yorumlar (2)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

GBP / usd seviyesinde artış beklemem tabiki de moddys ile hiç bir ilgisi bulunmamakta. Onda artış beklememin sebebi gbp / usd nin belirli bir bantta dip yapmış olduğunu ve yukarı artacağını beklememdendir. 1, 3040 gbp / usd seviyesi geçilirse kanalın üst bandını 1, 34 gbp / usd zorlayabilir.

0BeğenmedimŞikayet

kuzu_altın0506 ()

Dün paylaşmıştınız evet. tebrik ve takip ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum