Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0815 03:45:13
EUR 34.9390 03:45:13
USD 32.2835 03:45:13
ALTIN ONS $2355.7000 03:45:13

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
GRAM 20160831 D Günlük Grafik ve temel teknik özelidir,
ihtiyaç duyuyorsanız;
hatalarımdan ve başarımdan kendinize ders çıkarabilirsiniz,
eleştiri istemiyorum, nedeni;

Her insan, kendi RİSK ve TERCİHLERİNİN sonucunu yaşar.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

27BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

28 yıldan beri sigara içtiğim için;
Sağlık açısından geçen hafta, kendi RİSK ve TERCİHLERİMİN sonucunu yaşadım.
sonuç; Kalp krizi gelmeden fark edilen, 2 tıkalı damar ve stend. Şanslıymışım :)
Artık sigara içmiyorum, daha fazla RİSK alamam.

Finansal açıdan da; 2011 yılından beri, kendi RİSK ve TERCİHLERİMİN sonucunu yaşadım.
Kolay ulaşım için kendime kısayoldur.

Her insan, kendi RİSK ve TERCİHLERİNİN sonucunu yaşar.

0BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Emeğine sağlık temel abi. teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

tarıkcansız ()

temel abi yaptığın iş gerçekten insanların faydalanması için büyük emek isteyen bir uğraş çok teşekkür ediyoruz yorumlarına bakıp kendi kararlarımız dahilinde riske giriyoruz çok aydınlatıcı oluyor bilgilerin teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

ckm06 ()

Selamun aleykum abicim ALLAH cc senden razı olsun. Sürekli yorumlarını ve sayfanı takip ediyorum. 1 aydır şunu gözlemledim. Altın düşmeye başlayınca felaket tellalları devreye giriyor. Yok ben demiştim bilmem ne. İnsan 1 sn sonrasına garanti veremiyor ölmeyeceğine dair. Abicim hiçbir çıkar ve kârın olmadığı halde insanları aydınlatıyorsun. Bazı insanlar nankörlük ediyor sana farkındayım :( Teşekkür ederim abi sana bu çalışmalarından dolayı...

2BeğenmedimŞikayet

kayabaşı ()

@temel_teknik emeğinize sağlık saygıdeğer arkadaşım. grafiklerin ayrıntılı ve farklı açılardan bakmamı sağlıyor. farklı bir sitede yazdım demiştiniz orada nick iniz ne idi? her şey gönlünüzce olsun.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@Gold_Imparatoru , @Göölge ,

GRAM Altın ile ilgili yatırım durumumu alt yorumumda özetledim.
ONS da Yükselen Trend başlamadan pozisyon aldım, Uzun vadeciler genelde böyle yaparlar,
sarı bölgede süreye göre kar marjı düşüktür,
yeşil bölgede ise süreye göre kar marjı daha yüksektir,
Yükselen Trendin devamında, süreye göre kar marjının daha da artacağını düşünüyorum,
diğer konular için cevaplarımı ayrıca yazmıştım.
Grafik içinde detaylar vardır,
Banka faizine göre, artı durumda olmak şimdilik benim için yeterlidir.

ben masumum, başka diyeceğim yoktur hakim bey :))

bknz alt yorumum.

-1BeğenmedimŞikayet

Soilgram ()

elin saglik usta

0BeğenmedimŞikayet

alikayhan ()

Dip rakam 121 olabilir mi? Benim ort 126. 4 %50 TL m duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Cesur ()

Helal olsun temel abi. Tepkileri görmezden gelip yardıma devam edebilmek de ayrıca takdire şayan.

0BeğenmedimŞikayet

cancanim ()

Temel abi gram burdan daha aşağı gelirmi orta vade için gram beklentin nedir

0BeğenmedimŞikayet

Mgunn ()

Hocam 1 hafta önce ayvalıktabulundunuzmu benmi benzettim

1BeğenmedimŞikayet

CAKİ_00 ()

Abi kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Maximum_Analiz ()

ustad mrb.
eskilerden kim kaldi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum